E T K N R L P
17. oktoober
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

SAAREMAA 48.KARIKATURNIIR MALES   ( id=133 )

Aeg 06. juuli 2017 (kell 14:30) - 09. juuli 2017 (kell 13:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Kuressaare Ajakontroll Ajakontroll Mõtlemisaeg 90 minutit partiile + igale käigule li
Võistluspaik Võistluspaik Saaremaa Ühisgümnaasium Hariduse 13 Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 03. juuli 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Saaremaa Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Marko Siil  (30. mai 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@86liisokram iv ee.otleruk@kaaj Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (12. juuni 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtumaks on kümme (10) eurot, seenioridel (1957.a. ja varem sündinud) ja õpilastel (1999.a. ja hiljem sündinud) viis (5) eurot (ilma litsentsita maletajate osavõtumaks on vastavalt 11 ja 6 eurot)
LisainfoMängitakse 6 vooru Šveitsi süsteemis
Kontakttel 56682436 ja 4554914 (Juuno Jalakas)

Turniirile registreeritud mängijad ( 22 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Aga Rihard 1922 1879 1900 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Hendrik Olde
2017-07-04 19:28:56
2. Bitkova Elizavetta 1703 1754 1795 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-07-02 20:22:59
3. Burkova Milde 1857 1968 1968 N 1951 Saaremaa MK 030540 Marko Siil
2017-07-03 20:38:42
4. Hansson Markus 1771 1765 1817 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Marko Siil
2017-07-03 14:20:42
5. Kallas Martin 1916 2037 2037 M 1968 Saaremaa MK 030120 Marko Siil
2017-07-03 14:24:11
6. Koppel Andre 1636 1534 1534 M 2001 Saaremaa MK 130105 Marko Siil
2017-07-05 16:36:57
7. mk Kuusk Andres 2181 2092 2071 M 1981 Tartu Kalev 030198 Marko Siil
2017-07-02 17:01:15
8. Mustonen Ilkka 2030 2030 2030 M 1960 HSK/Soome u-2910 Marko Siil
2017-07-05 07:00:35
9. Olde Grete 1880 1991 2017 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-07-04 19:26:31
10. FM Olde Hendrik 2308 2327 2327 M 1966 Rapla MK 030281 Hendrik Olde
2017-06-14 11:06:27
11. WFM Olde Margareth 2105 2164 2204 N 2000 Tallinna MK 080354 Hendrik Olde
2017-07-04 19:26:31
12. Orgse Karl Kristofer 1839 1905 1899 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-06-17 18:57:10
13. Pedmanson Albert 1801 1907 1926 M 2007 Tartu Kalev 130734 Hendrik Olde
2017-07-04 19:27:27
14. Pedmanson Herman 1836 1913 1900 M 2005 Tartu Kalev 130735 Hendrik Olde
2017-07-04 19:27:27
15. Pedoson Georg Aleksander 2110 2231 2191 M 2004 MA Vabaettur 110715 Hendrik Olde
2017-07-04 19:28:03
16. Põldoja Ants 1942 1917 1917 M 1959 Keila MK 030330 Marko Siil
2017-07-02 17:02:02
17. Reimal Taavi 1524     M 1989 - - - 170467 Marko Siil
2017-07-05 06:50:28
18. Smirnov Dmitri 1332 1544 1544 M Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2017-07-02 20:21:47
19. Sui Andres 1580 1546 1546 M 2001 Saaremaa MK 120604 Marko Siil
2017-07-05 16:36:39
20. Sui Siret 1632 1374 1374 N 2000 Saaremaa MK 120605 Marko Siil
2017-07-05 16:36:39
21. mk Teemäe Leo 1914 1885 1897 M 1932 MK Chess Continent 030454 Marko Siil
2017-07-02 17:02:18
22. Tõnso Liina 1877 1883 1907 N 2001 MA Vabaettur 090506 Hendrik Olde
2017-07-04 19:26:52
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017