EESTI MALE KALENDERPLAAN

Täna on
20. august 2017

esilehele
otsing
küsimused/vastused

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Registreeru kasutajaks

Paikuse maleselts Caissa kiirturniir   ( id=134 )

08. juuli 2017 (kell 00:00) - 08. juuli 2017 (kell 00:00)

 

tabel 1   

 

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

Turniiri kohta on teada järgmist:

KohtPaikuse valla spordihoone Juhend
VõistluspaikPaide mnt 19 Paikuse Pärnumaa Liik kiirmale
Eelregistreerimine kuni 06. juuli 2017 AjakontrollAjakontroll on 15 minutit +3 lisasekundit igal käi
Korraldaja Paikuse maleselts Caissa Info sisestajaAare Külaots  (31. mai 2017 )
Kontaktaadress ee.ude.kpp@stoalyk.eraa Viimati muutis Aare Külaots  (07. juuli 2017 )
Eesti reitinguarvestus --- FIDE reitinguarvestus ---
 
Osavõtumaks: Turniirist osavõtumaks on 10 € täiskasvanud võistleja ja 5 € noore (sünniaastaga 1998 ja hiljem), veterani (sünniaastaga 1957 ja varem) ja Pärnumaa maletaja kohta ning see tasutakse võistluspaigas
Lisainfo:Samal ajal toimub ka kompleksi teises otsa Enduro võistlus. Koolimajaesine on eririikide mootorrattureid täis ja parkimisega maja ees võib probleeme tekkida. Parkida saab ka Spordikompleksi parkimiskohta , mis asub koolimaja taga. Kui Pärnust sõita,siis kohe enne koolimaja keerata paremale ja esimene tee vaskule viib parkimisplatsile
Kontakt:Täiendav info 5238053

