Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele   ( id=164 )

Aeg 13. oktoober 2017 (kell 10:00) - 13. oktoober 2017 (kell 16:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paide Ühisgümnaasium
VõistluspaikVõistluspaik
Kooli 1, Paide
EelregistreerimineEelregistreerimine
10. oktoober 2017 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Järva Noorte Maleklubi / Paide Ühisgümnaasium
KontaktKontakt
ee.toh@motelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (16. september 2017 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (16. september 2017 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 minutit partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
OsavõtumaksÕigeaegsel registreerimisel - ei ole; hilinejatel - 10€
LisainfoVõistlused toimuvad kolmes grupis: 2007 ja nooremad - A-turniir; 2003 ja nooremad - B-turniir; 1998 ja nooremad - C-turniir;
Kokku
137
Grupp A
71
Grupp B
57
Grupp C
9
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAasa Doris 1010 1073 1076 N 2007 Rae Huvikool 160126 Tiina Raud
2017-10-09 23:11:29
2.AAasma Sander 0 0 0 M 2008 Rae Huvialakool u-3843 Tiina Raud
2017-10-09 23:02:56
3.AAasma Sten Andreas 0 1605 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2017-10-06 19:33:33
4.AAndreeva Olga 0 0 0 N 2010 Lootus Maleklubi u-3888 Sergey Titov
2017-10-10 19:54:37
5.AAus Andreas 1303 1392 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:35:13
6.ABalabonin Matvei 1196 1332 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-10-04 13:50:05
7.ABolšakov Leonard Kristian 0 0 0 M Võnnu Keskkool u-3895 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:05:18
8.ADerevjanko Denis 0 0 0 M 2010 Lootus Maleklubi u-3887 Sergey Titov
2017-10-10 19:52:14
9.ADudakov Andrei 1543 1617 1581 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-10-09 22:09:46
10.AEast Marek 1357 1406 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:04:02
11.AEhala Raido 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2017-10-03 13:56:12
12.AFilippova Evelina 0 0 0 M 2008 MK Lootus u-3772 Sergey Titov
2017-10-07 20:42:38
13.AGolubkov Rasmus 1245 1486 1478 M 2007 - - - 160156 Rasmus Golubkov
2017-10-10 22:59:03
14.AHaapsal Maria Ioanna 1486 1546 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-10-04 13:27:39
15.AHannus Lola 1599 1635 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2017-10-04 13:04:38
16.AHudilainen Mihhail 1486 1545 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2017-09-24 08:34:17
17.AJoakit Annabel 1110 1329 1343 N 2007 Rae Huvikool 160104 Tiina Raud
2017-10-09 23:11:51
18.AJõgi Henry 1382 1517 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-10-04 13:49:50
19.AKaldmaa Janis 1510 1639 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-10-09 22:38:19
20.AKarba Karoliina 1000 1155 1174 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2017-10-04 13:04:09
21.AKaris Fredi 1362 1600 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-10-04 13:05:42
22.AKoit Gregor 0 0 0 M 2008 Järva Noorte MK u-3809 Toomas Mihkelev
2017-10-09 19:56:37
23.AKokk Karl Mattias 1637 1796 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-10-05 11:10:38
24.AKompus Karl Erik 0 1285 0 M 2009 Rae Huvikool 170945 Tiina Raud
2017-10-09 22:58:21
25.AKuusk Kaspar 0 1221 1207 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170819 Hendrik Olde
2017-10-11 09:21:12
26.AKuzmina Oleksandra 1062 1193 0 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2017-09-24 08:39:27
27.AKöösel Hans Georg 1421 1642 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-09-29 10:05:33
28.ALehes Erik Johannes 1550 1597 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2017-10-04 13:05:26
29.ALehes Ott Oskar 1138 1366 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-10-04 13:05:27
30.ALillemaa Raimond 0 1344 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:36:03
31.ALinberg Karl Martin 1009 1129 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Tiina Raud
2017-10-09 23:09:47
32.ALuhaäär Kerot 0 0 0 M 2007 Pärnumaa MK u-3904 Eiki Lehemets
2017-10-10 20:30:32
33.ALuik Elo-Mirtel 969 1028 0 N 2010 Vabaettur 170813 Rainer Raud
2017-10-10 19:41:48
34.ALääne Gregor 1306 1232 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:36:44
35.AMaapalu Ralf 1428 1472 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-10-10 21:20:37
36.AMartirosian Tigran 1449 1666 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-10-09 22:46:39
37.AMerendi Alexander 0 1019 1033 M 2009 Harjumaa 170800 Tiina Raud
2017-10-09 23:00:35
38.AMikko Rondo 1728 1890 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:34:47
39.AMüürsepp Milena 1024 1113 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2017-09-24 08:37:35
40.AÕitspuu Grete 0 1055 0 N 2008 Järva Noorte MK 170567 Toomas Mihkelev
2017-10-10 18:16:19
41.AOriehov Dagne 1333 1323 1335 N 2007 Pärnumaa MK 161208 Eiki Lehemets
