E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

P.Kerese mälestusturniir noortele males 2017   ( id=137 )

Aeg 14. juuli 2017 (kell 00:00) - 16. juuli 2017 (kell 00:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Pärnu Keskraamatukogu Ajakontroll Ajakontroll ajakontroll 1t lõpuni ja iga käiguga lisandub 30 s
Võistluspaik Võistluspaik Akadeemia 3 Pärnu Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 09. juuli 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Pärnumaa maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Eiki Lehemets  (22. juuni 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@stemehel.ikie Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (08. juuli 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtumaks 5.-eurot
LisainfoKuni 16.a. -A grupp, kuni 12.a.- B grupp, kuni 10.a.- C grupp Algus 14.07 kell 13.00
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 65 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aga Rihard 2029 1956 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Eiki Lehemets
2017-06-30 17:13:04
A
2. Gromov Ragne 1645 1467 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2017-06-26 16:21:38
A
3. Kuldmaa Tanel 1678 1686 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2017-07-05 23:27:50
A
4. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2017-07-04 13:37:48
A
5. Ovsjannikov Daniil 1668 1744 1709 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2017-07-05 23:27:23
A
6. Rätsep Randar 1404 1342 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:23:49
A
7. Sild Marta Pauline 1627 1704 1675 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2017-07-06 22:00:09
A
8. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-07-09 22:56:34
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Barkaševa Sofia 1581 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-07-08 16:37:56
B
2. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-07-06 21:57:24
B
3. Einmann Anette 1182 1244 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2017-07-11 11:46:23
B
4. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-06-27 16:06:43
B
5. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-06-27 16:06:43
B
6. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Eiki Lehemets
2017-07-04 17:37:47
B
7. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Eiki Lehemets
2017-07-03 10:27:18
B
8. Kull Tormi 1564 1652 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Rainer Raud
2017-07-09 11:28:32
B
9. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-06-30 12:10:26
B
10. Laiv Raimond 1358 1412 1412 M 2006 Pärnu Spordikool 140901 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:43:13
B
11. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2017-07-09 19:19:21
B
12. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Daimar Liiv
2017-07-06 22:37:21
B
13. Makarov Gleb 1612 1670 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-07-05 23:28:21
B
14. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-07-06 21:35:24
B
15. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2017-07-09 10:19:29
B
16. Raide Sivert 1588 1663 1663 M 2005 Valga MK 131220 Aivar Koemets
2017-07-07 21:13:05
B
17. Rebane Romet 1360 1278 1287 M 2006 Pärnumaa MK 160411 Eiki Lehemets
2017-07-03 12:28:47
B
18. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-07-08 16:36:43
B
19. Saue Karl Elias 1451 1562 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-06-28 16:20:32
B
20. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Eiki Lehemets
2017-07-11 16:07:19
B
21. Smirnova Jekaterina 1492 1628 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-07-09 10:21:44
B
22. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-07-04 22:38:31
B
23. Sooväli Markus 1466 1494 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2017-06-26 16:21:04
B
24. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Tõnu Tõnso
2017-06-28 11:56:33
B
25. Šnurov Daniil 1619 1679 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Svetlana Zainetdinova
2017-07-05 23:29:14
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andrejev Arseni 1177 1227 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2017-07-05 23:30:46
C
2. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:24:16
C
3. Balabonin Matvei 1196 1344 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-07-07 21:51:12
C
4. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-07-09 23:35:32
C
5. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Hendrik Olde
2017-07-10 09:59:58
C
6. Hudilainen Mihhail 1420 1554 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2017-07-09 10:20:05
C
7. Karba Karoliina 1016 1140 1174 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2017-07-09 22:52:09
C
8. Karba Kertu 1172 1272 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2017-07-09 22:52:09
C
9. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-06-29 07:21:27
C
10. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-07-03 08:37:05
C
11. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2017-07-09 19:20:54
C
12. Leontjeva Aleksandra 1460 1520 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2017-07-05 23:29:51
C
13. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-07-04 11:29:28
C
14. Liiv Karmen 1316 1371 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2017-07-06 22:38:08
C
15. Lillemaa Raimond   1344 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:24:57
C
16. Lääne Gregor 1306 1232 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:23:09
C
17. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-07-06 22:00:20
C
18. Mikko Rondo 1653 1876 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-06-26 16:20:34
C
19. Minajev Matvei 1586 1552 1552 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150538 Svetlana Zainetdinova
2017-07-05 23:31:32
C
20. Naestema Leen 1168 1449 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2017-07-06 21:35:24
C
21. Oriehov Dagne 1333 1340 1335 N 2007 Pärnumaa MK 161208 Eiki Lehemets
2017-07-11 14:52:54
C
22. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-07-08 01:39:40
C
23. Panfilova Jelizaveta 1463 1515 1515 N 2007 Maleklubi Lootus 150245 Sergey Titov
2017-07-09 10:20:46
C
24. Pomaznev Aleksei 1417 1455 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Mihhail Tereštšuk
2017-07-05 16:22:02
C
25. Pool Linda Maria 1492 1556 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2017-07-09 20:01:32
C
26. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Eiki Lehemets
2017-07-08 10:25:42
C
27. Rõtšagov Anton 1582 1724 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-07-08 16:37:22
C
28. Sala Ellen 1221 1322 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2017-07-08 11:22:03
C
29. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Eiki Lehemets
2017-07-04 17:37:01
C
30. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-07-04 22:38:31
C
31. Valijev Aleksei 1213 1300 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2017-07-05 23:30:13
C
32. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-07-06 21:58:04
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017