E T K N R L P
11. detsember
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

SAAREMAA NOORTE 38. LAHTISED MALEVÕISTLUSED   ( id=132 )

Aeg 06. juuli 2017 (kell 14:30) - 08. juuli 2017 (kell 14:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Kuressaare Ajakontroll Ajakontroll 45 minutit + 30 sekundit iga käigu eest
Võistluspaik Võistluspaik Saaremaa Ühisgümnaasium Hariduse 13 Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 03. juuli 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Saaremaa Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Marko Siil  (30. mai 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.otleruk@kaaj Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (12. juuni 2017 )
 
Osavõtumaks ei ole
LisainfoMängitakse 2-s grupis (kuni 10-a ja kuni 14-aastased)Šveitsi süsteemis 7 vooru
Kontakttel. 4554914 või 56682436, Juuno Jalakas
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 60 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Barkaševa Sofia 1628 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-06-23 12:00:11
A
2. Blokhin Sofia 1711 1839 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-07-03 20:16:18
A
3. Dukov Vladimir 1424 1703 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-07-02 21:34:49
A
4. Einmann Anette 1182 1244 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2017-07-03 22:24:38
A
5. Gromov Ragne 1645 1467 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:26:35
A
6. Hein Christopher 1583 1639 1639 M 2004 Nõmme Noortemaja 150204 Hendrik Olde
2017-07-04 19:34:59
A
7. Kirss Illimar 1308     M - - - 161202 Marko Siil
2017-07-06 13:03:22
A
8. Krivenko Dion 1705 1703 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2017-06-23 12:00:32
A
9. Kull Tormi 1603 1652 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Hendrik Olde
2017-07-04 19:44:20
A
10. Lehes Erik Johannes 1542 1582 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Hendrik Olde
2017-07-04 19:33:55
A
11. Levchenko Marina 1549 1749 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-07-03 21:04:53
A
12. Liiv Karoliina 1700 1579 1591 N 2005 MK Areng 130305 Hendrik Olde
2017-07-04 19:38:38
A
13. Liiv Kristiina 1754 1817 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Hendrik Olde
2017-07-05 15:55:23
A
14. Lulla Helena 1054     N - - - 161204 Marko Siil
2017-07-06 13:03:48
A
15. Naestema Joonas Aditya 1663 1712 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-06-12 16:03:52
A
16. Nikitin Arseni 1715 1800 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Hendrik Olde
2017-07-04 19:43:52
A
17. Olde Karl Erik 1692 1861 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2017-07-05 15:55:40
A
18. Orglaan Kristofer 1364 1257 1257 M Saaremaa MK 140704 Marko Siil
2017-07-06 13:04:33
A
19. Padari Tuudur Jakob 1555 1546 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Hendrik Olde
2017-07-04 19:39:52
A
20. Pehlak Lauri 1204 1159 1159 M 2005 Saaremaa MK 131109 Marko Siil
2017-07-06 13:04:08
A
21. Pääsukene Mart 1058     M - - - 161203 Marko Siil
2017-07-06 13:05:03
A
22. Raag Ardi 1733 1718 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2017-07-03 13:55:04
A
23. Rang Jaagup 1120     M - - - 161200 Marko Siil
2017-07-06 13:05:36
A
24. Rätsep Randar 1404 1342 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:26:19
A
25. Savinov Matvei 1724 1747 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-06-12 16:04:20
A
26. Sild Johann 1260 1486 1486 M 2006 Tallinna MK 150518 Hendrik Olde
2017-07-04 19:37:50
A
27. Sild Marta Pauline 1627 1689 1675 N 2004 MK Areng 120644 Hendrik Olde
2017-07-04 19:37:50
A
28. Smirnova Jekaterina 1547 1649 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-07-02 20:25:23
A
29. Snitsarenko Igor 1706 1906 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-06-13 11:35:37
A
30. Sooväli Markus 1466 1494 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:32:27
A
31. Tõnisson Trent Asso 1640 1729 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-07-03 20:07:45
A
32. Tõnso Hannes 1613 1727 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Hendrik Olde
2017-07-04 19:34:47
A
33. Värton Eva 1541 1621 1621 N 2004 Tallinna MK 120203 Hendrik Olde
2017-07-04 19:38:56
A
34. Šadrina Eva 1624 1731 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-07-03 10:22:43
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aav Renari       M 2008 Saaremaa u-2999 Marko Siil
2017-07-06 13:11:55
B
2. Altmets Johanna       N 2009 Saaremaa u-3003 Marko Siil
2017-07-06 13:18:17
B
3. Babris Rihards 1100 1100 1100 M 2010 Limbaži/Läti u-3005 Marko Siil
2017-07-06 13:21:39
B
4. Balabonin Matvei 1247 1362 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-06-12 16:04:40
B
5. Birkenfeldt Albert       M 2009 u-3001 Marko Siil
2017-07-06 13:16:08
B
6. Birkenfeldt Loore       N 2009 Saaremaa u-3002 Marko Siil
2017-07-06 13:17:23
B
7. Blank Sebastian       M 2008 Saaremaa u-3000 Marko Siil
2017-07-06 13:13:06
B
8. Haapsal Maria Ioanna 1267 1456 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Hendrik Olde
2017-07-04 19:31:55
B
9. Jõgi Henry 1382 1597 1605 M 2007 MK Areng 150249 Hendrik Olde
2017-07-04 19:40:29
B
10. Karis Fredi 1411 1598 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Hendrik Olde
2017-07-04 19:36:17
B
11. Kokk Karl Mattias 1611 1714 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Marko Siil
2017-07-06 13:30:59
B
12. Köösel Hans Georg 1419 1598 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-06-15 08:47:28
B
13. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Hendrik Olde
2017-07-04 19:33:55
B
14. Lillemaa Raimond   1344 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:27:01
B
15. Mertins Ostap 1419 1781 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-07-03 20:16:46
B
16. Naestema Leen 1168 1449 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2017-07-03 14:17:01
B
17. Oriehov Dagne 1333 1340 1335 N 2007 Pärnumaa MK 161208 Eiki Lehemets
2017-07-03 11:45:05
B
18. Ott Karl Eric 1350 1571 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Hendrik Olde
2017-07-04 19:35:47
B
19. Pallum Rasmus   1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Hendrik Olde
2017-07-04 19:41:09
B
20. Poleštšuk Arseni   1595 1554 M 2008 MK Areng 160705 Hendrik Olde
2017-07-04 19:32:36
B
21. Pool Linda Maria 1492 1577 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Marko Siil
2017-07-03 14:22:52
B
22. Pritulina Nadezda 1345 1515 1406 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 160653 Svetlana Pritulina
2017-06-30 19:48:15
B
23. Rajangu Iiob 1200 1541 1541 M 2007 MA Vabaettur 160425 Hendrik Olde
2017-07-04 19:40:41
B
24. Sarapuu Hugo       M 2008 Saaremaa u-3004 Marko Siil
2017-07-06 13:19:24
B
25. Schneider Uku 1454 1650 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2017-07-04 19:41:43
B
26. Snitsarenko Ilja 1336 1516 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-06-13 11:35:37
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017