E T K N R L P
17. oktoober
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

51. Ilmar Raua mälestusturniir   ( id=135 )

Aeg 01. juuli 2017 (kell 11:00) - 02. juuli 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

tabel 1    tabel 2   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Viljandi Ajakontroll Ajakontroll 15+2, 3+2, 5-4+2
Võistluspaik Võistluspaik Sakala Keskuses aadressil Tallinna tn. 5 Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud ---
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 29. juuni 2017 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Eesti Male Toetusühing koostöös Viljandi Maleklubi CC Felliniga Info sisestaja Info sisestaja Marek Kolk  (03. juuni 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@kinuthokaep Viimati muutis Viimati muutis Marek Kolk  (03. juuni 2017 )
 
Osavõtumaks 20 EUR ja 10 EUR
LisainfoViljandimaa maletajad, rahvusvahelised suurmeistrid (GM/WGM) ja rahvusvahelised meistrid (IM/WIM) on osavõtumaksust vabastatud.
Kontakttelefonil +37256471454 (Gert Elmaste)

Turniirile registreeritud mängijad ( 63 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Aga Rihard 1922 1879 1900 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Marek Kolk
2017-06-26 19:46:18
2. IM Berzinsh Roland 2405 2445 2445 M - - - 110111 Marek Kolk
2017-06-26 19:46:29
3. Chukavin Kirill 2228 2319 2347 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2017-06-22 11:38:57
4. Gabovitš Ilja 1999 2010 2010 M 1995 MA Vabaettur 040048 Marek Kolk
2017-06-28 20:14:54
5. FM Garanin Aleksei 2172 2107 2107 M 2001 MK Avesta 091000 Marek Kolk
2017-06-26 19:46:43
6. Haavamäe Henrik 2095 2102 2102 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2017-06-28 21:40:33
7. Hannus Lola 1601 1619 1662 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2017-06-07 09:38:33
8. GM Kanep Meelis 2454 2537 2537 M 1983 Võru MK 030123 Marek Kolk
2017-06-29 19:51:29
9. Kantans Toms   2499 2499 M - - - 110107 Marek Kolk
2017-06-26 19:47:03
10. mk Koop Vjatšeslav 2208 2146 2146 M 1979 SK Diagonaal 030485 Marek Kolk
2017-06-29 19:54:09
11. IM Krupenski Jüri 2393 2439 2486 M 1982 MA Vabaettur 030179 Marek Kolk
2017-06-26 19:48:27
12. mk Kukk Sander 2219 2409 2368 M 1987 SK Reval-Sport 030183 Marek Kolk
2017-06-26 19:48:44
13. Kull Priidu 1746     M - - - 070706 Marek Kolk
2017-06-30 20:02:48
14. Kuusik Jüri   2020 2020 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Marek Kolk
2017-06-26 19:49:01
15. GM Kveinys Aloyzas 2512 2512 2512 M LTU u-2731 Marek Kolk
2017-06-26 19:50:01
16. GM Külaots Kaido 2573 2557 2557 M 1976 K. Külaotsa MK 030203 Marek Kolk
2017-06-26 19:48:34
17. GM Ladva Ottomar 2543 2455 2455 M 1997 T. Truusi MKK 040133 Marek Kolk
2017-06-26 19:49:14
18. mk Makin Kirill 2119 2128 2087 M 1985 Sillamäe SK Kalev 030238 Kirill Makin
2017-06-08 08:25:05
19. Medar Marti 2053 2116 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2017-06-29 18:00:49
20. Merilai Arne 1557 1622 1622 M 1961 - - - 150632 Marek Kolk
2017-06-28 20:15:33
21. Narusberg Peep 1983 2096 2096 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2017-06-28 21:23:14
22. FM Narva Jaan 2154 2242 2242 M 1958 MK Faalanks 030262 Regina Narva
2017-06-28 18:06:39
23. Narva Jaan Oskar 1530 1632 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2017-06-28 18:06:39
24. Narva Mart 1660 1682 1682 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2017-06-28 18:06:39
25. WFM Narva Regina 1999 2073 2073 N 1970 SK Reval-Sport 030583 Regina Narva
2017-06-28 18:06:39
26. WFM Narva Triin 2158 1999 1999 N 1994 SK Reval-Sport 030584 Regina Narva
2017-06-28 18:06:39
