E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti meistrivõistlused välkmales (mehed, naised, seeniorid)   ( id=142 )

Aeg 22. juuli 2017 (kell 10:30) - 22. juuli 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik välkmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 3 min + 2 sek käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 17. juuli 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (25. juuni 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Marek Kolk  (16. september 2017 )
 
Osavõtumaks 10€ (noored ja seeniorid 7€)
LisainfoA- mehed; B- naised; C- seeniorid
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 51 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Abozenko Georg 2099 2105 2132 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Hendrik Olde
2017-07-17 11:11:24
A
2. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2017-07-11 14:28:52
A
3. Derevjanko Dmitri 1688 1780 1780 M 2002 Maleklubi Lootus 110326 Sergey Titov
2017-07-09 10:47:46
A
4. mk Dubrovin Robert 2239 2334 2322 M 1986 Kadrioru MK 030046 Robert Dubrovin
2017-07-17 10:49:17
A
5. Dusman Aleksander 2024 2030 2030 M 1982 Kohtla-Järve 030047 Aleksander Dusman
2017-07-17 22:11:42
A
6. mk Holvason Jüri 2191 2252 2188 M 1992 MA Vabaettur 040066 Hendrik Olde
2017-07-18 10:30:19
A
7. mk Korstin Maris 2176 2198 2148 M 1981 Narva SK Maletäht 030166 Maris Korstin
2017-07-13 10:32:42
A
8. mk Kukk Sander 2219 2365 2414 M 1987 SK Reval-Sport 030183 Sander Kukk
2017-06-29 12:45:12
A
9. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2017-07-17 20:55:20
A
10. mk Makin Kirill 2119 2128 2087 M 1985 Sillamäe SK Kalev 030238 Kirill Makin
2017-07-16 13:06:27
A
11. Medar Marti 2053 2129 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2017-07-17 21:16:33
A
12. Mändmets Rein 1933 1922 1934 M 1963 Sillamäe SK Kalev 030256 Hendrik Olde
2017-07-17 18:00:48
A
13. Nahkur Madis 1971 1944 1934 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2017-07-10 16:38:32
A
14. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2017-07-10 22:51:02
A
15. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2017-07-17 13:46:41
A
16. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-07-17 12:57:28
A
17. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-07-09 19:35:02
A
18. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-07-17 15:42:57
A
19. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2017-07-17 15:30:17
A
20. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2017-07-11 12:58:24
A
21. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-06-30 19:43:56
A
22. mk Teelem Lauri 2128 2258 2247 M 1983 T. Truusi MKK 030453 Lauri Teelem
2017-07-17 15:26:55
A
23. mk Tolmatšov Eduard 2174 2186 2178 M 1963 Narva MK Kaissa 030465 Maris Korstin
2017-07-13 10:32:26
A
24. Tominga Ago 1849 1903 1903 M 1995 Surju valla SK 040348 Hendrik Olde
2017-07-18 10:28:04
A
25. Tominga Eke 2085 2102 2091 M 1997 Surju valla SK 040378 Hendrik Olde
2017-07-18 10:28:04
A
26. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-07-17 18:24:41
A
27. mk Valner Uku 2266 2348 2335 M 1990 SK Reval-Sport 030497 Uku Valner
2017-07-17 10:33:41
A
28. FM Vovk Ilja 2309 2333 2279 M 1988 MA Vabaettur 030523 Ilja Vovk
2017-07-17 21:04:03
A
29. Šarankov Grigori 2191 2325 2319 M 1986 Tallinna MK 071107 Hendrik Olde
2017-07-18 12:06:12
A
30. GM Švõrjov Igor 2352 2409 2328 M 1955 T. Truusi MKK 030432 Hendrik Olde
2017-07-17 10:50:03
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-07-09 10:46:34
B
2. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2017-07-17 12:36:16
B
3. Bondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-07-09 10:47:21
B
4. WFM Brokko Margit 2028 2039 1993 N 1973 Eesti MAK 030539 Margit Brokko
2017-07-17 18:20:36
B
5. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2017-07-10 22:50:04
B
6. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-07-09 22:01:14
B
7. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2017-07-04 13:44:37
B
8. mk Pritulina Svetlana 2023 1960 1842 N 1971 SK Valge Ratsu 030596 Svetlana Pritulina
2017-06-30 19:43:11
B
9. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-07-17 15:43:31
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Dunajev Nikolai 1753 1822 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2017-07-17 14:21:53
C
2. mk Garber Vjatšeslav 2129 2120 2103 M 1936 Kadrioru MK 030058 Hendrik Olde
2017-07-11 17:08:13
C
3. mk Ilves Jüri 2028 1964 1953 M 1938 - - - 030086 Hendrik Olde
2017-07-17 17:58:47
C
4. Ivanov Stepan 1923 1967 1967 M 1952 MK Chess Continent 030090 Hendrik Olde
2017-07-17 18:00:02
C
5. Järnström Henrik 2032 1949 1990 M - - - 090402 Hendrik Olde
2017-07-17 11:13:20
C
6. mk Nikitin Pjotr 2053 2018 1960 M 1941 Kadrioru MK 030273 Hendrik Olde
2017-07-17 17:59:44
C
7. mk Remmel Anto 2248 2252 2154 M 1946 SK Reval-Sport 030346 Hendrik Olde
2017-07-17 17:59:31
C
8. Rosenvald Helmuth 1751 1753 1912 M 1929 - - - 030351 Hendrik Olde
2017-07-17 18:00:15
C
9. Sepandi Jaak 1687 1842 1800 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2017-06-30 12:56:22
C
10. mk Teemäe Leo 1914 1897 1991 M 1932 MK Chess Continent 030454 Hendrik Olde
2017-07-17 17:58:33
C
11. mk Truus Tõnu 2102 2072 2093 M 1946 T. Truusi MKK 030469 Tõnu Truus
2017-07-15 21:03:12
C
12. Vaino Einar 1909 1948 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Svetlana Pritulina
2017-07-16 19:20:40
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017