2017-10-10 20:04:34
42.AOstrjakova Maria 1169 1358 1405 N 2008 Maleklubi Lootus 161223 Sergey Titov
2017-09-24 08:33:20
43.AOtt Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-10-04 13:06:10
44.AOttisaar Ott 0 1084 0 M 2009 Järva Noorte MK 170561 Toomas Mihkelev
2017-10-06 19:35:00
45.APagil Owe 0 1350 1367 M 2007 - - - 160105 Tiina Raud
2017-10-09 23:12:48
46.APallum Rasmus 1367 1532 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2017-10-09 23:04:26
47.APanfilova Jelizaveta 1463 1515 1515 N 2007 Maleklubi Lootus 150245 Sergey Titov
2017-09-24 08:33:50
48.APeets Rasmus 0 1065 0 M 2009 Järva Noorte MK 170562 Toomas Mihkelev
2017-10-08 20:52:33
49.APepeliaev Andrei 1289 1324 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2017-09-24 08:38:01
50.APepeliaev Artem 1072 1339 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2017-09-24 08:38:24
51.APetrov Kirill 1173 1259 1370 M 2007 Maleklubi Lootus 160443 Sergey Titov
2017-09-24 08:34:58
52.APoleštšuk Arseni 0 1511 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-10-08 16:43:26
53.APritulina Nadezda 1339 1497 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:20
54.ARatas Robin Roger 0 0 0 M 2010 MK Areng u-3947 Hendrik Olde
2017-10-12 08:12:07
55.AReinsalu Timur 0 1271 1291 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2017-10-08 14:49:46
56.ARodin Robert 1615 1727 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2017-10-10 15:28:46
57.ARoots Lem-Leonhard 1321 1485 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2017-10-09 23:10:06
58.ASarapuu Patrick 0 0 0 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170821 Hendrik Olde
2017-10-11 09:20:39
59.ASchneider Uku 1541 1607 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-10-07 20:49:08
60.ASiimon Gregor 0 1430 0 M 2007 - - - 170480 Hendrik Olde
2017-10-11 20:59:22
61.ASizov Lev 1496 1674 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:32
62.ASobolev Evelin 1122 1163 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Hendrik Olde
2017-10-11 09:03:01
63.ASoo Lauri 0 0 0 M Võnnu Keskkool u-3890 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:03:21
64.ASoome Silver Aron 0 1353 0 M 2007 - - - 170482 Rainer Raud
2017-10-10 19:57:30
65.ATee Martin 0 0 0 M Võnnu Keskkool u-3892 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:04:26
66.ATee Tanel 0 0 0 M Võnnu Keskkool u-3891 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:04:05
67.ATreumuth Mirtel 0 1230 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2017-10-03 13:55:46
68.AUljas Rasmus 1039 1115 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2017-10-09 23:09:01
69.AVälba Rauno 0 1041 0 M 2009 Rae Huvikool 170825 Tiina Raud
2017-10-09 22:58:48
70.AŠadrina Eva 1513 1689 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-10-08 10:43:26
71.AŽukovitš Oliver 0 1183 1113 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170820 Hendrik Olde
2017-10-11 09:20:59
72.BAga Rihard 2053 1989 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2017-10-04 09:14:48
73.BAksjonova Alisa 1446 1516 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2017-09-24 08:31:22
74.BAnis Dinara 1542 1616 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Hendrik Olde
2017-10-12 08:12:59
75.BBeljaeva Diana 1597 1597 1597 N 2003 Maleklubi Lootus u-3792 Sergey Titov
2017-10-08 22:25:15
76.BBlokhin Sofia 1792 1936 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-10-08 10:44:45
77.BBolšakov Eerik Aleksandr 0 0 0 M Võnnu Keskkool u-3894 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:04:58
78.BButenko Nikolai 1364 1505 1577 M 2005 Maleklubi Lootus 150508 Sergey Titov
2017-09-24 08:32:46
79.BDanilina Diana 1468 1521 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:44
80.BEhala Rikardo 0 0 0 M 2005 Lahmuse Kool u-3715 Jüri Hansen
2017-10-03 14:00:24
81.BGromov Ragne 1645 1484 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:39:10
82.BJanisoo August 0 1344 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2017-10-03 13:57:53
83.BKõlar Karl-Ustav 1692 1752 1664 M 2004 Vabaettur 150203 Rainer Raud
2017-10-09 22:10:24
84.BKõrts Aleksander 0 1219 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Jüri Hansen
2017-10-03 13:57:06
85.BKull Tormi 1629 1708 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2017-10-09 23:10:50
86.BLaanemets Emil 1531 1689 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-10-10 21:21:08
87.BLainevool Mirko 1397 1519 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-10-09 23:10:26
88.BLindsalu Andreas 1229 1467 1472 M 2003 Tartu Kalev 131125 Andres Karba
2017-10-10 11:15:03
89.BLuik Ott-Robert 1557 1789 1692 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-09-25 06:37:17
90.BLuts Jakob 1560 1546 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-10-09 23:11:13