27. Orgse Karl Kristofer 1839 1905 1899 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-06-20 21:16:36
28. Ots Heikki 1815 1803 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Marek Kolk
2017-06-28 20:19:47
29. Parts Tiit 1764 1759 1737 M 1962 Tartumaa 030304 Marek Kolk
2017-06-28 20:14:46
30. Pedoson Georg Aleksander 2110 2231 2191 M 2004 MA Vabaettur 110715 Marek Kolk
2017-06-26 19:50:22
31. mk Peebo Kalle 2247 2179 2154 M 1949 Tartu Kalev 030306 Marek Kolk
2017-06-28 20:20:00
32. FM Pelešev Leonid 2150 2131 2131 M 1951 Narva SK Maletäht 030307 Leonid Pelešev
2017-06-12 13:49:23
33. Petrov Dmitri 2216 2266 2283 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2017-06-22 20:27:48
34. Põvvat Aalo 1593 1610 1640 N 1932 - - - 070622 Marek Kolk
2017-06-26 19:51:55
35. Rozenblit David 1365 1804 1804 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Marek Kolk
2017-06-26 19:52:01
36. Ruus Rein 2038 2003 2003 M 1955 Viljandi MS 030355 Marek Kolk
2017-06-09 08:40:48
37. Samberk Vahur   1660 1660 M 1993 - - - 141131 Rein Ruus
2017-06-21 00:25:18
38. Sander Jaan 2047 1923 1902 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Marek Kolk
2017-06-28 20:20:22
39. IM Seeman Tarvo 2391 2461 2461 M 1969 Laagri MAEKK 030371 Marek Kolk
2017-06-09 08:40:12
40. IM Sepp Olav 2462 2451 2451 M 1969 MK Faalanks 030379 Marek Kolk
2017-06-09 08:40:06
41. GM Shirov Alexei 2696 2696 2696 M LAT u-2603 Marek Kolk
2017-06-09 08:41:46
42. FM Siroš Ilja 2335 2265 2265 M 1998 Sillamäe SK Kalev 050525 Marek Kolk
2017-06-26 19:53:10
43. Smirnov Artjom 2378 2429 2429 M - - - 110104 Marek Kolk
2017-06-26 19:51:22
44. FM Sõskov Vjatšeslav 2290 2321 2321 M 1987 Narva SK Maletäht 030412 Marek Kolk
2017-06-29 19:55:27
45. Staub Madis 1716 1761 1729 M 1940 MK Faalanks 100900 Marek Kolk
2017-06-26 19:50:55
46. IM Stremavicius Titas 2482 2482 2482 M 1998 LTU u-2762 Marek Kolk
2017-06-28 20:16:40
47. mk Sööt Margus 2194 2286 2286 M 1980 MK Faalanks 030414 Marek Kolk
2017-06-26 19:51:12
48. Titov Sergey 1626 1633 1633 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Marek Kolk
2017-06-26 19:50:48
49. Tobre Andres 1706 1669 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Marek Kolk
2017-06-28 20:19:54
50. Tominga Ago 1849 1903 1903 M 1995 Surju valla SK 040348 Marek Kolk
2017-06-30 20:02:41
51. Tominga Eke 2085 2091 2091 M 1997 Surju valla SK 040378 Marek Kolk
2017-06-30 20:02:41
52. Tõnso Hannes 1613 1690 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-06-27 08:35:56
53. Tõnso Liina 1877 1883 1907 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-06-27 08:35:56
54. WIM Tsõganova Monika 2132 2186 2186 N 1969 Narva SK Maletäht 030620 Monika Tsõganova
2017-06-06 00:12:55
55. Uibokant Karl Oskar 1643 1753 1732 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-06-13 20:23:30
56. Uibokant Mathias Robert 1904 2044 2060 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-06-13 20:24:29
57. Univer Martin       M 1983 - - - 170492 Marek Kolk
2017-06-29 19:55:02
58. CM Valgmäe Toomas 2283 2342 2342 M 1966 MK Faalanks 071109 Marek Kolk
2017-06-26 19:50:35
59. Verhni Vladimir   1882 1882 M 1957 - - - 160137 Marek Kolk
2017-06-29 19:55:51
60. Viikmaa Karmen 1878 1958 1949 N 1983 Tartu Kalev 051119 Marek Kolk
2017-06-28 20:17:52
61. m Vorobjov Pavel 2294 2392 2392 M 1981 Tartu Kalev 030700 Marek Kolk
2017-06-28 20:17:58
62. Šarankov Grigori 2191 2325 2383 M 1986 Tallinna MK 071107 Marek Kolk
2017-06-26 19:54:22
63. GM Švõrjov Igor 2352 2372 2324 M 1955 T. Truusi MKK 030432 Marek Kolk
2017-06-26 19:51:40
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017