E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Gunnar Uusi mälestusturniir ja Tartu MV   ( id=162 )

Aeg 29. september 2017 (kell 17:00) - 01. oktoober 2017 (kell 19:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Tartu Ajakontroll Ajakontroll 90 min + 30 sek käigule
Võistluspaik Võistluspaik Tartus EÜS majas Jaan Tõnissoni 1 Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 27. september 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tartu SS Kalev Info sisestaja Info sisestaja Marek Kolk  (07. september 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@abrak.serdna Viimati muutis Viimati muutis Marek Kolk  (26. september 2017 )
 
Osavõtumaks 15 EUR, K18 ja S60 ja Tartu: 10 EUR
Lisainfo5 vooru
KontaktAndres Karba, tel. 55 46944

Turniirile registreeritud mängijad ( 30 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-09-19 14:33:43
2. Bondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-09-19 14:33:25
3. Haavamäe Henrik 2095 2170 2131 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2017-09-27 01:03:14
4. Kass Viktor 1815 1903 1885 M 1945 Põlva MK 030136 Andres Karba
2017-09-25 00:08:17
5. Kõlar Johan-Eerik 1761 1784 1769 M 1994 MA Vabaettur 141220 Rainer Raud
2017-09-25 22:03:55
6. mk Kruusiauk Heda 1870 1813 1794 N 1949 T. Truusi MKK 030561 Heda Kruusiauk
2017-09-13 08:35:00
7. Kuldmaa Tanel 1678 1686 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2017-09-26 00:00:38
8. mk Kuusk Andres 2181 2092 2071 M 1981 Tartu Kalev 030198 Andres Karba
2017-09-22 20:53:14
9. Lomp Jaan 1406 1578 1599 M 1969 - - - 080406 Andres Karba
2017-09-27 21:28:05
10. Lubtsenko Sergei   1370 1370 M 1984 - - - 170247 Andres Karba
2017-09-25 00:08:41
11. Mõskovski Deniss 1656 1730 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Andres Karba
2017-09-20 21:12:11
12. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2017-09-27 20:24:42
13. Ots Heikki 1815 1784 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Andres Karba
2017-09-21 22:07:36
14. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2017-09-22 20:54:25
15. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-09-25 22:02:09
16. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2017-09-22 17:15:13
17. Põvvat Aalo 1593 1616 1468 N 1932 - - - 070622 Andres Karba
2017-09-26 19:59:11
18. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2017-09-27 19:38:41
19. Runnel Simo 1875 1790 1790 M 1977 Tartumaa 030354 Andres Karba
2017-09-21 21:38:37
20. Shvedov Andrei 1614 1710 1710 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2017-09-19 14:33:59
21. Siidirätsep Endel 1822 1812 1812 M 1936 Harjumaa 030386 Andres Karba
2017-09-27 08:53:53
22. Sild Eero Kristjan 1463 1595 1622 M 1998 MK Areng 061101 Monika Tsõganova
2017-09-15 12:03:24
23. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2017-09-25 22:19:10
24. Skladtsikov Andrei 1963 1999 2000 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-09-25 23:58:37
25. mk Teemäe Leo 1914 1897 1991 M 1932 MK Chess Continent 030454 Andres Karba
2017-09-26 13:02:37
26. Tiisler Ander 1582 1769 1817 M 1999 Tartu Kalev 110211 Andres Karba
2017-09-26 20:05:20
27. Tiisler Tanel 1763 1986 2011 M 1997 Tartu Kalev 100701 Andres Karba
2017-09-21 22:07:48
28. Tobre Andres 1706 1669 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Andres Karba
2017-09-21 22:07:22
29. Trohhelev Boris 2024 2106 2107 M 1960 Tartumaa 030468 Andres Karba
2017-09-22 21:56:56
30. Uibos Andre 1834 1892 1892 M 1992 - - - 151003 Andres Karba
2017-09-25 03:06:30
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017