Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

NOORTE SARI SÜGIS 2017; VI etapp - Tallinna Maleklubi Jõuluturniir   ( id=155 )

Aeg 17. detsember 2017 (kell 10:40) - 17. detsember 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEelregistreerimine
16. detsember 2017 (kell 20:00)
KorraldajaKorraldaja
Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
moc.liamg (ta) ibulkelamannillat
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (30. august 2017 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (30. august 2017 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
OsavõtumaksOsavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 2€)
LisainfoA-turniir - sa 2009 ja nooremad B-turniir - sa 2007 ja nooremad C-turniir - sa 2005 ja nooremad D-turniir - sa 1999 ja nooremad
Kontakttel +3725142625 (Hendrik Olde)
Kokku
92
Grupp A
19
Grupp B
26
Grupp C
25
Grupp D
22
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1165 1108 0 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:27:40
2.ACasdagli Oliver Uku 0 0 0 M 2009 Vanalinna Hariduskolleegium (VHK) u-5169 Rainer Raud
2017-12-16 08:25:13
3.ADukov Vladimir 1515 1745 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2017-12-14 11:48:52
4.AHaapsal Maria Ioanna 1486 1546 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-12-11 11:22:12
5.AJarts Nikita 1099 1214 0 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Natalia Glušakova
2017-12-13 16:20:36
6.AKaris Fredi 1362 1600 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2017-10-28 04:36:39
7.AKöösel Hans Georg 1421 1642 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-12-15 09:01:40
8.ALubenets Daniil 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent u-5154 Oleg Kortšagin
2017-12-15 00:02:09
9.ALuik Elo-Mirtel 969 1028 0 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2017-12-03 19:14:14
10.AMolotov Iko 0 0 0 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2017-12-11 07:05:37
11.AMäesalu Oliver 1443 1668 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-11-06 23:10:33
12.AOrlova Sofiya 1212 1449 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:30:20
13.APljusnin Fjodor 0 1378 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2017-12-15 18:01:38
14.ARähn Ronan 0 0 0 M 2010 Rae Huvialakool u-5178 Rainer Raud
2017-12-16 13:56:00
15.ASkorokhod Deniss 0 0 0 M 2010 MK Chess Continent u-5149 Oleg Kortšagin
2017-12-14 23:26:31
16.ASnitsarenko Ilja 1351 1493 1458 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-12-11 11:19:10
17.AStepanov Roman 0 0 0 M 2010 - - - 171206 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:39:15
18.AVedeshin Arhip 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent u-5152 Oleg Kortšagin
2017-12-14 23:43:54
19.AVälba Rauno 0 1041 0 M 2009 Rae Huvikool 170825 Tiina Raud
2017-12-16 08:01:03
20.BAasma Sander 0 0 0 M 2008 Rae Huvialakool u-5168 Tiina Raud
2017-12-16 08:06:18
21.BAleksejev Artjom 1510 1638 1617 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2017-12-14 12:10:00
22.BDudakov Andrei 1543 1617 1581 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2017-12-14 22:54:48
23.BJoakit Annabel 1110 1329 1343 N 2007 Rae Huvikool 160104 Tiina Raud
2017-12-16 08:02:09
24.BJõgi Henry 1382 1517 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-12-13 09:48:45
25.BKidron Alfred 1385 1529 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-12-14 09:47:49
26.BKivi Akira 1406 1579 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-12-14 09:50:17
27.BKokk Karl Mattias 1637 1796 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-12-16 10:54:43
28.BKuhhareva Viktoria 0 1192 1261 N 2008 Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:38:25
29.BLiebert Teodor 0 1021 0 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2017-12-16 16:52:55
30.BLiebert Tristjan 0 1125 0 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2017-12-16 16:52:55
31.BLihvenko Vjatseslav 1315 1290 1218 M 2008 Narva SK Maletäht 161250 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:40:12
32.BMaapalu Ralf 1428 1472 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-12-16 16:53:21
33.BMolotov Ian 1317 1455 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2017-12-11 07:05:54
34.BÕigus Kristjan 1325 1449 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-12-14 18:25:28
35.BOrlova Darya 1447 1549 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:30:20
36.BOvtšinnikov Roman 0 0 0 M 2008 MK Chess Continent u-5153 Oleg Kortšagin
2017-12-14 23:54:55
37.BRõtšagov Anton 1547 1678 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-12-16 12:01:10
38.BRytberg Saskia Reta 0 0 0 N 2008 Laagri Huvialakool u-5173 Rainer Raud
2017-12-16 09:55:33
39.BSchneider Uku 1541 1607 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-12-05 17:40:52
40.BSlavinski Nikita 1735 1860 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-12-12 15:34:49
41.BTšurakov Sergei 1252 1404 1559 M 2007 Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-12-11 18:19:29
42.BUljas Rasmus 1039 1115 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2017-12-16 08:03:12
