EESTI MALE KALENDERPLAAN

Täna on
20. august 2017

esilehele
otsing
küsimused/vastused

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Registreeru kasutajaks

SAAREMAA NOORTE 38. LAHTISED MALEVÕISTLUSED   ( id=132 )

06. juuli 2017 (kell 14:30) - 08. juuli 2017 (kell 14:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

Turniiri kohta on teada järgmist:

KohtKuressaare Juhend
VõistluspaikSaaremaa Ühisgümnaasium Hariduse 13 Liik tavamale
Eelregistreerimine kuni 03. juuli 2017 (kell 23:59) Ajakontroll45 minutit + 30 sekundit iga käigu eest
Korraldaja Saaremaa Maleklubi Info sisestajaMarko Siil  (30. mai 2017 )
Kontaktaadress ee.otleruk@kaaj Viimati muutis Hendrik Olde  (12. juuni 2017 )
Eesti reitinguarvestus arvestatakse FIDE reitinguarvestus ---
 
Osavõtumaks: ei ole
Lisainfo:Mängitakse 2-s grupis (kuni 10-a ja kuni 14-aastased)Šveitsi süsteemis 7 vooru
Kontakt:tel. 4554914 või 56682436, Juuno Jalakas
Turniiril on alagrupid A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 60 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Barkaševa Sofia 1630 1636 N 2008 Malekool 64 EST 150609 Mihhail Rõtšagov A
2. Blokhin Sofia 1657 1622 N 2006 Tallinna MK EST 140712 Aleksander Dusman A
3. Dukov Vladimir   1549 M 2009 MA Vabaettur EST 161230 Vladimir Dukov A
4. Einmann Anette   1212 M - - - EST 161266 Eiki Lehemets A
5. Gromov Ragne 1599 1475 N 2003 Pärnumaa MK EST 120102 Eiki Lehemets A
6. Hein Christopher 1610 1601 M 2004 Nõmme Noortemaja EST 150204 Hendrik Olde A
7. Kirss Illimar 1318   M - - - EST 161202 Marko Siil A
8. Krivenko Dion 1595 1599 M 2005 Malekool 64 EST 130513 Mihhail Rõtšagov A
9. Kull Tormi 1550 1628 M 2006 Rae Huvikool EST 150209 Hendrik Olde A
10. Lehes Erik Johannes 1300 1603 M 2007 Tartu Kalev EST 150603 Hendrik Olde A
11. Levchenko Marina 1629 1678 N 2007 MA Vabaettur EST 140723 Natalia Glušakova A
12. Liiv Karoliina 1556 1603 N 2005 MK Areng EST 130305 Hendrik Olde A
13. Liiv Kristiina 1623 1738 N 2003 Tallinna MK EST 120210 Hendrik Olde A
14. Lulla Helena 1066   N - - - EST 161204 Marko Siil A
15. Naestema Joonas Aditya 1608 1625 M 2006 MK Areng EST 130742 Monika Tsõganova A
16. Nikitin Arseni 1666 1636 M 2006 Narva SK Maletäht EST 160118 Hendrik Olde A
17. Olde Karl Erik 1650 1712 M 2005 Tallinna MK EST 120608 Hendrik Olde A
18. Orglaan Kristofer 1259 1257 M Saaremaa MK EST 140704 Marko Siil A
19. Padari Tuudur Jakob   1588 M 2006 Rae Huvikool EST 160163 Hendrik Olde A
20. Pehlak Lauri 1195 1159 M 2005 Saaremaa MK EST 131109 Marko Siil A
21. Pääsukene Mart 1040   M - - - EST 161203 Marko Siil A
22. Raag Ardi 1669 1657 M 2004 SK Reval-Sport EST 150202 Ardi Raag A
23. Rang Jaagup 1066   M - - - EST 161200 Marko Siil A
24. Rätsep Randar 1295 1244 M 2003 Pärnumaa MK EST 120805 Eiki Lehemets A
