E T K N R L P
23. veebruar
   Eesti Vabariik 100
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |   Eesti MV  |     |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

NOORTE SARI SÜGIS 2017; V etapp - Tallinna noorte lahtised meistrivõistlused   ( id=154 )

Aeg 09. detsember 2017 (kell 10:40) - 10. detsember 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEelregistreerimine
08. detsember 2017 (kell 20:00)
KorraldajaKorraldaja
Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
moc.liamg (ta) ibulkelamannillat
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (30. august 2017 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (30. august 2017 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
45 minutit + 30 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
OsavõtumaksOsavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 2€)
LisainfoA-turniir - sa 2009 ja nooremad B-turniir - sa 2007 ja nooremad C-turniir - sa 2005 ja nooremad D-turniir - sa 1999 ja nooremad
Kontakttel +3725142625 (Hendrik Olde)
Kokku
83
Grupp A
16
Grupp B
25
Grupp C
22
Grupp D
21
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalabonin Matvei 1196 1344 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-12-06 09:58:52
2.ABlokhin Georg 1257 1142 0 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2017-12-07 13:36:22
3.ACherentsov Mikhail 1158 1327 0 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2017-12-07 13:35:43
4.ADukov Vladimir 1497 1682 1657 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-12-07 17:14:05
5.AHaapsal Maria Ioanna 1317 1501 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-12-04 11:12:55
6.AJarts Nikita 1099 1218 0 M 2010 MA Vabaettur 171202 Tarmo Tuul
2017-12-08 19:52:58
7.AKaris Fredi 1422 1567 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2017-10-28 04:35:34
8.AKuzmina Oleksandra 0 1174 0 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2017-12-03 19:49:42
9.AKöösel Hans Georg 1421 1622 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-12-04 09:07:54
10.ALuik Elo-Mirtel 990 1044 0 N 2010 MA Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2017-12-03 17:16:07
11.AMolotov Iko 0 0 0 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2017-12-04 12:46:41
12.AMäesalu Oliver 1443 1711 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-11-06 23:09:54
13.AOrlova Sofiya 1274 1453 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-12-07 13:37:08
14.AShchiry Roman 0 1274 1274 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Roman Shchiry
2017-11-09 20:26:18
15.ASnitsarenko Ilja 1313 1473 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-11-29 10:03:02
16.BAleksejev Artjom 1641 1654 1617 M 2008 MK Areng 140439 Natalia Glušakova
2017-12-06 14:20:02
17.BDudakov Andrei 1496 1577 1581 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-12-05 12:26:58
18.BHudilainen Mihhail 1392 1576 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2017-12-06 09:30:25
19.BJoakit Annabel 1110 1329 1343 N 2007 Rae Huvikool 160104 Tiina Raud
2017-12-07 20:53:24
20.BKidron Alfred 1385 1547 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-12-08 09:01:17
21.BKivi Akira 1406 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-12-08 09:02:02
22.BKokk Karl Mattias 1655 1757 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-12-07 11:59:25
23.BLiiv Karmen 1316 1359 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2017-12-05 22:39:28
24.BLinberg Karl Martin 1009 1129 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Tiina Raud
2017-12-08 16:04:11
25.BMertins Ostap 1449 1754 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-12-07 13:36:49
26.BMolotov Ian 1317 1475 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2017-12-04 12:46:59
27.BÕigus Kristjan 1349 1515 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-12-05 16:41:41
28.BOstrjakova Maria 1169 1353 1405 N 2008 Maleklubi Lootus 161223 Sergey Titov
2017-12-03 19:50:16
29.BOtt Karl Eric 1363 1533 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2017-12-01 12:22:50
30.BPallum Rasmus 1394 1544 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2017-12-07 20:52:28
31.BPimašin Aleksandr 1156 1290 0 M 2008 MA Vabaettur 171215 Tarmo Tuul
2017-12-08 19:53:33
32.BPimašin Pavel 1287 1416 0 M 2008 MA Vabaettur 160424 Natalia Glušakova
2017-12-06 14:20:19
33.BPronin Arseni 1591 1773 1789 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2017-12-07 22:02:26
34.BRõtšagov Anton 1571 1710 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-12-08 13:25:53
35.BSchneider Uku 1497 1593 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-12-05 17:38:29
36.BSlavinski Nikita 1636 1875 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-11-18 17:23:42
