E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

P.Keres 101 mälestusturniir males   ( id=138 )

Aeg 13. juuli 2017 - 16. juuli 2017

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Pärnu Keskraamatukogu Ajakontroll Ajakontroll Ajakontroll 1t ja 30 min. ja iga käiguga lisandub
Võistluspaik Võistluspaik Akadeemia 3 Pärnu Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 09. juuli 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Pärnu maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Eiki Lehemets  (22. juuni 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@stemehel.ikie Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (08. juuli 2017 )
 
Osavõtumaks Täiskasvanud 10.- eurot, noored s.1999.a. ja seeniorid s.1957- 8.-eurot- kehtib kuni 9.07.2017.a.
LisainfoTurniiri algus 13.07.2017.a. kell 15.00

Turniirile registreeritud mängijad ( 38 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Abozenko Georg 2099 2105 2132 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Eiki Lehemets
2017-07-04 17:31:32
2. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-07-09 10:12:14
3. Hansson Markus 1771 1765 1817 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2017-07-09 15:11:34
4. Hein Christopher 1583 1639 1639 M 2004 Nõmme Noortemaja 150204 Eiki Lehemets
2017-07-13 09:09:28
5. Heinmets Tõnu 2040 2120 2054 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Eiki Lehemets
2017-07-03 12:29:35
6. mks Kostrov Anatoli 1962 2048 2048 M 1941 Pärnumaa 030169 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:29:31
7. mk Kruusiauk Heda 1870 1813 1794 N 1949 T. Truusi MKK 030561 Eiki Lehemets
2017-07-03 10:10:43
8. mk Kukk Raul 2185 2239 2239 M 1964 Pärnumaa 030182 Eiki Lehemets
2017-06-26 16:18:24
9. Kulnev Aleksandr 1226 1226 1226 M 2008 RUS u-2819 Eiki Lehemets
2017-07-03 09:55:30
10. Kulnev Sregey 1373 1373 1373 M 1957 RUS u-2820 Eiki Lehemets
2017-07-03 09:56:16
11. Kulneva Darya 1301 1301 1301 N 2004 RUS u-2818 Eiki Lehemets
2017-07-03 09:54:12
12. Leštšenko Evi 1655 1574 1582 N 1936 Pärnumaa 030572 Eiki Lehemets
2017-06-26 16:17:47
13. Liiv Kristiina 1730 1817 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Eiki Lehemets
2017-07-10 09:33:03
14. Linroos Monika 1615 1585 1585 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Eiki Lehemets
2017-06-26 16:17:59
15. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2017-07-09 16:58:35
16. Medar Marti 2053 2129 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2017-07-09 16:55:23
17. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2017-07-09 10:11:43
18. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-07-08 09:24:09
19. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Margit Brokko
2017-07-09 19:42:39
20. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2017-07-04 13:21:49
21. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-06-28 21:14:21
22. Pedmanson Albert 1714 1945 1950 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2017-07-04 21:53:40
23. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2017-07-04 21:53:40
24. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Eiki Lehemets
2017-07-10 22:14:38
25. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Eiki Lehemets
2017-07-04 17:35:23
26. Põlendik Tiina 1715 1753 1719 N 1948 - - - 030599 Eiki Lehemets
2017-07-09 16:04:45
27. Poltan Jüri 1976 2004 2004 M Pärnumaa 030318 Eiki Lehemets
2017-07-03 12:44:02
28. Põvvat Aalo 1593 1616 1468 N 1932 - - - 070622 Eiki Lehemets
2017-07-05 10:55:24
29. Reinson Jüri 1620 1633 1633 M 1948 - - - 110333 Eiki Lehemets
2017-07-11 11:43:30
30. m Rõtova Merike 1711 1743 1733 N 1936 SK Reval-Sport 030607 Eiki Lehemets
2017-07-03 10:31:25
31. Sepandi Jaak 1687 1842 1800 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2017-06-30 12:51:26
32. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2017-06-30 19:53:53
33. Tiik Harry 1559 1463 1463 M 1942 - - - 120803 Eiki Lehemets
2017-07-11 11:43:10
34. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Tõnu Tõnso
2017-06-28 11:53:16
35. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-07-09 18:52:31
36. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-07-09 18:51:37
37. Urbel Aavo 1623 1661 1661 M 1960 - - - 101004 Eiki Lehemets
2017-06-26 16:17:35
38. GM Švõrjov Igor 2352 2409 2328 M 1955 T. Truusi MKK 030432 Eiki Lehemets
2017-07-04 17:33:54
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017