E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U18 vanuseklassis   ( id=139 )

Aeg 21. juuli 2017 (kell 11:30) - 21. juuli 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik välkmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 3 min + 2 sek käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 17. juuli 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (25. juuni 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Marek Kolk  (16. september 2017 )
 
Osavõtumaks 8€ (hilinenud võistlejatele 12€)
KontaktHendrik Olde +3725251623
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 17 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2017-07-11 14:27:44
A
2. Derevjanko Dmitri 1688 1780 1780 M 2002 Maleklubi Lootus 110326 Sergey Titov
2017-07-09 10:35:26
A
3. Hansson Markus 1771 1765 1817 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Eiki Lehemets
2017-07-16 22:25:29
A
4. Liebert Erwin 1897 1816 1790 M 1999 SK Reval-Sport 051010 Ervin Liebert
2017-07-17 15:12:15
A
5. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2017-07-17 20:55:09
A
6. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2017-07-16 20:19:48
A
7. Ovsjannikov Daniil 1668 1744 1709 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2017-07-17 11:55:48
A
8. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-07-17 15:53:56
A
9. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2017-07-11 12:57:58
A
10. Tomson Mikk 1504 1744 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-07-13 20:32:34
A
11. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-07-13 09:23:44
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Ivanova Lidia 1613 1674 1634 N 1999 MA Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2017-07-05 14:40:15
B
2. WIM Narva Mai 2201 2246 2268 N 1999 SK Reval-Sport 051004 Regina Narva
2017-07-16 22:10:18
B
3. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2017-07-09 10:36:23
B
4. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-07-09 22:00:15
B
5. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2017-07-04 13:44:00
B
6. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-07-17 15:50:43
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017