E T K N R L P
24. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

NOORTE SARI SÜGIS 2017; I etapp - Septembri kiirturniir   ( id=150 )

Aeg 23. september 2017 (kell 10:40) - 23. september 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 22. september 2017 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (30. august 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg (ta) ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (30. august 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 2€)
LisainfoA-turniir - sa 2009 ja nooremad B-turniir - sa 2007 ja nooremad C-turniir - sa 2005 ja nooremad D-turniir - sa 1999 ja nooremad
Kontakttel +3725142625 (Hendrik Olde)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   D   

Turniirile registreeritud mängijad ( 96 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-09-21 12:06:57
A
2. Blokhin Georg       M 2010 Tallinna MK u-3585 Aleksander Dusman
2017-09-22 15:37:23
A
3. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-09-19 10:57:35
A
4. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-09-21 21:36:45
A
5. Kompus Karl Erik   1285   M 2009 - - - 170945 Tiina Raud
2017-09-22 11:00:46
A
6. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-09-11 09:39:01
A
7. Laanemets Loit   1144 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-09-22 19:26:39
A
8. Lillemaa Raimond   1344 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2017-09-21 12:07:57
A
9. Molotov Iko       M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2017-09-18 11:54:55
A
10. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2017-09-21 21:36:57
A
11. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-09-21 15:07:34
A
12. Pedoson Arabel       N 2009 Tartu Kalev 170802 Andres Karba
2017-09-20 01:24:03
A
13. Priisalm Norman       M 2013 MK Areng 170961 Hendrik Olde
2017-09-21 22:03:57
A
14. Priisalm Tristan       M 2010 MK Areng 170960 Tristan Priisalm
2017-09-18 15:15:53
A
15. Reinsalu Timur   1271 1291 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2017-09-13 18:01:12
A
16. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-09-21 08:52:16
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aasma Sten Andreas   1611 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2017-09-21 21:47:08
B
2. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-09-18 12:10:15
B
3. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-09-21 14:55:16
B
4. Jõgi Henry 1382 1589 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-09-02 16:55:39
B
5. Kidron Alfred 1414 1547 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-09-21 20:54:18
B
6. Kimlaychuk Artjom 1322 1549 1556 M 2008 T. Truusi MKK 150507 Artjom Kimlaychuk
2017-09-19 19:50:56
B
7. Kivi Akira 1471 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-09-21 20:56:32
B
8. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-09-18 09:52:20
B
9. Liebert Teodor       M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2017-09-22 19:25:26
B
10. Liebert Tristjan   1148   M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2017-09-22 19:25:26
B
11. Lihvenko Vjatseslav 1335 1295 1218 M 2008 Narva SK Maletäht 161250 Natalia Glušakova
2017-09-22 12:38:13
B
12. Liiv Karmen 1316 1371 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2017-09-17 14:38:33
B
13. Linberg Karl Martin 1009 1129 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Tiina Raud
2017-09-22 10:55:34
B
14. Maapalu Ralf 1428 1538 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2017-09-22 21:38:45
B
15. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-09-22 10:58:43
B
16. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-09-20 10:39:44
B
17. Molotov Ian 1317 1508 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2017-09-18 11:56:52
B
18. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-09-21 15:08:06
B
19. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-09-20 01:23:23
B
20. Pallum Rasmus 1442 1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2017-09-22 10:55:03
B
21. Pool Linda Maria 1492 1556 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2017-09-20 01:23:06
B
22. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2017-09-19 11:19:41
B
23. Roots Lem-Leonhard 1396 1489 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2017-09-22 10:56:57
B
24. Rõtšagov Anton 1582 1724 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-09-22 11:27:25
B
25. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-09-18 09:12:32
B
26. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-09-04 10:00:05
B
27. Tampere Jürgen 1180 1386 1386 M 2007 MA Vabaettur 160442 Tiina Raud
2017-09-22 10:53:39
B
28. Tampere Mattis 1172 1139 1139 M 2007 MA Vabaettur 170201 Tiina Raud
2017-09-22 10:53:39
B
29. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-09-12 18:46:28
B
30. Uljas Rasmus 1050 1076 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2017-09-22 10:56:03
B
31. Vastšonok Artur   1246 1248 M 2008 MA Vabaettur 160404 Natalia Glušakova
2017-09-22 10:01:43
B
32. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-09-21 15:07:13
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-09-21 20:53:47
C
2. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-09-13 12:35:04
C
3. Bromrah Edward 1341 1454 1503 M 2006 MA Vabaettur 140732 Natalia Glušakova
2017-09-21 17:41:17
C
4. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-09-03 17:43:40
C
5. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-09-03 17:43:40
C
6. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-09-08 10:17:13
C
7. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2017-09-19 10:02:31
C
8. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-09-21 17:40:14
C
9. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-09-21 17:42:30
C
10. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2017-09-14 23:32:46
C
11. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-09-01 13:48:50
C
12. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-09-22 10:58:03
C
13. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-09-14 23:31:53
C
14. Padari Tuudur Jakob 1569 1548 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-09-22 10:56:28
C
15. Provodin Aleksandr 1315 1505 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-09-21 17:44:22
C
16. Randrüüt Robin 1388 1620 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2017-09-21 21:44:48
C
17. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-09-22 11:27:44
C
18. Rudnik Viktoria 1650 1730 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-09-22 15:10:27
C
19. Sade Carolina 1609 1601 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-09-21 09:54:56
C
20. Saue Karl Elias 1451 1562 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-09-20 14:28:01
C
21. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-09-13 18:09:14
C
22. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-09-21 08:52:16
C
23. Taro Marko 1639 1579 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-09-21 17:40:46
C
24. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2017-09-20 01:23:49
C
25. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Tõnu Tõnso
2017-09-07 13:08:23
C
26. Vahtras Elisabeth   1093 1093 N 2006 Rae Huvikool 170803 Tiina Raud
2017-09-22 10:54:40
C

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Beda Pjotor 1546 1594 1599 M 2004 MA Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2017-09-20 19:14:28
D
2. Gross Uku 1466 1538 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-09-22 19:29:29
D
3. Jõerand Jenna 1525 1575 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-09-06 18:18:09
D
4. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-09-03 17:43:02
D
5. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2017-09-22 08:55:56
D
6. Laanemets Emil 1529 1684 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-09-22 19:26:38
D
7. Lainevool Mirko 1396 1560 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-09-22 10:57:35
D
8. Liebert Robin 1251 1487 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2017-09-22 19:24:32
D
9. Liiv Kristiina 1730 1817 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2017-09-17 14:39:16
D
10. Moppel Miko   1628 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2017-09-21 21:41:04
D
11. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-09-22 18:25:26
D
12. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2017-09-22 18:11:24
D
13. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2017-09-18 15:49:40
D
14. Raudväli Anders 1327 1492 1581 M 2003 Saku MK 130104 Hendrik Olde
2017-09-22 21:56:36
D
15. Ruugla Raul 1423 1638 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2017-09-21 21:39:39
D
16. Savin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-09-21 17:43:55
D
17. Tomson Mikk 1504 1744 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-09-03 11:52:09
D
18. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-09-22 17:47:10
D
19. Tähiste Marc-Joosep 1512 1690 1662 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Marc-Joosep Tähiste
2017-09-22 08:03:42
D
20. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-09-22 18:26:10
D
21. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-09-22 18:24:26
D
22. Veri Hans Kristjan   1636 1636 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2017-09-05 22:19:23
D
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017