37.BTšurakov Sergei 1252 1419 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-12-01 15:27:39
38.BUljas Rasmus 1050 1100 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2017-12-07 20:52:02
39.BVichterstein Andri 1376 1592 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-12-08 09:03:32
40.BŠadrina Eva 1513 1691 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-12-07 13:37:38
41.CAedla Mariel 1487 1566 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-12-08 09:02:41
42.CBlokhin Sofia 1745 1870 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-12-07 13:36:22
43.CBušujeva Jelizaveta 1548 1511 1504 N 2006 MA Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2017-12-02 12:10:24
44.CHirvi Jüri 1106 1295 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-12-01 15:29:54
45.CHirvi Katarina 1549 1667 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-12-01 15:29:54
46.CKozlov Valeri 0 1479 1528 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-11-16 09:32:32
47.CKrivenko Dion 1770 1745 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2017-11-12 22:32:25
48.CKull Tormi 1655 1660 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2017-12-07 20:42:23
49.CKuznetsova Valeria 1504 1593 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-12-06 15:03:12
50.CLevchenko Marina 1610 1767 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-12-06 15:02:55
51.CLiiv Karoliina 1616 1574 1591 N 2005 MK Areng 130305 Daimar Liiv
2017-12-05 22:39:03
52.CLuts Jakob 1560 1551 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-12-07 20:50:42
53.CMihhailov Artur 1547 1662 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-11-23 11:51:16
54.CNaestema Joonas Aditya 1680 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-12-05 19:41:17
55.COlde Karl Erik 1722 1874 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-12-06 09:29:02
56.CPadari Tuudur Jakob 1547 1534 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-12-08 16:04:52
57.CProvodin Aleksandr 1346 1505 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-12-06 15:04:05
58.CRõtšagov Nikita 1708 1901 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-12-08 13:26:38
59.CRudnik Viktoria 1631 1748 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-12-08 12:46:06
60.CSavinov Matvei 1694 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-12-07 21:13:15
61.CSmirnova Jekaterina 1551 1599 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-11-30 20:53:00
62.CTõnso Hannes 1651 1671 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-12-05 12:26:39
63.DBeda Pjotor 1535 1548 1599 M 2004 MA Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2017-12-01 15:13:22
64.DBitkova Elizavetta 1670 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-11-30 20:51:41
65.DBondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-11-30 20:52:05
66.DKalju Edvard 1542 1535 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-12-06 15:03:49
67.DKõlar Karl-Ustav 1632 1731 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2017-11-28 15:07:09
68.DLaanemets Emil 1558 1676 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-12-08 15:07:50
69.DLainevool Mirko 1397 1548 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-12-07 20:56:19
70.DLiiv Kristiina 1730 1845 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2017-12-05 22:39:50
71.DNazarov Vladislav 1757 1723 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-12-07 18:06:34
72.DOlde Grete 1928 2115 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-12-08 18:53:55
73.DOlde Margareth 2105 2173 2199 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2017-12-07 19:33:51
74.DOrgse Karl Kristofer 1879 1923 1892 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-12-05 12:24:56
75.DPedmanson Albert 1814 1921 1961 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2017-12-07 01:08:06
76.DPedoson Georg Aleksander 2170 2304 2188 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-12-05 12:25:55
77.DRaag Ardi 1745 1740 1655 M 2004 MA Vabaettur 150202 Rainer Raud
2017-12-05 12:27:56
78.DRaudväli Anders 1399 1503 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2017-12-05 14:09:29
79.DSavin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-12-08 16:41:21
80.DSnitsarenko Igor 1686 1808 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-11-29 10:03:02
81.DTomson Mikk 1546 1762 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-12-02 13:57:49
82.DTõnisson Trent Asso 1665 1804 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-12-07 17:12:46
83.DTõnso Liina 1831 1873 1874 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-12-05 12:26:12
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017