E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

NOORTE SARI SÜGIS 2017; III etapp - Koolivaheaja kiirturniir   ( id=152 )

Aeg 29. oktoober 2017 (kell 10:40) - 29. oktoober 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 28. oktoober 2017 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (30. august 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg (ta) ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (30. august 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 2€)
LisainfoA-turniir - sa 2009 ja nooremad B-turniir - sa 2007 ja nooremad C-turniir - sa 2005 ja nooremad D-turniir - sa 1999 ja nooremad
Kontakttel +3725142625 (Hendrik Olde)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   D   

Turniirile registreeritud mängijad ( 84 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Blokhin Georg 1257 1148   M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2017-10-27 11:38:54
A
2. Cherentsov Mikhail 1158 1304   M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2017-10-27 11:42:52
A
3. Dotsenko Maksim 1211 1432 1449 M 2010 MK Areng 160650 Monika Tsõganova
2017-10-15 15:31:05
A
4. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-10-23 09:19:30
A
5. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2017-10-28 04:24:54
A
6. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-10-25 13:30:16
A
7. Laanemets Loit   1144 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-10-26 12:55:58
A
8. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2017-10-27 19:09:10
A
9. Luik Elo-Mirtel 990 1036   N 2010 MA Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2017-10-24 15:40:05
A
10. Molotov Iko       M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2017-10-24 07:01:24
A
11. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-10-26 20:34:39
A
12. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-10-27 11:37:26
A
13. Pedoson Arabel       N 2009 Tartu Kalev 170802 Andres Karba
2017-10-26 20:15:42
A
14. Reinsalu Timur   1271 1291 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2017-10-19 16:51:03
A
15. Riispapp Kert   1414 1383 M 2009 MA Vabaettur 170903 Rainer Raud
2017-10-24 20:14:17
A
16. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-10-25 11:43:53
A
17. Veski Uku Rudolf   1298   M 2009 Rae Huvikool 171013 Tiina Raud
2017-10-28 08:03:19
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-10-24 16:08:20
B
2. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-10-24 21:25:33
B
3. Jõgi Henry 1382 1589 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-10-17 22:02:49
B
4. Kidron Alfred 1414 1547 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-10-26 22:51:45
B
5. Kivi Akira 1471 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-10-26 22:52:40
B
6. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-10-26 22:37:17
B
7. Kuhhareva Viktoria   1211 1261 N 2008 MA Vabaettur 170422 Tarmo Tuul
2017-10-29 04:04:53
B
8. Lihvenko Vjatseslav 1335 1295 1218 M 2008 Narva SK Maletäht 161250 Natalia Glušakova
2017-10-26 16:13:39
B
9. Liiv Karmen 1316 1371 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2017-10-24 14:36:46
B
10. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-10-27 11:43:32
B
11. Molotov Ian 1317 1508 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2017-10-24 07:01:57
B
12. Naestema Leen 1168 1449 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2017-10-27 16:25:21
B
13. Õigus Kristjan 1349 1526 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-10-26 16:51:17
B
14. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2017-10-28 13:17:21
B
15. Pallum Rasmus 1442 1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2017-10-28 08:04:54
B
16. Pimašin Pavel 1287 1416   M 2008 MA Vabaettur 160424 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:37:07
B
17. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2017-10-28 10:45:28
B
18. Rõtšagov Anton 1582 1724 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-10-28 16:24:21
B
19. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-10-24 09:17:30
B
20. Talu Hella-Lee   1117   N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2017-10-22 12:16:49
B
21. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:28:29
B
22. Vastšonok Artur   1246 1248 M 2008 MA Vabaettur 160404 Natalia Glušakova
2017-10-26 16:12:47
B
23. Vichterstein Andri 1376 1592 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-10-26 22:53:32
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-10-26 22:54:59
C
2. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-10-27 11:38:54
C
3. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:28:55
C
4. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:28:55
C
5. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-10-11 20:06:53
C
6. Kull Tormi 1564 1652 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2017-10-28 08:04:34
C
7. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:29:10
C
8. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:27:27
C
9. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2017-10-24 09:35:29
C
10. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-09-01 13:51:31
C
11. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-10-28 08:03:47
C
12. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-10-22 12:17:33
C
13. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-10-28 19:43:06
C
14. Peegel Henrik 1369 1499 1543 M 2005 MA Vabaettur 140421 Rainer Raud
2017-10-24 16:50:37
C
15. Provodin Aleksandr 1315 1505 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:32:06
C
16. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-10-28 16:24:45
C
17. Rudnik Viktoria 1650 1730 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-10-27 13:43:56
C
18. Saue Karl Elias 1451 1562 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-10-18 18:55:32
C
19. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-10-22 12:10:46
C
20. Tammesalu Martin Ilmar       M 2005 VHK u-4163 Rainer Raud
2017-10-26 23:02:03
C
21. Taro Marko 1639 1579 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:29:34
C
22. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-10-24 16:07:06
C
23. Volkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 MA Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:35:55
C

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Beda Pjotor 1546 1594 1599 M 2004 MA Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2017-10-28 14:10:54
D
2. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:29:55
D
3. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2017-10-23 19:30:09
D
4. Laanemets Emil 1529 1684 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-10-26 12:56:41
D
5. Lainevool Mirko 1396 1560 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-10-28 08:04:10
D
6. Morozyuk Pavel   1273 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Rainer Raud
2017-10-24 16:07:29
D
7. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-10-26 17:44:11
D
8. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2017-10-26 17:44:37
D
9. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-10-24 16:06:44
D
10. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-10-24 16:06:01
D
11. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Rainer Raud
2017-10-24 16:05:37
D
12. Raudväli Anders 1327 1492 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2017-10-23 15:36:56
D
13. Savin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-10-24 11:27:07
D
14. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Hendrik Olde
2017-10-28 12:50:53
D
15. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-10-25 11:43:53
D
16. Tomson Mikk 1504 1744 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-10-26 09:49:45
D
17. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-10-28 17:09:36
D
18. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-10-24 16:06:19
D
19. Tähiste Marc-Joosep 1512 1690 1662 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Marc-Joosep Tähiste
2017-10-28 10:17:10
D
20. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-10-28 19:01:05
D
21. Veri Hans Kristjan   1636 1636 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2017-10-26 07:47:13
D
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017