Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
10. Tallinna MK sari KEVAD`2024 STOKKERI auhindadele (I etapp)   ( id=1468 )
13. jaanuar 2024 (kell 10:45) - 13. jaanuar 2024 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Vene 29, Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
12. jaanuar 2024, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. november 2023 )
Muutis: Hendrik Olde  (03. jaanuar 2024 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks -10€, seeniorid (sa 1954 ja vanemad) ja korraldava klubi mängijad -5€. Kui ühest perest osaleb mitu mängijat (sh vähemalt üks laps) - a`8€ osaleja.
10. kiirturniiride sarja „KEVAD 2024“ STOKKERI auhindadele korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku üheksa etappi. Sarja koondarvestusse läheb kuue parema etapi tulemus.

Sarja koondauhinnafond on vähemalt 2000 eurot, sh A-turniiri põhiauhinnad on 1. koht 400€, 2. koht 300€, 3. koht 200€ ja 4. koht 100€

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2010 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2014 ja nooremad (U10).



Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks või võistluspäeval sularahas korraldajale.

Paul Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti ja FIDE kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniiril loositakse välja üllatusauhinnad B- ja C-turniiril osalejatele.
IO Hendrik Olde - 5142625
122
Kokku
62
Grupp A
30
Grupp B
30
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAljaste Mairo 1027 1005 1118 M 1992 MK Kaksikodad 182605 Mairo Aljaste
2024-01-12 14:21:06
2.ABalder Ian Gregor 1420 1507 1445 M 2005 Tallinna MK 181012 Ian Gregor Balder
2024-01-10 08:03:58
3.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2024-01-11 15:17:55
4.AChernov Iakov 1082 1322 1161 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2024-01-12 12:08:59
5.ADomoskanov Ivan 1739 1227 1301 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2024-01-12 19:23:55
6.ADudakov Andrei 1398 1484 1533 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2024-01-12 17:18:30
7.ADukov Vladimir 1721 1818 1864 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2024-01-12 09:26:35
8.AGilan Daniel 1052 1467 1100 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2024-01-08 14:25:09
9.AGorkov Kirill 1778 2072 1643 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2024-01-10 11:38:57
10.AHaapsal Maria Ioanna 1603 1801 1647 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2024-01-10 12:55:50
11.AHansson Markus 1858 2033 1964 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2024-01-12 17:46:28
12.AHermanson Egon 1487 1527 1647 M 1992 Järva Noorte MK 040062 Hendrik Olde
2024-01-12 13:01:31
13.AIlves Jüri 2028 1645 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2024-01-12 19:24:17
14.AIspanov Natig 1565 1771 1662 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2024-01-01 17:03:17
15.AJevglevski Lev 1189 1593 1124 M 2017 MK Areng 182267 Lev Jevglevski
2024-01-12 18:49:27
16.AJuhkental-Rus Juuta 1000 1000 1071 N 2005 Tallinna MK 180619 Juuta Juhkental-Rus
2024-01-12 18:44:05
17.AKang Paul 1448 1692 1639 M 2005 T. Truusi MKK 131206 Paul Kang
2024-01-12 12:10:13
18.AKrushevskaja Anna 1068 1161 1152 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2024-01-11 15:17:55
19.AKull Tormi 1993 2024 2025 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2024-01-08 23:33:40
