E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele   ( id=164 )

Aeg 13. oktoober 2017 (kell 10:00) - 13. oktoober 2017 (kell 16:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paide Ühisgümnaasium Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit partii lõpuni
Võistluspaik Võistluspaik Kooli 1, Paide Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 10. oktoober 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Järva Noorte Maleklubi / Paide Ühisgümnaasium Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (16. september 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.toh@motelam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (16. september 2017 )
 
Osavõtumaks Õigeaegsel registreerimisel - ei ole; hilinejatel - 10€
LisainfoVõistlused toimuvad kolmes grupis: 2007 ja nooremad - A-turniir; 2003 ja nooremad - B-turniir; 1998 ja nooremad - C-turniir;
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 138 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aasa Doris 1010 1073 1076 N 2007 Rae Huvikool 160126 Tiina Raud
2017-10-09 23:11:29
A
2. Aasma Sander       M 2008 Rae Huvialakool u-3843 Tiina Raud
2017-10-09 23:02:56
A
3. Aasma Sten Andreas   1611 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2017-10-06 19:33:33
A
4. Andreeva Olga       N 2010 Lootus Maleklubi u-3888 Sergey Titov
2017-10-10 19:54:37
A
5. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:35:13
A
6. Balabonin Matvei 1196 1344 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-10-04 13:50:05
A
7. Bolšakov Leonard Kristian       M Võnnu Keskkool u-3895 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:05:18
A
8. Derevjanko Denis       M 2010 Lootus Maleklubi u-3887 Sergey Titov
2017-10-10 19:52:14
A
9. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-10-09 22:09:46
A
10. East Marek 1333 1415 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:04:02
A
11. Ehala Raido       M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2017-10-03 13:56:12
A
12. Filippova Evelina       M 2008 MK Lootus u-3772 Sergey Titov
2017-10-07 20:42:38
A
13. Golubkov Rasmus 1245 1486 1478 M 2007 - - - 160156 Rasmus Golubkov
2017-10-10 22:59:03
A
14. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-10-04 13:27:39
A
15. Hannus Lola 1570 1676 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2017-10-04 13:04:38
A
16. Hudilainen Mihhail 1420 1554 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2017-09-24 08:34:17
A
17. Joakit Annabel 1110 1329 1343 N 2007 Rae Huvikool 160104 Tiina Raud
2017-10-09 23:11:51
A
18. Jõgi Henry 1382 1589 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-10-04 13:49:50
A
19. Kaldmaa Janis 1590 1619 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-10-09 22:38:19
A
20. Karba Karoliina 1016 1140 1174 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2017-10-04 13:04:09
A
21. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-10-04 13:05:42
A
22. Koit Gregor       M 2008 Järva Noorte MK u-3809 Toomas Mihkelev
2017-10-09 19:56:37
A
23. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-10-05 11:10:38
A
24. Kompus Karl Erik   1285   M 2009 - - - 170945 Tiina Raud
2017-10-09 22:58:21
A
25. Kuusk Kaspar   1221 1207 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170819 Hendrik Olde
2017-10-11 09:21:12
A
26. Kuzmina Oleksandra   1130   N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2017-09-24 08:39:27
A
27. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-09-29 10:05:33
A
28. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2017-10-04 13:05:26
A
29. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-10-04 13:05:27
A
30. Lillemaa Raimond   1344 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:36:03
A
31. Linberg Karl Martin 1009 1129 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Tiina Raud
2017-10-09 23:09:47
A
32. Luhaäär Kerot       M 2007 Pärnumaa MK u-3904 Eiki Lehemets
2017-10-10 20:30:32
A
33. Luik Elo-Mirtel 990 1036   N 2010 MA Vabaettur 170813 Rainer Raud
2017-10-10 19:41:48
A
34. Lääne Gregor 1306 1232 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:36:44
A
35. Maapalu Ralf 1428 1538 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-10-10 21:20:37
A
36. Martirosian Tigran 1432 1603 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-10-09 22:46:39
A
37. Merendi Alexander   1019 1033 M 2009 Harjumaa 170800 Tiina Raud
2017-10-09 23:00:35
A
38. Mikko Rondo 1653 1876 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:34:47
A
39. Müürsepp Milena 1024 1125 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2017-09-24 08:37:35
A
40. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-09-21 23:43:18
A