91.BMaikalu Jakob Vilhelm 0 1418 1438 M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium 160702 Hendrik Olde
2017-10-11 09:22:18
92.BMoppel Miko 0 1609 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2017-10-07 15:20:38
93.BMõskovski Deniss 1665 1735 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2017-10-03 17:24:35
94.BNaestema Joonas Aditya 1666 1724 1678 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2017-10-10 23:05:37
95.BNarva Jaan Oskar 1509 1619 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2017-10-09 21:34:27
96.BNarva Mart 1649 1724 1682 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2017-10-09 21:34:27
97.BNikitin Arseni 1872 1877 1795 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-10-10 17:03:25
98.BNikitin Leonid 1328 1556 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2017-09-24 08:29:20
99.BNool Devis 0 1284 1245 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170239 Hendrik Olde
2017-10-11 09:21:47
100.BÕismets Kevin 0 1203 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2017-10-03 13:57:36
101.BOjakäär Mihkel 0 0 0 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2017-10-03 13:58:11
102.BOlde Karl Erik 1722 1908 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-10-10 22:18:06
103.BPadari Tuudur Jakob 1629 1556 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-10-09 23:12:11
104.BPani Hugo 1361 1562 1601 M 2003 Tartu Kalev 131120 Andres Karba
2017-10-10 17:17:53
105.BPedmanson Albert 1928 1895 1961 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2017-10-10 20:41:10
106.BPedmanson Herman 1836 1928 1943 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2017-10-10 20:41:10
107.BPeegel Henrik 1369 1452 1543 M 2005 Vabaettur 140421 Rainer Raud
2017-10-10 19:25:57
108.BPriks Andre 0 1129 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2017-10-09 19:51:21
109.BProtassov Vlad 1906 2016 1997 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-10-04 09:15:19
110.BRaag Ardi 1805 1774 1655 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2017-10-09 22:11:00
111.BRandrüüt Robin 1388 1595 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2017-10-06 22:48:18
112.BRebane Romet 1360 1289 1287 M 2006 Pärnumaa MK 160411 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:38:10
113.BRikas Artur 1662 1701 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-10-03 17:24:04
114.BRuugla Raul 1423 1613 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2017-10-09 19:58:23
115.BRätsep Randar 1404 1324 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:38:43
116.BSavinov Matvei 1694 1784 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-10-05 17:19:04
117.BSidorov Hannes 0 0 0 M 2003 Tartu Kalev u-3836 Andres Karba
2017-10-09 22:36:36
118.BSireli Henri 1331 1230 1251 M 2006 - - - 160454 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:54:06
119.BSkatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:55
120.BSlavinski Nikita 1735 1860 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-09-27 11:03:22
121.BSmirnova Jekaterina 1631 1662 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-09-24 08:32:22
122.BSooväli Markus 1466 1487 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:55:02
123.BTomson Mihkel 1584 1679 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2017-10-09 22:37:35
124.BTõnisson Trent Asso 1711 1805 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-10-09 17:17:23
125.BTõnso Hannes 1669 1710 1683 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-10-09 22:08:04
126.BVahtras Elisabeth 0 1093 1093 N 2006 Rae Huvikool 170803 Tiina Raud
2017-10-09 23:12:32
127.BVasar Renee 0 1116 1116 M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium 160414 Hendrik Olde
2017-10-11 09:22:01
128.BVilk Juss 0 1322 1346 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 161225 Hendrik Olde
2017-10-11 09:21:33
129.CBitkova Elizavetta 1681 1717 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-09-30 19:20:45
130.CKaasik Jan 0 1334 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2017-10-03 13:56:38
131.CMakke Risto Raigo 1447 1496 1510 M 2001 Tartu Kalev 120162 Andres Karba
2017-10-10 11:15:15
132.CMeier Toomas 1209 1201 1195 M 2002 Pärnumaa MK 110503 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:56:30
133.CNazarov Vladislav 1822 1768 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2017-10-10 19:48:17
134.CNilp Kristofer 1285 1622 1614 M 2000 Järva Noorte MK 080383 Toomas Mihkelev
2017-10-09 19:59:43
135.CPritulin Vladimir 1558 1489 1489 M 2001 SK Valge Ratsu 080411 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:20
136.CTankler Shrek 0 1560 1614 M 2002 Järva Noorte MK 110619 Toomas Mihkelev
2017-10-09 20:00:20
137.CTomson Mikk 1557 1739 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-10-06 09:29:12
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017