Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti naiste 2023. aasta kiirmale meistrivõistlused   ( id=1424 )
02. detsember 2023 (kell 11:00) - 02. detsember 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemajas (Vene tn 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
29. november 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. september 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot (pärast 29. novembrit registreerumisel 20 eurot) osaleja kohta
14
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABarinova Marina 2024 2024 2024 N 1994 FIDE u-43906 Tarmo Tuul
2023-11-25 15:28:46
2.ABlokhin Sofia 1966 2091 1989 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2023-11-26 11:22:52
3.ABrokko Margit 2010 2052 1929 N 1973 Maleklubi Gambiit WFM 030539 Margit Brokko
2023-11-29 22:59:36
4.AHaapsal Maria Ioanna 1603 1801 1647 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-11-28 22:02:03
5.AIstratova Nika 1041 1155 1029 N 2013 MK Areng 181753 Monika Tsõganova
2023-11-19 13:44:50
6.ALevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Tarmo Tuul
2023-11-29 11:44:37
7.ANarva Regina 1981 1903 1853 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2023-11-29 19:45:37
8.ANarva Triin 2084 2101 2106 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2023-11-28 17:26:43
9.AOlde Margareth 2221 2153 2112 N 2000 Tallinna MK WIM 080354 Margareth Olde
2023-11-29 15:00:57
10.APritulina Svetlana 1992 1845 1804 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2023-11-21 21:04:16
11.AReren Alexis Miriam 1058 1273 1038 N 2013 Maleklubi Vektor 181903 Alexis Miriam Reren
2023-11-29 18:01:08
12.ARüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-11-26 11:22:52
13.AToomast Nora 1030 1242 1131 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2023-11-19 13:44:59
14.AŠadrina Eva 1608 1735 1676 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2023-11-29 12:15:06