20.AKuzovkin Aleksei 1337 1583 1380 M 2007 MK Chess Continent 182384 Oleg Kortšagin
2024-01-12 00:43:43
21.ALarin Anton 1967 1995 1912 M 1988 Vabaettur 030207 Hendrik Olde
2024-01-12 11:17:23
22.ALatõšev Aleksandr 1496 1602 1596 M 1976 - - - 180561 Aleksandr Latõšev
2024-01-07 23:58:06
23.ALeht Karl Samuel 1485 1772 1549 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2024-01-07 21:38:46
24.ALillend Fredi 1163 1242 1144 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2024-01-12 08:14:45
25.ALinno Marc 1057 1116 1157 M 2007 - - - 160711 Hendrik Olde
2024-01-12 11:34:28
26.ALoy Konstantin 1989 2135 2114 M 1987 Tallinn Chess Academy 181936 Hendrik Olde
2024-01-12 19:23:48
27.AMoossen Mait 0 1188 0 M 2008 - - - 182298 Mait Moossen
2024-01-10 22:04:37
28.AMäeots Jakob 1587 1633 1687 M 2001 - - - 182725 Hendrik Olde
2024-01-12 10:17:54
29.AMägi Ramon 1470 1659 1611 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Ramon Mägi
2024-01-12 15:39:38
30.AMüütnik Ranno 1049 1185 1204 M 1997 - - - 181800 Ranno Müütnik
2024-01-06 10:58:12
31.ANarusberg Peep 1960 1902 1737 M 1961 Põlva MK 030263 Peep Narusberg
2024-01-11 16:06:00
32.ANarva Jaan 2121 2040 1971 M 1958 Pühajärve MK FM 030262 Regina Narva
2024-01-12 07:50:56
33.ANarva Jaan Oskar 1371 1528 1626 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2024-01-09 21:38:40
34.ANarva Mart 1578 1709 1697 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2024-01-09 21:38:40
35.ANestor Kaarel 2169 2308 2291 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2024-01-09 12:59:07
36.ANikitin Pjotr 2053 1727 1927 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2024-01-12 19:24:04
37.ANorin Daniil 1120 1261 1220 M 1999 MA Šahh & Garde 080506 Tarmo Tuul
2024-01-12 11:22:40
38.APallum Rasmus 1560 1832 1796 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2024-01-12 14:39:32
39.APechonkin Andrii 1201 1521 1199 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2024-01-08 14:25:34
40.APedak Egert 1474 1650 1558 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2024-01-12 18:07:20
41.APedoson Georg Aleksander 2262 2304 2339 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2024-01-12 17:45:54
42.APärna Martin 1328 1296 1428 M 2008 - - - 182295 Martin Pärna
2024-01-12 15:00:28
43.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2024-01-10 00:07:34
44.AReintam Lennart 1257 1435 1124 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2024-01-09 20:26:52
45.ARoi Kristjan 1044 1238 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2024-01-04 17:17:42
46.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2024-01-11 15:17:55
47.ASagadijeva Anna 1819 1839 1843 N 1998 T. Truusi MKK WFM 061004 Anna Sagadijeva
2024-01-08 12:52:27
48.ASaraikin Sergei 1917 1658 1757 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2024-01-10 11:31:52
49.ASchelin Jelissei 0 0 0 M 2006 u-45056 Hendrik Olde
2024-01-12 20:02:13
50.ASepandi Jaak 1532 1513 1659 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2024-01-07 16:00:10
51.ASinenko Andrei 1442 1614 1542 M 1981 - - - 182547 Hendrik Olde
2024-01-08 18:56:10
52.ASirp Karl Aleksander 2030 2153 2147 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2024-01-08 15:00:58
53.ASoosaar Ivo 1179 1493 1279 M 1985 - - - 182104 Hendrik Olde
2024-01-11 09:42:35
54.AStepanov Roman 1229 1295 1230 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2024-01-11 17:16:31
55.ATimošin Juri 2187 2169 2196 M 1984 - - - mk 030460 Juri Timošin
