E T K N R L P
25. november
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

NOORTE SARI SÜGIS 2017; IV etapp - Jüri Randviiru 90. sünniaastapäeva turniir   ( id=153 )

Aeg 18. november 2017 (kell 10:40) - 18. november 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 17. november 2017 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (30. august 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg (ta) ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (30. august 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 2€)
LisainfoA-turniir - sa 2009 ja nooremad B-turniir - sa 2007 ja nooremad C-turniir - sa 2005 ja nooremad D-turniir - sa 1999 ja nooremad
Kontakttel +3725142625 (Hendrik Olde)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   D   

Turniirile registreeritud mängijad ( 82 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Blokhin Georg       M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:36:38
A
2. Cherentsov Mikhail   1292   M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:36:15
A
3. Dukov Vladimir 1424 1685 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Rainer Raud
2017-11-15 13:46:17
A
4. Haapsal Maria Ioanna 1267 1503 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-11-14 11:36:05
A
5. Jars Nikita       M 2010 MA Vabaettur u-4501 Natalia Glušakova
2017-11-14 18:45:45
A
6. Karis Fredi 1411 1622 1563 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2017-10-28 04:32:45
A
7. Köösel Hans Georg 1419 1618 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-11-13 10:46:40
A
8. Laanemets Loit   1144 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-11-17 11:03:21
A
9. Luik Elo-Mirtel   1042   N 2010 MA Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2017-10-24 15:40:43
A
10. Molotov Iko       M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2017-11-14 07:02:14
A
11. Mäesalu Oliver 1490 1710 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-11-06 23:08:26
A
12. Orlova Sofiya 1226 1485 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:35:57
A
13. Shchiry Roman   1274 1274 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Roman Shchiry
2017-11-09 20:26:31
A
14. Snitsarenko Ilja 1336 1502 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-11-14 08:39:49
A
15. Stepanov Roman       M MA Vabaettur u-4639 Natalia Glušakova
2017-11-17 10:25:38
A
16. Välba Rauno       M 2009 Rae Huvikool 170825 Tiina Raud
2017-11-17 18:37:53
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aleksejev Artjom 1597 1593 1617 M 2008 MK Areng 140439 Natalia Glušakova
2017-11-15 14:51:46
B
2. Dudakov Andrei 1420 1599 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-11-15 13:45:02
B
3. Kidron Alfred 1400 1630 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-11-15 22:49:00
B
4. Kivi Akira 1447 1663 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-11-15 22:49:36
B
5. Kokk Karl Mattias 1611 1738 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-11-17 19:53:35
B
6. Kuhhareva Viktoria   1237 1261 N 2008 MA Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2017-11-14 16:08:22
B
7. Liebert Teodor       M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2017-11-17 11:04:25
B
8. Liebert Tristjan   1136   M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2017-11-17 11:08:07
B
9. Lihvenko Vjatseslav 1335 1270 1218 M 2008 Narva SK Maletäht 161250 Natalia Glušakova
2017-11-17 14:19:41
B
10. Linberg Karl Martin 1001 1130 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Tiina Raud
2017-11-17 18:39:05
B
11. Maapalu Ralf 1428 1549 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-11-17 11:04:55
B
12. Mertins Ostap 1419 1731 1705 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:39:04
B
13. Molotov Ian 1347 1536 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2017-11-14 07:02:32
B
14. Õigus Kristjan   1539 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-11-17 14:30:32
B
15. Ott Karl Eric 1350 1529 1553 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2017-11-17 13:26:08
B
16. Poleštšuk Arseni   1595 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-11-14 09:22:54
B
17. Poudel Oliver       M 2007 Laagri Huvialakool u-4612 Rainer Raud
2017-11-16 16:14:39
B
18. Pronin Arseni 1652 1758 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2017-11-16 18:34:25
B
19. Rõtšagov Anton 1598 1753 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-11-17 16:41:15
B
20. Schneider Uku 1454 1644 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-11-13 11:49:11
B
21. Slavinski Nikita 1590 1845 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-11-13 18:46:08
B
22. Tšurakov Sergei 1360 1497 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-11-14 17:54:16
B
23. Vastšonok Artur   1264 1248 M 2008 MA Vabaettur 160404 Natalia Glušakova
2017-11-14 16:03:37
B
24. Vichterstein Andri 1330 1614 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-11-15 22:50:19
B
25. Šadrina Eva 1624 1731 1671 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:37:34
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-11-15 22:50:41
C
2. Barkaševa Sofia 1628 1720 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-11-15 19:41:11
C
3. Blokhin Sofia 1711 1849 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-11-16 22:36:38
C
4. Hirvi Jüri 1128 1305 1350 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:18:09
C
5. Hirvi Katarina 1630 1624 1628 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:18:09
C
6. Kang Paul 1458 1577 1577 M 2005 Saku MK 131206 Hendrik Olde
2017-11-17 17:27:34
C
7. Kozlov Valeri   1468 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-11-01 18:05:35
C
8. Krivenko Dion 1705 1696 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2017-09-19 10:08:41
C
9. Kull Tormi 1603 1656 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2017-11-17 18:38:43
C
10. Kuznetsova Valeria 1593 1642 1583 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:19:28
C
11. Levchenko Marina 1568 1749 1736 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:19:11
C
12. Luik Ott-Robert 1618 1762 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-09-01 13:51:54
C
13. Mihhailov Artur 1621 1671 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-11-13 11:52:42
C
14. Naestema Joonas Aditya 1663 1706 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-11-14 18:26:37
C
15. Olde Karl Erik 1692 1866 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-11-15 19:12:19
C
16. Padari Tuudur Jakob 1555 1551 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-11-17 18:38:25
C
17. Provodin Aleksandr 1327 1490 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-11-14 16:04:07
C
18. Rõtšagov Nikita 1693 1852 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-11-17 16:41:56
C
19. Sade Carolina 1609 1609 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-11-15 18:28:09
C
20. Savinov Matvei 1724 1771 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-11-02 18:25:34
C
21. Taro Marko 1639 1591 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:18:50
C
22. Volkodavov Vladislav 1258 1315 1315 M 2005 MA Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2017-11-14 16:05:18
C

