E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U10 vanuseklassis   ( id=141 )

Aeg 21. juuli 2017 (kell 11:30) - 21. juuli 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik välkmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 3 min + 2 sek käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 17. juuli 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (25. juuni 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Marek Kolk  (16. september 2017 )
 
Osavõtumaks 8€ (hilinenud võistlejatele 12€)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 32 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Balabonin Matvei 1196 1344 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-07-07 21:55:09
A
2. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-07-16 16:52:10
A
3. Hudilainen Mihhail 1420 1554 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2017-07-09 10:40:45
A
4. Jõgi Henry 1382 1589 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-07-07 21:54:48
A
5. Kaldmaa Janis 1590 1619 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-07-17 11:58:27
A
6. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-07-12 09:04:09
A
7. Kimlaychuk Artjom 1322 1549 1556 M 2008 T. Truusi MKK 150507 Hendrik Olde
2017-07-17 10:48:58
A
8. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-07-10 11:20:29
A
9. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-07-17 08:59:45
A
10. Maapalu Ralf 1428 1538 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-07-17 15:11:19
A
11. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Hendrik Olde
2017-07-17 12:35:16
A
12. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-07-07 14:01:14
A
13. Mikko Rondo 1653 1876 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-07-16 22:24:21
A
14. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2017-07-01 17:06:03
A
15. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-07-08 01:40:11
A
16. Pedmanson Albert 1714 1945 1950 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2017-07-04 21:46:07
A
17. Poleštšuk Arseni   1588 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-07-12 15:31:59
A
18. Pomaznev Aleksei 1417 1455 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Mihhail Tereštšuk
2017-07-16 14:35:27
A
19. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2017-07-14 11:02:13
A
20. Rõtšagov Anton 1582 1724 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-07-16 19:39:41
A
21. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-07-17 08:18:21
A
22. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-06-30 19:46:11
A
23. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-07-10 22:34:40
A
24. Taranov Mihhail 1432 1440 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-07-17 11:59:50
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Barkaševa Sofia 1581 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-07-16 19:39:55
B
2. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Svetlana Pritulina
2017-07-08 10:59:40
B
3. Hannus Lola 1570 1676 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2017-07-01 14:27:55
B
4. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-07-04 11:31:50
B
5. Panfilova Jelizaveta 1463 1515 1515 N 2007 Maleklubi Lootus 150245 Sergey Titov
2017-07-09 10:42:01
B
6. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-06-30 19:46:23
B
7. Rogaten Varvara 1577 1594 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2017-07-05 11:27:32
B
8. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Hendrik Olde
2017-07-17 12:35:27
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017