2024-01-10 09:15:45
56.AUurits Karel 1845 1717 1728 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2024-01-10 22:33:41
57.AUurits Karli Sven 1128 1167 1090 M 2007 MK Areng 182449 Karel Uurits
2024-01-10 22:33:41
58.AVeski Rauno 1620 1751 1745 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2024-01-09 12:04:40
59.AŠadrina Eva 1608 1735 1676 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2024-01-11 21:01:30
60.AŠiškov Andrei 2355 2306 2346 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2024-01-12 15:38:01
61.AŠnurov Daniil 2031 2283 2118 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2024-01-12 18:01:43
62.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2264 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2024-01-12 11:46:15
63.BAtamanov Roman 1000 1123 1058 M 2012 MK Areng 182106 Monika Tsõganova
2024-01-09 17:32:54
64.BBlokhin Georg 1089 1204 1208 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2024-01-11 15:17:55
65.BDanilov Nikita 1000 1041 1063 M 2011 Tallinn Chess Academy 182617 Hendrik Olde
2024-01-12 19:23:39
66.BDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2024-01-11 18:34:02
67.BDukova Sofia 1172 1159 1112 N 2011 MK Kaksikodad 080126 Rainer Raud
2024-01-12 09:26:35
68.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2024-01-11 16:29:14
69.BIstratova Nika 1041 1155 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2024-01-08 21:01:55
70.BKaldoja Frederik 1000 1062 1075 M 2013 Maleklubi Gambiit 181466 Frederik Kaldoja
2024-01-12 14:09:05
71.BKangur Artur 1000 1188 1101 M 2015 - - - 182574 Artur Kangur
2024-01-08 20:56:51
72.BKarulaas Silver Rene 0 0 0 M 2013 MK Areng 182575 Hendrik Olde
2024-01-10 11:32:05
73.BKasatkin Konstantin 1018 1008 1022 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2024-01-08 14:26:26
74.BKharkhan Igor 1118 1433 1243 M 2012 Vabaettur 181163 Natalia Glušakova
2024-01-08 14:31:59
75.BKiritšenko Platon 1098 1213 1103 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2024-01-09 17:34:00
76.BKojus Lukas 1070 1156 1104 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2024-01-12 11:01:41
77.BKornilov Adrian 1042 1357 1150 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2024-01-08 14:26:48
78.BLosek Artem 0 0 0 M 2013 Tallinn Chess Academy 182620 Hendrik Olde
2024-01-12 19:22:32
79.BNikiforov Rivo 1072 1145 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2024-01-11 16:41:30
80.BPavlov Jan 1003 1177 1009 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2024-01-04 12:34:34
81.BPrushinskii Gleb 1001 1000 1105 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2024-01-10 20:20:01
82.BPunning Andero 1259 1420 1542 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2024-01-12 16:36:40
83.BPurre Jaan 1000 1001 1038 M 2013 - - - 182715 Hendrik Olde
2024-01-11 20:21:02
84.BPuusepp Richard 1000 1156 1108 M 2010 - - - 180907 Richard Puusepp
2024-01-09 17:21:09
85.BReinsalu Timur 1028 1146 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2024-01-11 18:32:34
86.BReren Alexis Miriam 1058 1273 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-12-30 23:12:31
87.BSüld Erik 1028 1020 1128 M 2011 Rae Huvialakool 182290 Erik Süld
2024-01-09 18:09:13
88.BToomast Nora 1030 1242 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2024-01-10 18:43:59
89.BValdmets Hannes 1000 1000 1006 M 2013 MK Areng 182386 Hendrik Olde
2024-01-12 19:20:42
