E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

NOORTE SARI SÜGIS 2017; VI etapp - Tallinna Maleklubi Jõuluturniir   ( id=155 )

Aeg 17. detsember 2017 (kell 10:40) - 17. detsember 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 16. detsember 2017 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (30. august 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg (ta) ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (30. august 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 2€)
LisainfoA-turniir - sa 2009 ja nooremad B-turniir - sa 2007 ja nooremad C-turniir - sa 2005 ja nooremad D-turniir - sa 1999 ja nooremad
Kontakttel +3725142625 (Hendrik Olde)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   D   

Turniirile registreeritud mängijad ( 93 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Blokhin Georg 1257 1148   M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:27:40
A
2. Casdagli Oliver Uku       M 2009 Vanalinna Hariduskolleegium (VHK) u-5169 Rainer Raud
2017-12-16 08:25:13
A
3. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Rainer Raud
2017-12-14 11:48:52
A
4. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-12-11 11:22:12
A
5. Jarts Nikita 1099 1220   M 2010 MA Vabaettur 171202 Natalia Glušakova
2017-12-13 16:20:36
A
6. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2017-10-28 04:36:39
A
7. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-12-15 09:01:40
A
8. Lubenets Daniil       M 2010 MK Chess Continent u-5154 Oleg Kortšagin
2017-12-15 00:02:09
A
9. Luik Elo-Mirtel 990 1036   N 2010 MA Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2017-12-03 19:14:14
A
10. Molotov Iko       M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2017-12-11 07:05:37
A
11. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-11-06 23:10:33
A
12. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:30:20
A
13. Pljusnin Fjodor   1377 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2017-12-15 18:01:38
A
14. Rähn Ronan       M 2010 Rae Huvialakool u-5178 Rainer Raud
2017-12-16 13:56:00
A
15. Skorokhod Deniss       M 2010 MK Chess Continent u-5149 Oleg Kortšagin
2017-12-14 23:26:31
A
16. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-12-11 11:19:10
A
17. Stepanov Roman       M 2010 - - - 171206 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:39:15
A
18. Vedeshin Arhip       M 2009 MK Chess Continent u-5152 Oleg Kortšagin
2017-12-14 23:43:54
A
19. Välba Rauno   1041   M 2009 Rae Huvikool 170825 Tiina Raud
2017-12-16 08:01:03
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aasma Sander       M 2008 Rae Huvialakool u-5168 Tiina Raud
2017-12-16 08:06:18
B
2. Aleksejev Artjom 1641 1632 1617 M 2008 MK Areng 140439 Natalia Glušakova
2017-12-14 12:10:00
B
3. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2017-12-14 22:54:48
B
4. Joakit Annabel 1110 1329 1343 N 2007 Rae Huvikool 160104 Tiina Raud
2017-12-16 08:02:09
B
5. Jõgi Henry 1382 1589 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-12-13 09:48:45
B
6. Kidron Alfred 1414 1547 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-12-14 09:47:49
B
7. Kivi Akira 1471 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-12-14 09:50:17
B
8. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-12-16 10:54:43
B
9. Kuhhareva Viktoria   1211 1261 N 2008 MA Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:38:25
B
10. Liebert Teodor       M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2017-12-16 16:52:55
B
11. Liebert Tristjan   1148   M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2017-12-16 16:52:55
B
12. Lihvenko Vjatseslav 1335 1295 1218 M 2008 Narva SK Maletäht 161250 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:40:12
B
13. Maapalu Ralf 1428 1538 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-12-16 16:53:21
B
14. Molotov Ian 1317 1508 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2017-12-11 07:05:54
B
15. Õigus Kristjan 1349 1526 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-12-14 18:25:28
B
16. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:30:20
B
17. Ovtšinnikov Roman       M 2008 MK Chess Continent u-5153 Oleg Kortšagin
2017-12-14 23:54:55
B
18. Rõtšagov Anton 1582 1724 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-12-16 12:01:10
B
19. Rytberg Saskia Reta       N 2008 Laagri Huvialakool u-5173 Rainer Raud
2017-12-16 09:55:33
B
20. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-12-05 17:40:52
B
21. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-12-12 15:34:49
B
22. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-12-11 18:19:29
B
23. Uljas Rasmus 1050 1076 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2017-12-16 08:03:12
B
24. Vastšonok Artur   1246 1248 M 2008 MA Vabaettur 160404 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:39:40
B
25. Vichterstein Andri 1376 1592 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-12-14 09:49:24
B
26. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:37:00
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-12-14 09:48:15
C
2. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-12-13 15:10:24
C
3. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-12-16 15:27:40
C
4. Bušujeva Jelizaveta 1606 1516 1504 N 2006 MA Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2017-12-10 15:17:56
C
5. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-12-11 18:17:28
C
6. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-12-11 18:17:28
C
7. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-12-13 17:11:39
C
8. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2017-11-12 22:33:13
C
9. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-12-14 12:10:53
C
10. Laanela Joosep 1342 1566 1611 M 2005 Laagri Huvikool 131113 Tiina Raud
2017-12-16 18:27:27
C
11. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-12-13 15:11:37
C
12. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-09-01 13:52:48
C
13. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-12-16 08:01:49
C
14. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-12-14 16:15:24
C
15. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-12-12 19:20:22
C
16. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-12-15 13:48:17
C
17. Oleškevitš Daniil   1022 1022 M 2006 MK Chess Continent 150620 Oleg Kortšagin
2017-12-15 00:06:09
C
18. Padari Tuudur Jakob 1569 1548 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-12-16 08:03:52
C
19. Pimašin Pavel 1287 1416   M 2008 MA Vabaettur 160424 Natalia Glušakova
2017-12-13 15:10:50
C
20. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-12-16 12:02:03
C
21. Rudnik Viktoria 1650 1730 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-12-14 15:42:43
C
22. Sade Carolina 1609 1601 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-12-13 21:45:12
C
23. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-12-08 13:48:58
C
24. Taro Marko 1639 1579 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-12-14 15:38:45
C
25. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-12-13 13:08:12
C
26. Volkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 MA Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2017-12-13 15:11:14
C

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Beda Pjotor 1546 1594 1599 M 2004 MA Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2017-12-15 19:54:45
D
2. Gross Uku 1466 1538 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-12-16 16:52:04
D
3. Jõerand Jenna 1525 1575 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-12-14 17:57:44
D
4. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-12-14 12:10:27
D
5. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Rainer Raud
2017-12-13 13:09:21
D
6. Lainevool Mirko 1396 1560 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-12-16 08:01:23
D
7. Moppel Miko   1628 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2017-12-15 22:14:07
D
8. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-12-16 13:56:59
D
9. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2017-12-16 13:58:06
D
10. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-12-13 13:07:22
D
11. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-12-13 13:07:01
D
12. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Rainer Raud
2017-12-13 13:09:36
D
13. Raudväli Anders 1327 1492 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2017-12-13 16:12:42
D
14. Ruugla Raul 1423 1638 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2017-12-16 11:15:52
D
15. Savin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-12-14 12:09:32
D
16. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-12-11 11:19:10
D
17. Tomson Mikk 1504 1744 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-12-14 07:01:34
D
18. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-12-15 19:35:44
D
19. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-12-13 13:07:36
D
20. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-12-16 19:04:26
D
21. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-12-16 19:03:42
D
22. Veri Hans Kristjan   1636 1636 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2017-12-13 20:01:06
D
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017