41. Õitspuu Grete   1055   N 2008 Järva Noorte MK 170567 Toomas Mihkelev
2017-10-10 18:16:19
A
42. Oriehov Dagne 1333 1340 1335 N 2007 Pärnumaa MK 161208 Eiki Lehemets
2017-10-10 20:04:34
A
43. Ostrjakova Maria 1169 1342 1405 N 2008 Maleklubi Lootus 161223 Sergey Titov
2017-09-24 08:33:20
A
44. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-10-04 13:06:10
A
45. Ottisaar Ott   1084   M 2009 Järva Noorte MK 170561 Toomas Mihkelev
2017-10-06 19:35:00
A
46. Pagil Owe   1350 1367 M 2007 - - - 160105 Tiina Raud
2017-10-09 23:12:48
A
47. Pallum Rasmus 1442 1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2017-10-09 23:04:26
A
48. Panfilova Jelizaveta 1463 1515 1515 N 2007 Maleklubi Lootus 150245 Sergey Titov
2017-09-24 08:33:50
A
49. Peets Rasmus   1065   M 2009 Järva Noorte MK 170562 Toomas Mihkelev
2017-10-08 20:52:33
A
50. Pepeliaev Andrei 1285 1291 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2017-09-24 08:38:01
A
51. Pepeliaev Artem 1054 1260 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2017-09-24 08:38:24
A
52. Petrov Kirill 1173 1259 1370 M 2007 Maleklubi Lootus 160443 Sergey Titov
2017-09-24 08:34:58
A
53. Poleštšuk Arseni   1588 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-10-08 16:43:26
A
54. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:20
A
55. Ratas Robin Roger       M 2010 MK Areng u-3947 Hendrik Olde
2017-10-12 08:12:07
A
56. Reinsalu Timur   1271 1291 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2017-10-08 14:49:46
A
57. Rodin Robert 1556 1678 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2017-10-10 15:28:46
A
58. Roots Lem-Leonhard 1396 1489 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2017-10-09 23:10:06
A
59. Sarapuu Patrick       M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170821 Hendrik Olde
2017-10-11 09:20:39
A
60. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-10-07 20:49:08
A
61. Siimon Gregor   1430   M 2007 - - - 170480 Hendrik Olde
2017-10-11 20:59:22
A
62. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:32
A
63. Sobolev Evelin 1122 1189 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Hendrik Olde
2017-10-11 09:03:01
A
64. Soo Lauri       M Võnnu Keskkool u-3890 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:03:21
A
65. Soome Silver Aron   1353   M 2007 - - - 170482 Rainer Raud
2017-10-10 19:57:30
A
66. Tee Martin       M Võnnu Keskkool u-3892 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:04:26
A
67. Tee Tanel       M Võnnu Keskkool u-3891 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:04:05
A
68. Treumuth Mirtel   1278 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2017-10-03 13:55:46
A
69. Uljas Rasmus 1050 1076 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2017-10-09 23:09:01
A
70. Välba Rauno   1041   M 2009 Rae Huvikool 170825 Tiina Raud
2017-10-09 22:58:48
A
71. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-10-08 10:43:26
A
72. Žukovitš Oliver   1139 1113 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170820 Hendrik Olde
2017-10-11 09:20:59
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aga Rihard 2029 1956 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2017-10-04 09:14:48
B
2. Aksjonova Alisa 1432 1526 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2017-09-24 08:31:22
B
3. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Hendrik Olde
2017-10-12 08:12:59
B
4. Beljaeva Diana 1597 1597 1597 N 2003 Maleklubi Lootus u-3792 Sergey Titov
2017-10-08 22:25:15
B
5. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-10-08 10:44:45
B
6. Bolšakov Eerik Aleksandr       M Võnnu Keskkool u-3894 Meelis Kuldkepp
2017-10-10 20:04:58
B
7. Butenko Nikolai   1577 1577 M 2005 Maleklubi Lootus 150508 Sergey Titov
2017-09-24 08:32:46
B
8. Danilina Diana 1471 1516 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:44
B
9. Ehala Rikardo       M 2005 Lahmuse Kool u-3715 Jüri Hansen
2017-10-03 14:00:24
B
10. Gromov Ragne 1645 1467 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:39:10
B
11. Janisoo August   1350 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2017-10-03 13:57:53
B
12. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Rainer Raud
2017-10-09 22:10:24
B
13. Kõrts Aleksander   1218 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Jüri Hansen
2017-10-03 13:57:06
B
14. Kull Tormi 1564 1652 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2017-10-09 23:10:50
B
15. Laanemets Emil 1529 1684 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-10-10 21:21:08
B
16. Lainevool Mirko 1396 1560 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-10-09 23:10:26
B
17. Lindsalu Andreas 1229 1467 1472 M 2003 Tartu Kalev 131125 Andres Karba
2017-10-10 11:15:03
