E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

NOORTE SARI SÜGIS 2017; II etapp - Tallinna Maleklubi noorte kiirmale MV-d   ( id=151 )

Aeg 15. oktoober 2017 (kell 10:40) - 15. oktoober 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 14. oktoober 2017 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (30. august 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg (ta) ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (30. august 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 2€)
LisainfoA-turniir - sa 2009 ja nooremad B-turniir - sa 2007 ja nooremad C-turniir - sa 2005 ja nooremad D-turniir - sa 1999 ja nooremad
Kontakttel +3725142625 (Hendrik Olde)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   D   

Turniirile registreeritud mängijad ( 106 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aleškevitš Alvin       M 2009 MA Vabaettur 170548 Natalia Glušakova
2017-10-12 16:32:17
A
2. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-10-13 19:16:55
A
3. Blokhin Georg 1257 1148   M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2017-10-14 16:40:59
A
4. Cherentsov Mikhail 1158 1304   M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2017-10-14 16:45:23
A
5. Grant Georg Aleksander       M 2009 - - - 170325 Rainer Raud
2017-10-13 14:27:53
A
6. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-10-07 16:27:52
A
7. Jepifanov Daniil       M 2010 MK Areng u-3927 Monika Tsõganova
2017-10-11 18:09:30
A
8. Karba Kertu 1172 1272 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2017-10-13 13:56:27
A
9. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-10-13 13:56:15
A
10. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-10-09 11:09:08
A
11. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2017-10-11 14:11:14
A
12. Luik Elo-Mirtel 990 1036   N 2010 MA Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2017-10-14 19:52:24
A
13. Molotov Iko       M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2017-10-09 12:16:49
A
14. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-09-21 23:44:46
A
15. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-10-14 16:42:47
A
16. Reinsalu Timur   1271 1291 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2017-10-14 17:12:10
A
17. Riispapp Kert   1414 1383 M 2009 MA Vabaettur 170903 Rainer Raud
2017-10-14 14:20:01
A
18. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-10-14 10:44:43
A
19. Veges Marta 1042 1147 1147 N 2009 MK Areng 170497 Monika Tsõganova
2017-10-11 22:02:27
A
20. Veges Miina 1000 1168 1168 N 2009 MK Areng 170498 Monika Tsõganova
2017-10-11 22:02:27
A
21. Veges Paula 1092 1251 1289 N 2009 MK Areng 170221 Monika Tsõganova
2017-10-11 22:02:27
A
22. Veski Uku Rudolf       M 2009 Rae Huvialakool u-3998 Tiina Raud
2017-10-14 10:50:04
A
23. Välba Rauno   1041   M 2009 Rae Huvikool 170825 Tiina Raud
2017-10-14 11:10:49
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aasma Sander       M 2008 Rae Huvialakool u-4004 Tiina Raud
2017-10-14 10:54:38
B
2. Aleksejev Artjom 1641 1632 1617 M 2008 MK Areng 140439 Natalia Glušakova
2017-10-13 18:13:55
B
3. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-10-09 22:28:18
B
4. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-10-13 09:49:44
B
5. Kidron Alfred 1414 1547 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-10-13 23:45:36
B
6. Kivi Akira 1471 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-10-13 23:44:53
B
7. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-10-12 09:00:14
B
8. Kuhhareva Viktoria       N MA Vabaettur u-3953 Natalia Glušakova
2017-10-12 16:25:29
B
9. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2017-10-11 14:10:56
B
10. Liebert Teodor       M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2017-10-13 11:30:26
B
11. Liebert Tristjan   1148   M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2017-10-13 11:30:52
B
12. Lihvenko Vjatseslav 1335 1295 1218 M 2008 Narva SK Maletäht 161250 Natalia Glušakova
2017-10-14 19:13:35
B
13. Maapalu Ralf 1428 1538 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-10-13 11:31:15
B
14. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-10-14 16:42:08
B
15. Molotov Ian 1317 1508 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2017-10-09 12:17:18
B
16. Õigus Kristjan 1349 1526 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2017-10-13 19:16:19
B
17. Pallum Rasmus 1442 1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2017-10-14 10:52:09
B
18. Pimašin Pavel 1287 1416   M 2008 MA Vabaettur 160424 Natalia Glušakova
2017-10-12 16:31:42
B
19. Pool Linda Maria 1492 1556 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2017-10-10 22:39:36
B
20. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2017-10-13 19:41:17
B
21. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-10-07 20:50:13
B
22. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-10-13 18:46:32
B
23. Talu Hella-Lee       N 2008 MK Areng u-3937 Monika Tsõganova
2017-10-11 22:04:00
B
24. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-09-27 21:20:04
B
25. Uljas Rasmus 1050 1076 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2017-10-14 10:51:52
B
26. Veges Pärtel 1354 1390 1405 M 2007 MK Areng 150100 Monika Tsõganova
2017-10-11 22:02:27
B
27. Vichterstein Andri 1376 1592 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-10-13 23:43:37
B
28. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-10-14 16:46:49
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-10-11 14:34:04
C
2. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-10-14 16:40:59
C
3. Bromrah Edward 1341 1454 1503 M 2006 MA Vabaettur 140732 Natalia Glušakova
2017-10-14 11:40:10
C
4. Bušujeva Jelizaveta 1606 1516 1504 N 2006 MA Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2017-10-12 16:29:11
C
5. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-09-28 11:57:27
C
6. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-09-28 11:57:27
C
7. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-10-02 20:38:14
C
8. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2017-09-19 10:07:46
C
9. Kull Tormi 1564 1652 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2017-10-14 10:50:59
C
10. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-10-11 14:37:11
C
11. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-10-08 18:42:32
C
12. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2017-10-04 23:33:26
C
13. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-09-01 13:49:41
C
14. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-10-14 10:52:56
C
15. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-10-13 12:59:28
C
16. Mikko Rondo 1653 1876 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-10-13 19:17:23
C
17. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-10-12 18:16:52
C
18. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-10-13 08:28:43
C
19. Provodin Aleksandr 1315 1505 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-10-12 16:23:47
C
20. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-10-14 13:07:58
C
21. Rudnik Viktoria 1650 1730 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-10-13 12:51:22
C
22. Sade Carolina 1609 1601 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-10-13 15:14:54
C
23. Saue Karl Elias 1451 1562 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-10-06 10:18:28
C
24. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-10-05 17:28:45
C
25. Taro Marko 1639 1579 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-10-08 18:44:42
C
26. Volkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 MA Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2017-10-14 11:39:48
C

