E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Rae Spordikooli lahtised MV males 2017   ( id=146 )

Aeg 26. august 2017 (kell 11:00) - 26. august 2017

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Jüri Gümnaasium Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit mõlemale vastasele
Võistluspaik Võistluspaik Laste 3, Jüri, Rae vald Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 24. august 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Rae Huvialakool Info sisestaja Info sisestaja Rainer Raud  (28. juuli 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@88luut.omrat Viimati muutis Viimati muutis Tarmo Tuul  (24. august 2017 )
 
Osavõtumaks tasuta
LisainfoOsaleda võivad kõik 1999. a. ja hiljem sündinud mängijad, kelle kiirmale reiting 1. augusti seisuga ei ole üle 1700. NB! Kooli ümbruses toimuvad ehitustööd. Täpsem info liikluskorralduse kohta aadressil http://www.rae.ee/kalender?p_p_id=8&_8_struts_action=/calendar/view_event&_8_eventId=16849434&redirect=http://www.rae.ee/uldinfo
Kontakttiinal@vhk.ee, tel 56660180

Turniirile registreeritud mängijad ( 113 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:32:06
2. Aleksejev Artjom 1641 1632 1617 M 2008 MK Areng 140439 Monika Tsõganova
2017-08-11 23:15:54
3. Allese Marttin   1591 1591 M 2001 Lahmuse Kool 160101 Jüri Hansen
2017-08-16 11:21:48
4. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Tarmo Tuul
2017-08-23 13:58:16
5. Balabonin Matvei 1196 1344 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-08-17 10:50:04
6. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-08-09 20:44:39
7. Dotsenko Maksim 1211 1432 1449 M 2010 MK Areng 160650 Monika Tsõganova
2017-08-03 16:02:24
8. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-08-19 18:15:36
9. Ehala Raido       M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2017-08-16 11:24:09
10. Ellamaa Trevon       M 2009 Rae Huvikool 170808 Tarmo Tuul
2017-08-18 14:44:31
11. Golubkov Rasmus 1245 1486 1478 M 2007 - - - 160156 Rasmus Golubkov
2017-08-17 16:50:00
12. Gross Uku 1466 1538 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Tarmo Tuul
2017-08-24 18:22:08
13. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-08-01 14:57:34
14. Hannus Lola 1570 1676 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2017-08-08 18:22:23
15. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-07-29 11:19:32
16. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-07-29 11:19:32
17. Janisoo August   1350 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2017-08-16 11:23:04
18. Joakit Annabel 1110 1329 1343 N 2007 Rae Huvikool 160104 Tiina Raud
2017-08-21 14:51:52
19. Jõgi Henry 1382 1589 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-08-02 22:07:14
20. Jukk Mari-Liis       N 2008 Jõgevamaa 170816 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:13:26
21. Kaasik Jan   1421 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2017-08-16 11:22:48
22. Kaldmaa Janis 1590 1619 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-08-13 17:30:40
23. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-08-22 16:59:40
24. Karba Karoliina 1016 1140 1174 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2017-08-03 15:43:58
25. Karba Kertu 1172 1272 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2017-08-03 15:43:58
26. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-08-13 17:30:57
27. Karro Adeliis 1286 1408 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2017-08-13 17:30:33
28. Kasak Henry       M 2008 Harjumaa 170801 Tarmo Tuul
2017-08-02 15:33:58
29. Kasak Tarmo 1208 1401 1401 M 2000 Vanad Olümpiaalad 080349 Tarmo Tuul
2017-08-02 15:33:08
30. Kask Janno       M 2009 Jõgevamaa 170814 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:07:03
31. Kask Liina       N 2008 Jõgevamaa 170815 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:07:03
32. Kidron Alfred 1414 1547 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:31:54
33. Kivi Akira 1471 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:32:37
34. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Andres Karba
2017-08-22 19:12:47
35. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2017-08-03 11:29:41
36. Kõrts Aleksander   1218 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Jüri Hansen
2017-08-16 11:23:50
37. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2017-08-20 15:08:12
38. Kull Tormi 1564 1652 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2017-08-10 10:07:13
39. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-08-22 16:58:48
40. Künnapas Karmo       M 2008 - - - 170823 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:34:09
41. Laanemets Emil 1529 1684 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-08-23 19:00:16
42. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2017-08-03 19:36:24
43. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-08-03 19:36:24
44. Lehtla Isabel       N 2008 Jõgevamaa 170817 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:13:43
45. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Tarmo Tuul
2017-08-24 13:36:13
46. Liiv Karmen 1316 1371 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2017-08-09 21:10:07
47. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Daimar Liiv
2017-08-09 21:09:20
48. Lillemaa Henry   1145 1145 M 2005 Rae Huvikool 160155 Tarmo Tuul
2017-08-25 19:44:19
49. Lilles Tristan       M 2009 Rae Huvikool 170824 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:43:19
50. Linberg Karl Martin 1009 1129 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Tiina Raud
2017-08-21 14:50:58
51. Link Kristjan 1187 1409 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Tarmo Tuul
2017-08-10 19:44:38
52. Luik Elo-Mirtel 990 1036   N 2010 MA Vabaettur 170813 Tarmo Tuul