B
18. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-09-25 06:37:17
B
19. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-10-09 23:11:13
B
20. Maikalu Jakob Vilhelm   1418 1438 M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium 160702 Hendrik Olde
2017-10-11 09:22:18
B
21. Moppel Miko   1628 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2017-10-07 15:20:38
B
22. Mõskovski Deniss 1656 1730 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2017-10-03 17:24:35
B
23. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2017-10-10 23:05:37
B
24. Narva Jaan Oskar 1530 1602 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2017-10-09 21:34:27
B
25. Narva Mart 1660 1697 1682 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2017-10-09 21:34:27
B
26. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-10-10 17:03:25
B
27. Nikitin Leonid 1425 1619 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2017-09-24 08:29:20
B
28. Nool Devis   1271 1245 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170239 Hendrik Olde
2017-10-11 09:21:47
B
29. Õismets Kevin   1193 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2017-10-03 13:57:36
B
30. Ojakäär Mihkel       M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2017-10-03 13:58:11
B
31. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-10-10 22:18:06
B
32. Padari Tuudur Jakob 1569 1548 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-10-09 23:12:11
B
33. Pani Hugo 1361 1577 1601 M 2003 Tartu Kalev 131120 Andres Karba
2017-10-10 17:17:53
B
34. Pedmanson Albert 1714 1945 1950 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2017-10-10 20:41:10
B
35. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2017-10-10 20:41:10
B
36. Peegel Henrik 1369 1499 1543 M 2005 MA Vabaettur 140421 Rainer Raud
2017-10-10 19:25:57
B
37. Priks Andre   1129 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2017-10-09 19:51:21
B
38. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-10-04 09:15:19
B
39. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Rainer Raud
2017-10-09 22:11:00
B
40. Randrüüt Robin 1388 1620 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2017-10-06 22:48:18
B
41. Rebane Romet 1360 1278 1287 M 2006 Pärnumaa MK 160411 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:38:10
B
42. Rikas Artur 1660 1694 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-10-03 17:24:04
B
43. Ruugla Raul 1423 1638 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2017-10-09 19:58:23
B
44. Rätsep Randar 1404 1342 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:38:43
B
45. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-10-05 17:19:04
B
46. Sidorov Hannes       M 2003 Tartu Kalev u-3836 Andres Karba
2017-10-09 22:36:36
B
47. Sireli Henri 1331 1239 1251 M 2006 - - - 160454 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:54:06
B
48. Skatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:55
B
49. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-09-27 11:03:22
B
50. Smirnova Jekaterina 1492 1628 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-09-24 08:32:22
B
51. Sooväli Markus 1466 1494 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:55:02
B
52. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2017-10-09 22:37:35
B
53. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-10-09 17:17:23
B
54. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-10-09 22:08:04
B
55. Vahtras Elisabeth   1093 1093 N 2006 Rae Huvikool 170803 Tiina Raud
2017-10-09 23:12:32
B
56. Vasar Renee   1116 1116 M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium 160414 Hendrik Olde
2017-10-11 09:22:01
B
57. Vilk Juss   1319 1346 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 161225 Hendrik Olde
2017-10-11 09:21:33
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-09-30 19:20:45
C
2. Kaasik Jan   1421 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2017-10-03 13:56:38
C
3. Makke Risto Raigo 1447 1496 1510 M 2001 Tartu Kalev 120162 Andres Karba
2017-10-10 11:15:15
C
4. Meier Toomas 1209 1201 1195 M 2002 Pärnumaa MK 110503 Eiki Lehemets
2017-10-09 20:56:30
C
5. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2017-10-10 19:48:17
C
6. Nilp Kristofer 1285 1622 1614 M 2000 Järva Noorte MK 080383 Toomas Mihkelev
2017-10-09 19:59:43
C
7. Pritulin Vladimir 1558 1489 1489 M 2001 SK Valge Ratsu 080411 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:03:20
C
8. Tankler Shrek   1597 1614 M 2002 Järva Noorte MK 110619 Toomas Mihkelev
2017-10-09 20:00:20
C
9. Tomson Mikk 1504 1744 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-10-06 09:29:12
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017