Turniirile registreeritud mängijad ( 93 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. IM Berzinsh Roland 2405 2446 M - - - LAT 110111 Aare Külaots
2. Chukavin Kirill 2104 2210 M 2002 Tallinna MK EST 080381 Kirill Chukavin
3. Haavamäe Henrik 2076 2105 M 1998 Tallinna MK EST 080307 Henrik Haavamäe
4. Heinmets Tõnu 2061 2108 M 1991 Pärnumaa MK EST 040061 Aare Külaots
5. mk Ilves Jüri 2028 2022 M 1938 - - - EST 030086 Aare Külaots
6. Jents Eugen   1597 M - - - EST 110805 Aare Külaots
7. Kalvet Tõnu 1602 1701 M 1970 MK Faalanks EST 130335 Rein Ruus
8. GM Kanep Meelis 2478 2537 M 1983 Võru MK EST 030123 Aare Külaots
9. mk Kivioja Endel 2260 2253 M Pärnumaa EST 050708 Aare Külaots
10. Kõlar Johan-Eerik 1781 1754 M 1994 MA Vabaettur EST 141220 Johan-Eerik Kõlar
11. Kõlar Karl-Ustav 1622 1623 M 2004 SK Reval-Sport EST 150203 Karl-Ustav Kõlar
12. Kool Kaspar 1964 2025 M 1987 Järva Noorte MK EST 040104 Kaspar Kool
13. mk Kool Lauri 2087 2140 M Järva Noorte MK EST 030163 Aare Külaots
14. mk Kortšagin Oleg 2194 2106 M 1965 MK Chess Continent EST 030167 Oleg Kortšagin
15. Kozlov Valeri   1333 M 2006 T. Truusi MKK EST 161247 Aare Külaots
16. IM Krupenski Jüri 2416 2435 M 1982 MA Vabaettur EST 030179 Jüri Krupenski
17. mk Kruusiauk Heda 1901 1838 N 1949 T. Truusi MKK EST 030561 Aare Külaots
18. mk Kukk Raul 2185 2239 M 1964 Pärnumaa EST 030182 Eiki Lehemets
19. Kull Priidu 1784   M - - - EST 070706 Aare Külaots
20. Külaots Aare   1726 M 1952 - - - EST 101002 Aare Külaots
21. GM Külaots Kaido 2588 2544 M 1976 K. Külaotsa MK EST 030203 Kaido Külaots
22. GM Ladva Ottomar 2530 2443 M 1997 T. Truusi MKK EST 040133 Ottomar Ladva
23. Leštšenko Evi 1655 1582 N 1936 Pärnumaa EST 030572 Eiki Lehemets
24. Link Kristjan 1180 1364 M 2004 Surju valla SK EST 150300 Aare Külaots
25. Linroos Monika 1634 1585 N 1944 Pärnumaa MK EST 030574 Eiki Lehemets
26. Lumiste Rene 2033 2112 M 1999 Tallinna MK EST 080309 Aare Külaots
27. Lääne Gregor 1306 1200 M 2008 Pärnu Spordikool EST 160652 Eiki Lehemets
28. Merilai Arne 1605 1639 M 1961 - - - EST 150632 Aare Külaots
29. Mikko Rondo 1664 1791 M 2007 Pärnu Spordikool EST 141215 Eiki Lehemets
30. Mironov Ruslan 2092 2204 M 1972 K. Külaotsa MK EST 060208 Aare Külaots
31. Mõndresku Ion 2036 2072 M 1951 Viljandi MS EST 030255 Aare Külaots
32. mk Nael Tõnu 2197 2122 M 1968 Laagri MAEKK EST 030261 Aare Külaots
33. FM Narva Jaan 2154 2242 M 1958 MK Faalanks EST 030262 Regina Narva
34. Narva Jaan Oskar 1447 1528 M 2005 SK Reval-Sport EST 140441 Regina Narva
35. WIM Narva Mai 2218 2216 N 1999 SK Reval-Sport EST 051004 Regina Narva
36. Narva Mart 1608 1616 M 2003 SK Reval-Sport EST 101202 Regina Narva
37. WFM Narva Regina 2007 2073 N 1970 SK Reval-Sport EST 030583 Regina Narva
38. mk Neff Sergei 2263 2290 M 1954 Kadrioru MK EST 030265 Andres Aro
39. GM Neiksans Arturs     M 1983 - - - LAT 170593 Hendrik Olde
40. Ots Heikki 1840 1783 M 1952 Põlva MK EST 030290 Aare Külaots
41. Paan Karel 1703 1762 M 1998 Pärnu Spordikool EST 070631 Eiki Lehemets
42. Petrov Dmitri 2191 2259 M 1998 SK Diagonaal EST 060411 Dmitri Petrov
43. Petrov Sergei 1613 1725 M 1965 SK Valge Ratsu EST 071209 Sergei Petrov
44. Põder Paul 1889 1731 M 1954 Viljandi MS EST 030329 Aare Külaots
45. Poltan Jüri 2008 2004 M Pärnumaa EST 030318 Aare Külaots