2017-08-22 10:02:26
53. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Tiina Raud
2017-08-21 15:10:29
54. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-08-21 14:51:20
55. Luuk Aadu       M 2008 Surju valla SK 170806 Tarmo Tuul
2017-08-10 19:47:24
56. Maapalu Ralf 1428 1538 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-08-23 19:00:32
57. Maikalu Jakob Vilhelm   1418 1438 M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium 160702 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:09:05
58. Merendi Alexander   1019 1033 M 2009 Harjumaa 170800 Tarmo Tuul
2017-08-01 14:03:39
59. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-08-09 20:45:05
60. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-08-22 12:44:26
61. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2017-08-22 22:00:49
62. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-08-13 16:49:38
63. Naestema Leen 1168 1449 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2017-08-13 16:49:38
64. Narva Jaan Oskar 1530 1602 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2017-08-23 20:17:55
65. Narva Mart 1660 1697 1682 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2017-08-23 20:17:55
66. Niinsoo Mehis       M 2009 - - - 170811 Tarmo Tuul
2017-08-22 10:00:27
67. Nool Devis   1271 1245 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170239 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:08:51
68. Õismets Kevin   1193 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2017-08-16 11:23:23
69. Ojakäär Mihkel       M 2005 Lahmuse Kool 170812 Tarmo Tuul
2017-08-22 10:02:34
70. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-08-15 17:44:45
71. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-08-15 17:44:45
72. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-08-16 10:31:40
73. Padari Tuudur Jakob 1569 1548 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-08-21 14:51:38
74. Pallum Rasmus 1442 1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tarmo Tuul
2017-08-20 19:01:16
75. Pedoson Arabel       N 2009 Tartu Kalev 170802 Tarmo Tuul
2017-08-03 15:42:29
76. Piigli Jan Eduard       M 2007 Rae Huvikool 170810 Tarmo Tuul
2017-08-21 12:22:20
77. Poleštšuk Arseni   1588 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-08-23 17:29:00
78. Pool Linda Maria 1492 1556 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2017-08-14 13:14:15
79. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2017-08-23 11:58:56
80. Provodin Aleksandr 1315 1505 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-08-22 17:00:19
81. Rohtoja Mirjam       N 2007 - - - 170595 Tarmo Tuul
2017-08-15 20:02:41
82. Roots Lem-Leonhard 1396 1489 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2017-08-23 11:58:18
83. Saar Kennet       M 2010 Surju valla SK 170804 Tarmo Tuul
2017-08-10 19:47:16
84. Saar Marten       M 2008 Surju valla SK 170805 Tarmo Tuul
2017-08-10 19:47:16
85. Sarapuu Patrick       M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170821 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:28:53
86. Saue Karl Elias 1451 1562 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-08-04 16:18:13
87. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-08-15 17:38:21
88. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-08-16 20:13:25
89. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-08-21 14:18:45
90. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-08-21 14:18:45
91. Tabri Kaspar   1079 1079 M 2003 Nõmme Noortemaja 160703 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:33:06
92. Tammepõld Hugo   1378 1378 M 2007 - - - 160449 Tarmo Tuul
2017-08-22 09:58:20
93. Tammepõld Laureta   1508 1508 N 2005 - - - 150305 Tarmo Tuul
2017-08-22 09:58:20
94. Taro Marko 1639 1579 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-08-22 17:00:00
95. Tarsalainen Martti 1407 1562 1533 M 2004 Surju valla SK 120639 Tarmo Tuul
2017-08-10 19:44:52
96. Tiisler Ander 1582 1769 1817 M 1999 Tartu Kalev 110211 Andres Karba
2017-08-23 23:48:17
97. Tominga Uku 1261 1446 1479 M 2004 Surju valla SK 120633 Tarmo Tuul
2017-08-10 19:45:02
98. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Tarmo Tuul
2017-08-08 09:14:00
99. Tomson Mikk 1504 1744 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-08-04 15:19:25
100. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-08-23 11:41:37
101. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Tõnu Tõnso
2017-08-22 12:18:23
102. Tõnuri Tauro       M 2008 Rae Huvikool 170809 Tarmo Tuul
2017-08-21 09:49:35
103. Treumuth Mirtel   1278 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2017-08-16 11:23:38
104. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-08-09 13:10:05
105. Uljas Rasmus 1050 1076 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tarmo Tuul
2017-08-21 19:37:26
106. Vahtras Elisabeth   1093 1093 N 2006 Rae Huvikool 170803 Tarmo Tuul
2017-08-08 17:40:35
107. Varuškin Ander   1111 1111 M 2005 Jõgevamaa 170822 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:29:22
108. Veri Hans Kristjan   1636 1636 M 1999 - - - 170807 Tarmo Tuul
2017-08-17 18:55:55
109. Vilk Juss   1319 1346 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 161225 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:08:30
110. Vimberg Karl       M 2008 Rae Huvikool 170826 Tarmo Tuul
2017-08-25 09:44:38
111. Volmer Anel       N 2006 Jõgevamaa 170240 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:08:01
112. Välba Rauno   1041   M 2009 Rae Huvikool 170825 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:43:09
113. Žukovitš Oliver   1139 1113 M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 170820 Tarmo Tuul
2017-08-23 14:28:32
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017