43.BVastšonok Artur 0 1262 1248 M 2008 Vabaettur 160404 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:39:40
44.BVichterstein Andri 1376 1544 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-12-14 09:49:24
45.BŠadrina Eva 1513 1689 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:37:00
46.CAedla Mariel 1436 1582 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-12-14 09:48:15
47.CAnis Dinara 1542 1616 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-12-13 15:10:24
48.CBlokhin Sofia 1792 1936 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:27:40
49.CBušujeva Jelizaveta 1555 1539 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2017-12-10 15:17:56
50.CHirvi Jüri 1106 1249 1265 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-12-11 18:17:28
51.CHirvi Katarina 1550 1697 1665 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-12-11 18:17:28
52.CKozlov Valeri 1376 1538 1528 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-12-13 17:11:39
53.CKrivenko Dion 1788 1762 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2017-11-12 22:33:13
54.CKuznetsova Valeria 1524 1599 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-12-14 12:10:53
55.CLaanela Joosep 1342 1506 1611 M 2005 Laagri Huvikool 131113 Tiina Raud
2017-12-16 18:27:27
56.CLevchenko Marina 1643 1770 1717 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-12-13 15:11:37
57.CLuts Jakob 1560 1546 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-12-16 08:01:49
58.CMihhailov Artur 1547 1662 1712 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-12-14 16:15:24
59.CNaestema Joonas Aditya 1666 1724 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-12-12 19:20:22
60.COlde Karl Erik 1722 1908 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-12-15 13:48:17
61.COleškevitš Daniil 0 1022 1022 M 2006 MK Chess Continent 150620 Oleg Kortšagin
2017-12-15 00:06:09
62.CPadari Tuudur Jakob 1629 1556 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-12-16 08:03:52
63.CPimašin Pavel 1287 1416 0 M 2008 Vabaettur 160424 Natalia Glušakova
2017-12-13 15:10:50
64.CRõtšagov Nikita 1708 1837 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-12-16 12:02:03
65.CRudnik Viktoria 1621 1759 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-12-14 15:42:43
66.CSade Carolina 1609 1591 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-12-13 21:45:12
67.CSavinov Matvei 1694 1784 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-12-08 13:48:58
68.CTaro Marko 1576 1659 1583 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:38:45
69.CTõnso Hannes 1669 1710 1683 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-12-13 13:08:12
70.CVolkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2017-12-13 15:11:14
71.DBeda Pjotor 1535 1552 1599 M 2004 Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2017-12-15 19:54:45
72.DGross Uku 1469 1489 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-12-16 16:52:04
73.DJõerand Jenna 1581 1589 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-12-14 17:57:44
74.DKalju Edvard 1488 1541 1610 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-12-14 12:10:27
75.DKõlar Karl-Ustav 1692 1752 1664 M 2004 Vabaettur 150203 Rainer Raud
2017-12-13 13:09:21
76.DLainevool Mirko 1397 1519 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-12-16 08:01:23
77.DMoppel Miko 0 1609 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2017-12-15 22:14:07
78.DOlde Grete 1978 2152 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-12-16 13:56:59
79.DOlde Margareth 2119 2185 2199 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2017-12-16 13:58:06
80.DOrgse Karl Kristofer 1825 1990 1892 M 2003 Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-12-13 13:07:22
81.DPedoson Georg Aleksander 2137 2288 2188 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-12-13 13:07:01
82.DRaag Ardi 1805 1774 1655 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2017-12-13 13:09:36
83.DRaudväli Anders 1399 1519 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2017-12-13 16:12:42
84.DRuugla Raul 1423 1613 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2017-12-16 11:15:52
85.DSavin Danil 1344 1548 1605 M 2004 Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-12-14 12:09:32
86.DSnitsarenko Igor 1736 1814 1846 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-12-11 11:19:10
87.DTomson Mikk 1557 1739 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-12-14 07:01:34
88.DTõnisson Trent Asso 1711 1805 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-12-15 19:35:44
89.DTõnso Liina 1882 1889 1874 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-12-13 13:07:36
90.DUibokant Karl Oskar 1640 1776 1678 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-12-16 19:04:26
91.DUibokant Mathias Robert 1928 2084 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-12-16 19:03:42
92.DVeri Hans Kristjan 0 1636 1636 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2017-12-13 20:01:06
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017