46. Pukka Mariann     N 2002 - - - EST 161205 Aare Külaots
47. Raaliste Raivo 2104 2097 M Surju valla SK EST 030334 Aare Külaots
48. Raudsepp Jaan     M 2004 Pärnu MK EST 170594 Hendrik Olde
49. mk Rauk Tõnu 2181 2103 M 1970 Kadrioru MK EST 030339 Tõnu Rauk
50. Rebane Romet 1198 1287 M 2006 Pärnumaa MK EST 160411 Eiki Lehemets
51. Reiland Indrek     M 1984 Pärnu u-3023 Aare Külaots
52. Reinson Jüri 1599 1633 M 1948 - - - EST 110333 Aare Külaots
53. mk Remmel Anto 2239 2283 M 1946 SK Reval-Sport EST 030346 Aare Külaots
54. Rohtoja Mirjam     N 2007 - - - EST 170595 Hendrik Olde
55. Roots Jorm 1345 1512 M 2001 Pärnu Spordikool EST 120120 Hendrik Olde
56. m Rõtova Merike 1776 1734 N 1936 SK Reval-Sport EST 030607 Regina Narva
57. Rozenblit David 1365 1749 M 2001 T. Truusi MKK EST 061122 Aare Külaots
58. Ruus Rein 2038 1991 M 1955 Viljandi MS EST 030355 Rein Ruus
59. Saar Kennet     M 2010 u-2942 Aare Külaots
60. Saar Marten     M 2008 u-2941 Aare Külaots
61. Saks Mati   1628 M - - - EST 131102 Aare Külaots
62. Samberk Vahur   1650 M 1993 - - - EST 141131 Rein Ruus
63. Sander Jaan 2047 1908 M 1948 Nõmme P. Kerese MK EST 030363 Aare Külaots
64. Sander Kristjan 2059 2055 M 1977 Tartu Ülikooli MK EST 030364 Aare Külaots
65. IM Seeman Tarvo 2402 2435 M 1969 Laagri MAEKK EST 030371 Aare Külaots
66. Sepandi Jaak 1727 1735 M 1939 - - - EST 030376 Jaak Sepandi
67. IM Sepp Olav 2462 2451 M 1969 MK Faalanks EST 030379 Aare Külaots
68. Siitan Meelis     M 1965 Paikuse u-3024 Aare Külaots
69. Sirp Karl Aleksander 1907 1912 M 1999 Tallinna MK EST 070701 Karl Aleksander Sirp
70. Slavinski Nikita 1508 1619 M 2007 T. Truusi MKK EST 120637 Aare Külaots
71. Staub Madis 1716 1730 M 1940 MK Faalanks EST 100900 Rein Ruus
72. mk Sööt Margus 2194 2286 M 1980 MK Faalanks EST 030414 Aare Külaots
73. mk Teelem Lauri 2144 2264 M 1983 T. Truusi MKK EST 030453 Lauri Teelem
74. Tehvanus Eleri 1588 1686 N 1980 - - - EST 160453 Hendrik Olde
75. Tiik Harry 1535 1463 M 1942 - - - EST 120803 Hendrik Olde
76. Tobre Andres 1728 1657 M 1959 Valgamaa EST 030464 Aare Külaots
77. Tominga Ago 1849 1903 M 1995 Surju valla SK EST 040348 Aare Külaots
78. Tominga Eke 2085 2091 M 1997 Surju valla SK EST 040378 Aare Külaots
79. Tominga Uku 1242 1363 M 2004 Surju valla SK EST 120633 Aare Külaots
80. Tõnisson Trent Asso 1699 1679 M 2004 Mustamäe Loomingumaja EST 150311 Trent Asso Tõnisson
81. Tšurakov Sergei 1336 1505 M 2007 MA Vabaettur EST 140734 Aare Külaots
82. Uibokant Karl Oskar 1615 1719 M 2004 Tallinna MK EST 130309 Karl Oskar Uibokant
83. Uibokant Mathias Robert 1845 1963 M 2002 Tallinna MK EST 121006 Mathias Robert Uibokant
84. Urbel Aavo 1598 1661 M 1960 - - - EST 101004 Eiki Lehemets
85. Urgas Jaan 1699 1790 M 1972 - - - EST 051120 Jaan Urgas
86. CM Valgmäe Toomas 2283 2342 M 1966 MK Faalanks EST 071109 Aare Külaots
87. Vallau Ruben Harald     M 2005 Pärnu MK EST 170493 Aare Külaots
88. Velleste Uno     M 1966 u-2959 Aare Külaots
89. Verhni Vladimir   1876 M 1957 - - - EST 160137 Aare Külaots
90. Viik Juhan 1985 1943 M 1990 Surju valla SK EST 030513 Aare Külaots
91. Vohla Mihkel   1720 M - - - EST 110314 Aare Külaots
92. FM Šiškov Andrei 2385 2338 M 1978 T. Truusi MKK EST 030425 Andrei Šiškov
93. GM Švõrjov Igor 2352 2354 M 1955 T. Truusi MKK EST 030432 Hendrik Olde
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017