Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
27. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

NOORTE SARI SÜGIS 2017; IV etapp - Jüri Randviiru 90. sünniaastapäeva turniir   ( id=153 )

Aeg 18. november 2017 (kell 10:40) - 18. november 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEelregistreerimine
17. november 2017 (kell 20:00)
KorraldajaKorraldaja
Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
moc.liamg (ta) ibulkelamannillat
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (30. august 2017 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (30. august 2017 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
OsavõtumaksOsavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 2€)
LisainfoA-turniir - sa 2009 ja nooremad B-turniir - sa 2007 ja nooremad C-turniir - sa 2005 ja nooremad D-turniir - sa 1999 ja nooremad
Kontakttel +3725142625 (Hendrik Olde)
Kokku
80
Grupp A
16
Grupp B
25
Grupp C
20
Grupp D
19
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1165 1084 0 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:36:38
2.ACherentsov Mikhail 1158 1370 0 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:36:15
3.ADukov Vladimir 1515 1736 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2017-11-15 13:46:17
4.AHaapsal Maria Ioanna 1486 1552 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-11-14 11:36:05
5.AJars Nikita 0 0 0 M 2010 MA Vabaettur u-4501 Natalia Glušakova
2017-11-14 18:45:45
6.AKaris Fredi 1362 1570 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2017-10-28 04:32:45
7.AKöösel Hans Georg 1421 1616 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-11-13 10:46:40
8.ALaanemets Loit 0 1148 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-11-17 11:03:21
9.ALuik Elo-Mirtel 969 1022 0 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2017-10-24 15:40:43
10.AMolotov Iko 0 0 0 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2017-11-14 07:02:14
11.AMäesalu Oliver 1443 1615 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-11-06 23:08:26
12.AOrlova Sofiya 1212 1446 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:35:57
13.AShchiry Roman 0 1274 1274 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Roman Shchiry
2017-11-09 20:26:31
14.ASnitsarenko Ilja 1351 1456 1458 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-11-14 08:39:49
15.AStepanov Roman 0 0 0 M MA Vabaettur u-4639 Natalia Glušakova
2017-11-17 10:25:38
16.AVälba Rauno 0 1041 0 M 2009 Rae Huvikool 170825 Tiina Raud
2017-11-17 18:37:53
17.BAleksejev Artjom 1510 1622 1617 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2017-11-15 14:51:46
18.BDudakov Andrei 1543 1621 1581 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-11-15 13:45:02
19.BKidron Alfred 1385 1510 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-11-15 22:49:00
20.BKivi Akira 1406 1563 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-11-15 22:49:36
21.BKokk Karl Mattias 1637 1817 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-11-17 19:53:35
22.BKuhhareva Viktoria 0 1192 1261 N 2008 Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2017-11-14 16:08:22
23.BLiebert Teodor 0 1017 0 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2017-11-17 11:04:25
24.BLiebert Tristjan 0 1103 0 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2017-11-17 11:08:07
25.BLihvenko Vjatseslav 1315 1290 1218 M 2008 Narva SK Maletäht 161250 Natalia Glušakova
2017-11-17 14:19:41
26.BLinberg Karl Martin 1009 1129 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Tiina Raud
2017-11-17 18:39:05
27.BMaapalu Ralf 1428 1444 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-11-17 11:04:55
28.BMertins Ostap 1447 1732 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:39:04
29.BMolotov Ian 1317 1441 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2017-11-14 07:02:32
30.BÕigus Kristjan 1325 1433 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-11-17 14:30:32
31.BOtt Karl Eric 1363 1540 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2017-11-17 13:26:08
32.BPoleštšuk Arseni 0 1511 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-11-14 09:22:54
33.BPoudel Oliver 0 0 0 M 2007 Laagri Huvialakool u-4612 Rainer Raud
2017-11-16 16:14:39
34.BPronin Arseni 1604 1735 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2017-11-16 18:34:25
35.BRõtšagov Anton 1547 1693 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-11-17 16:41:15
