E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Gunnar Uusi mälestusturniir noortele   ( id=163 )

Aeg 30. september 2017 (kell 11:00) - 01. oktoober 2017 (kell 17:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Tartu Ajakontroll Ajakontroll 31 min + 30 sek käigule
Võistluspaik Võistluspaik Tartus Mart Reiniku kooli nr. 1 majas Vanemuise 48 Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 27. september 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tartu SS Kalev Info sisestaja Info sisestaja Marek Kolk  (07. september 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@abrak.serdna Viimati muutis Viimati muutis Marek Kolk  (26. september 2017 )
 
Osavõtumaks FIDE (C): 10/5 EUR, A ja B : 7/3 EUR
Lisainfo6 vooru. C-turniir (FIDE) on FIDE reitingupiiranguga 1600. A-turniir 2007 ja nooremad (Eesti rtg arvestus). B-turniir 2009 ja nooremad (Eesti rtg arvestus).
KontaktAndres Karba, tel. 55 46944
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 52 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Apenitis Markuss       M 2007 Läti u-3521 Andres Karba
2017-09-20 21:36:52
A
2. Berzinsh Markuss       M 2008 Läti u-3520 Andres Karba
2017-09-20 21:35:42
A
3. Kaldmaa Janis 1590 1619 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-09-26 19:57:45
A
4. Leontjeva Aleksandra 1460 1520 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2017-09-26 00:05:28
A
5. Martirosian Tigran 1432 1603 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-09-25 18:43:33
A
6. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-09-26 22:12:08
A
7. Naestema Leen 1168 1449 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2017-09-25 19:05:14
A
8. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-09-26 06:55:38
A
9. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-09-25 18:47:52
A
10. Pool Linda Maria 1492 1556 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2017-09-25 18:48:14
A
11. Stelmashenok Kristina       N 2008 Venemaa u-3666 Andres Karba
2017-09-26 10:11:06
A
12. Taranov Mihhail 1432 1440 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-09-26 00:05:58
A
13. Vool Karl-Markus 1374 1529 1545 M 2007 Põlva MK 150218 Andres Karba
2017-09-25 03:30:13
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Babris Rihards 1200 1144 1144 M - - - 170954 Andres Karba
2017-09-21 21:42:02
B
2. Balabonin Matvei 1196 1344 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-09-26 22:58:08
B
3. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-09-25 18:35:48
B
4. Karba Karoliina 1016 1140 1174 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2017-09-21 10:10:53
B
5. Karba Kertu 1172 1272 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2017-09-21 10:10:53
B
6. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-09-25 18:44:10
B
7. Kuznecova Marija       N 2010 Läti u-3628 Andres Karba
2017-09-24 21:47:18
B
8. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-09-25 19:34:21
B
9. Liubchenko Lev       M 2009 Põlva MK 170560 Andres Karba
2017-09-25 00:12:37
B
10. Maklakova Naomi       N 2010 Läti u-3600 Andres Karba
2017-09-22 20:56:45
B
11. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2017-09-21 23:46:20
B
12. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-09-26 06:55:38
B
13. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-09-26 09:29:47
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Batirevs Maksims 1425 1425 1425 M 2002 Läti u-3673 Andres Karba
2017-09-26 20:02:00
C
2. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-09-24 22:00:48
C
3. Brojs Artjoms 1419 1419 1419 M 2005 Läti u-3519 Andres Karba
2017-09-20 21:34:09
C
4. Gulnevs Daniils 1534 1534 1534 M 2002 Läti u-3675 Andres Karba
2017-09-26 20:04:19
C
5. Hannus Lola 1570 1676 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2017-09-25 18:44:50
C
6. Hudilainen Mihhail 1420 1554 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2017-09-24 08:10:15
C
7. Karro Adeliis 1286 1408 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2017-09-27 18:32:52
C
8. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Andres Karba
2017-09-26 09:54:31
C
9. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Rainer Raud
2017-09-26 17:54:01
C
10. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2017-09-25 19:34:21
C
11. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-09-26 13:50:44
C
12. Link Kristjan 1187 1409 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Andres Karba
2017-09-27 20:09:30
C
13. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-09-07 18:17:38
C
14. Makarov Gleb 1612 1670 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-09-26 00:03:12
C
15. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-09-26 11:56:24
C
16. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-09-15 08:32:30
C
17. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2017-09-27 18:48:54
C
18. Rikas Artur 1660 1694 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2017-09-20 21:39:23
C
19. Rudnik Viktoria 1650 1730 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2017-09-26 00:02:37
C
20. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-09-25 09:46:46
C
21. Smirnova Jekaterina 1492 1628 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-09-19 14:35:02
C
22. Tarsalainen Martti 1407 1562 1533 M 2004 Surju valla SK 120639 Andres Karba
2017-09-27 20:09:39
C
23. Tominga Uku 1261 1446 1479 M 2004 Surju valla SK 120633 Andres Karba
2017-09-27 20:09:53
C
24. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2017-09-25 18:44:27
C
25. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-09-27 15:30:40
C
26. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-09-24 22:01:39
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017