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Beda Pjotor 1548 1594 1599 M 2004 MA Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2017-11-16 16:09:10
D
2. Gross Uku 1510 1615 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-11-17 11:03:44
D
3. Jõerand Jenna 1525 1578 1612 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-11-09 19:39:33
D
4. Kalju Edvard 1536 1581 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:18:31
D
5. Laanemets Emil 1598 1688 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-11-17 11:01:39
D
6. Liiv Kristiina 1754 1809 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2017-11-15 21:31:11
D
7. Olde Grete 1853 1967 1985 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-11-15 19:11:35
D
8. WFM Olde Margareth 2113 2141 2178 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2017-11-15 19:15:01
D
9. Orgse Karl Kristofer 1858 1908 1899 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-11-15 13:44:26
D
10. Pallon Johannes       M 2004 MK Areng u-4486 Monika Tsõganova
2017-11-14 16:11:36
D
11. Pedoson Georg Aleksander 2134 2245 2191 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-11-15 13:43:25
D
12. Raudväli Anders 1376 1512 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2017-11-13 10:36:24
D
13. Savin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-11-08 12:19:45
D
14. Sild Marta Pauline 1627 1670 1675 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2017-11-09 16:22:29
D
15. Snitsarenko Igor 1706 1897 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-11-14 08:39:49
D
16. Tomson Mikk 1504 1669 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-11-11 16:50:47
D
17. Tõnso Liina 1902 1899 1907 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-11-15 13:43:51
D
18. Tähiste Marc-Joosep 1512 1678 1662 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Marc-Joosep Tähiste
2017-11-16 23:21:03
D
19. Veri Hans Kristjan   1683 1636 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2017-11-08 10:21:23
D
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017