36.BSchneider Uku 1541 1612 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-11-13 11:49:11
37.BSlavinski Nikita 1735 1888 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-11-13 18:46:08
38.BTšurakov Sergei 1252 1392 1559 M 2007 Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-11-14 17:54:16
39.BVastšonok Artur 0 1262 1248 M 2008 Vabaettur 160404 Natalia Glušakova
2017-11-14 16:03:37
40.BVichterstein Andri 1376 1544 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-11-15 22:50:19
41.BŠadrina Eva 1513 1689 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:37:34
42.CAedla Mariel 1436 1579 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-11-15 22:50:41
43.CBarkaševa Sofia 1506 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-11-15 19:41:11
44.CBlokhin Sofia 1792 1902 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:36:38
45.CHirvi Jüri 1106 1245 1265 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:18:09
46.CHirvi Katarina 1550 1699 1665 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:18:09
47.CKang Paul 1428 1584 1577 M 2005 Saku MK 131206 Hendrik Olde
2017-11-17 17:27:34
48.CKozlov Valeri 1376 1544 1528 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-11-01 18:05:35
49.CKull Tormi 1629 1752 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2017-11-17 18:38:43
50.CKuznetsova Valeria 1524 1578 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:19:28
51.CLevchenko Marina 1643 1793 1717 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:19:11
52.CMihhailov Artur 1547 1647 1712 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-11-13 11:52:42
53.CNaestema Joonas Aditya 1666 1681 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-11-14 18:26:37
54.COlde Karl Erik 1722 1923 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-11-15 19:12:19
55.CPadari Tuudur Jakob 1629 1610 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-11-17 18:38:25
56.CProvodin Aleksandr 1328 1549 1502 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-11-14 16:04:07
57.CRõtšagov Nikita 1708 1867 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-11-17 16:41:56
58.CSade Carolina 1609 1576 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-11-15 18:28:09
59.CSavinov Matvei 1694 1762 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-11-02 18:25:34
60.CTaro Marko 1576 1635 1583 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:18:50
61.CVolkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2017-11-14 16:05:18
62.DBeda Pjotor 1535 1520 1599 M 2004 Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2017-11-16 16:09:10
63.DGross Uku 1469 1489 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-11-17 11:03:44
64.DJõerand Jenna 1581 1593 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-11-09 19:39:33
65.DKalju Edvard 1488 1567 1610 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:18:31
66.DLaanemets Emil 1531 1663 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-11-17 11:01:39
67.DLiiv Kristiina 1720 1859 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2017-11-15 21:31:11
68.DOlde Grete 1986 2131 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-11-15 19:11:35
69.DOlde Margareth 2132 2195 2199 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2017-11-15 19:15:01
70.DOrgse Karl Kristofer 1825 1951 1892 M 2003 Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-11-15 13:44:26
71.DPallon Johannes 0 0 0 M 2004 MK Areng u-4486 Monika Tsõganova
2017-11-14 16:11:36
72.DPedoson Georg Aleksander 2214 2303 2188 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-11-15 13:43:25
73.DRaudväli Anders 1399 1501 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2017-11-13 10:36:24
74.DSavin Danil 1344 1548 1605 M 2004 Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:19:45
75.DSild Marta Pauline 1576 1709 1675 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2017-11-09 16:22:29
76.DSnitsarenko Igor 1735 1821 1846 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-11-14 08:39:49
77.DTomson Mikk 1557 1728 1645 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-11-11 16:50:47
78.DTõnso Liina 1843 1892 1874 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-11-15 13:43:51
79.DTähiste Marc-Joosep 1544 1690 1662 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Marc-Joosep Tähiste
2017-11-16 23:21:03
80.DVeri Hans Kristjan 0 1636 1636 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2017-11-08 10:21:23
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017