90.BVedernykov Gennadi 1009 1096 1050 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Gennadi Vedernykov
2024-01-09 15:20:14
91.BVinogradov Nikolai 1089 1038 1134 M 2013 MK Areng 182251 Monika Tsõganova
2024-01-08 19:27:58
92.BYurov Maxim 1000 1072 1084 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2024-01-08 14:27:06
93.CBerk Jakob 0 0 0 M 2014 Saku u-44994 Hendrik Olde
2024-01-12 10:19:22
94.CChyrva Artur 1013 1075 1058 M 2014 Vabaettur 182544 Natalia Glušakova
2024-01-08 17:44:15
95.CChyrva Yurii 1045 1325 1089 M 2014 Vabaettur 182545 Natalia Glušakova
2024-01-08 17:44:15
96.CCymutta Matvej 1000 1000 1000 M 2015 Vabaettur 182550 Natalia Glušakova
2024-01-09 17:43:32
97.CHanzatjan Emilia 0 0 0 N 2014 Vabaettur 181878 Natalia Glušakova
2024-01-12 15:59:26
98.CHarbuziuk Matvii 1000 1013 1005 M 2015 MK Areng 182089 Monika Tsõganova
2024-01-07 13:46:13
99.CJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 T. Truusi MKK 181647 Alex Jankowsky
2024-01-12 18:48:24
100.CJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 T. Truusi MKK 181885 Alex Jankowsky
2024-01-12 18:48:53
101.CKaidja Matteas 0 0 0 M 2014 MK Areng 182405 Monika Tsõganova
2024-01-12 10:45:48
102.CKorabelštšikov Lev 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-44879 Natalia Glušakova
2024-01-08 14:29:27
103.CLillend Otto 1034 1051 1135 M 2015 Tallinna MK 182252 Otto Lillend
2024-01-12 08:12:41
104.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182095 Natalia Glušakova
2024-01-11 17:17:13
105.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2024-01-11 20:16:50
106.CMelnychuk Volodymyr 0 0 0 M 2016 MK Areng 182530 Monika Tsõganova
2024-01-09 17:40:00
107.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2024-01-12 15:45:57
108.CMinayev Fedor 0 0 0 M 2015 - - - 182159 Lidia Ivanova
2024-01-11 14:27:11
109.CMirko Lev 0 0 0 M u-45050 Hendrik Olde
2024-01-12 19:23:04
110.CPhilippov Roman 0 0 0 M 2015 Vabaettur 182217 Natalia Glušakova
2024-01-10 14:19:31
111.CRoomet Otto 0 0 0 M 2014 Tallinna Nõmme Huvikool 182297 Otto Roomet
2024-01-07 20:53:36
112.CRüdiger Camilla Anna 1025 1050 1060 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2024-01-11 15:17:55
113.CSeema Karl 1010 1056 1110 M 2015 MK Areng 181654 Monika Tsõganova
2024-01-11 16:13:18
114.CShved Matvei 0 0 0 M 2015 u-45048 Hendrik Olde
2024-01-12 19:21:49
115.CSoosaar Eerik 0 0 0 M 2014 - - - 182498 Hendrik Olde
2024-01-11 09:42:35
116.CSulla Martin 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182467 Natalia Glušakova
2024-01-08 17:43:42
117.CTimošin Pavel 0 0 0 M 2017 MK Areng 182281 Juri Timošin
2024-01-10 09:15:45
118.CTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Juri Timošin
2024-01-10 09:15:45
119.CVedeshin Ivan 0 0 0 M 2016 T.Truusi MKK u-45023 Hendrik Olde
2024-01-12 15:12:41
120.CVinogradov Jegor 1000 1000 1000 M 2015 MK Areng 182250 Monika Tsõganova
2024-01-08 19:27:58
121.CZinchenko Marat 0 0 0 M 2014 Vabaettur 182080 Natalia Glušakova
2024-01-10 14:54:32
122.CŠablinski Miron 0 0 0 M 2015 MA Vabaettur u-44880 Natalia Glušakova
2024-01-08 14:30:42
Hiljem registreeritud osalejad (10)
Domoskanov Ivan (2024-01-12 19:23:55), Ilves Jüri (2024-01-12 19:24:17), Loy Konstantin (2024-01-12 19:23:48), Nikitin Pjotr (2024-01-12 19:24:04), Schelin Jelissei (2024-01-12 20:02:13), Danilov Nikita (2024-01-12 19:23:39), Losek Artem (2024-01-12 19:22:32), Valdmets Hannes (2024-01-12 19:20:42), Mirko Lev (2024-01-12 19:23:04), Shved Matvei (2024-01-12 19:21:49),