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2017-10-13 12:43:40
D
2. Gross Uku 1466 1538 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-10-13 11:28:55
D
3. Jõerand Jenna 1525 1575 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-10-01 12:30:23
D
4. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-09-28 11:58:16
D
5. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Rainer Raud
2017-10-09 22:29:43
D
6. Laanemets Emil 1529 1684 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-10-13 11:29:59
D
7. Lainevool Mirko 1396 1560 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-10-14 10:52:31
D
8. Liiv Kristiina 1730 1817 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2017-10-09 09:06:39
D
9. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2017-10-12 19:11:08
D
10. Morozyuk Pavel   1273 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Rainer Raud
2017-10-09 23:10:32
D
11. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-10-12 20:48:46
D
12. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2017-10-13 14:55:28
D
13. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-10-12 08:14:55
D
14. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Hendrik Olde
2017-10-12 08:14:55
D
15. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-10-01 15:43:32
D
16. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-10-09 22:30:05
D
17. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Rainer Raud
2017-10-09 22:29:22
D
18. Raudväli Anders 1327 1492 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2017-10-11 19:28:19
D
19. Rozenblit David 1365 1813 1804 M 2001 T. Truusi MKK 061122 David Rozenblit
2017-10-12 18:41:51
D
20. Savin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-10-14 11:38:10
D
21. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2017-10-11 22:12:39
D
22. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-10-14 10:44:42
D
23. Tomson Mikk 1504 1744 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-09-29 11:33:15
D
24. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-10-09 22:30:49
D
25. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-10-09 22:30:49
D
26. Tähiste Marc-Joosep 1512 1690 1662 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Marc-Joosep Tähiste
2017-10-13 08:41:30
D
27. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-10-12 21:10:53
D
28. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-10-12 21:11:51
D
29. Veri Hans Kristjan   1636 1636 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2017-10-14 18:45:43
D
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017