25. Savinov Matvei 1647 1649 M 2005 MK Areng EST 121115 Monika Tsõganova A
26. Sild Johann 1181 1323 M 2006 Tallinna MK EST 150518 Hendrik Olde A
27. Sild Marta Pauline 1649 1638 N 2004 MK Areng EST 120644 Hendrik Olde A
28. Smirnova Jekaterina 1626 1609 N 2006 Maleklubi Lootus EST 140717 Sergei Titov A
29. Snitsarenko Igor 1610 1679 M 2007 MA Vabaettur EST 150623 Tarass Snitsarenko A
30. Sooväli Markus 1360 1433 M 2006 Pärnu Spordikool EST 151000 Eiki Lehemets A
31. Tõnisson Trent Asso 1699 1679 M 2004 Mustamäe Loomingumaja EST 150311 Trent Asso Tõnisson A
32. Tõnso Hannes 1612 1663 M 2005 MA Vabaettur EST 140440 Hendrik Olde A
33. Värton Eva 1524 1599 N 2004 Tallinna MK EST 120203 Hendrik Olde A
34. Šadrina Eva 1597 1625 N 2008 Tallinna MK EST 160153 Aleksander Dusman A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aav Renari     M 2008 Saaremaa u-2999 Marko Siil B
2. Altmets Johanna     N 2009 Saaremaa u-3003 Marko Siil B
3. Babris Rihards 1100 1100 M 2010 Limbaži/Läti u-3005 Marko Siil B
4. Balabonin Matvei 1117 1341 M 2010 MK Areng EST 161206 Monika Tsõganova B
5. Birkenfeldt Albert     M 2009 u-3001 Marko Siil B
6. Birkenfeldt Loore     N 2009 Saaremaa u-3002 Marko Siil B
7. Blank Sebastian     M 2008 Saaremaa u-3000 Marko Siil B
8. Haapsal Maria Ioanna     N 2009 Eesti MAK EST 170577 Hendrik Olde B
9. Jõgi Henry 1468 1623 M 2007 MK Areng EST 150249 Hendrik Olde B
10. Karis Fredi 1381 1441 M 2009 Tartu Kalev EST 160604 Hendrik Olde B
11. Kokk Karl Mattias 1582 1628 M 2007 Tartu Kalev EST 160709 Marko Siil B
12. Köösel Hans Georg 1186 1334 M 2010 Pärnu Spordikool EST 160648 Hans Georg Köösel B
13. Lehes Ott Oskar   1312 M 2010 Tartu Kalev EST 161210 Hendrik Olde B
14. Lillemaa Raimond     M 2009 Pärnu Spordikool EST 170552 Eiki Lehemets B
15. Mertins Ostap   1463 M 2009 Tallinna MK EST 170220 Aleksander Dusman B
16. Naestema Leen 1175 1401 N 2008 MK Areng EST 150101 Monika Tsõganova B
17. Oriehov Dagne 1000 1164 N 2007 Pärnumaa MK EST 161208 Eiki Lehemets B
18. Ott Karl Eric 1234 1574 M 2008 Tartu Kalev EST 160610 Hendrik Olde B
19. Pallum Rasmus   1560 M 2008 Rae Huvikool EST 161220 Hendrik Olde B
20. Poleštšuk Arseni   1361 M 2008 MK Areng EST 160705 Hendrik Olde B
21. Pool Linda Maria 1370 1610 N 2007 Tartu Kalev EST 141126 Marko Siil B
22. Pritulina Nadezda 1195 1383 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev EST 160653 Svetlana Pritulina B
23. Rajangu Iiob 1166 1447 M 2007 MA Vabaettur EST 160425 Hendrik Olde B
24. Sarapuu Hugo     M 2008 Saaremaa u-3004 Marko Siil B
25. Schneider Uku 1293 1614 M 2007 Tallinna MK EST 150506 Hendrik Olde B
26. Snitsarenko Ilja 1261 1384 M 2010 MA Vabaettur EST 161212 Tarass Snitsarenko B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017