Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Ilmar Raua mälestusturniiri välkturniir   ( id=1313 )
07. juuli 2023 (kell 19:00) - 07. juuli 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Viljandi Spordikeskus (Vaksali 4). www.viljandispordikeskus.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. juuli 2023, kell 16:00
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Faalanks
KontaktKONTAKT
ee.danisamudok@eamglav.samoot
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (03. märts 2023 )
Muutis: Tarmo Tuul  (13. juuni 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3min + 2sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15€;

Veteranid (s.a. 1958 ja vanemad) ja noored (s.a.2005 ja nooremad) 10€

GM/WGM/IM/WIM - tasuta
13 vooru
47
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABarea Tarin Pedro Jose 1715 1680 1650 M 1993 54588553 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:39:42
2.ABondarenko Dmitry 1890 1943 1848 M 1976 - - - 130744 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:47:50
3.ACruz Lledo Pablo 2362 2380 2359 M 1995 IM 2297361 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:40:30
4.AHaapsal Maria Ioanna 1575 1804 1681 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2023-07-02 19:57:22
5.AHaavamäe Henrik 2106 2021 2095 M 1998 Tallinna MK 080307 Tarmo Tuul
2023-07-07 18:32:16
6.AHansson Markus 1877 2026 1964 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2023-07-02 11:57:58
7.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:48:55
8.AKais Kaarel 1511 1681 1695 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-07-07 10:11:54
9.AKais Kristofer 1341 1673 1441 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-07-07 10:10:41
10.AKaris Fredi 1455 1715 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2023-06-26 17:22:12
11.AKauppala Pekka 2025 2026 1927 M 1961 500585 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:47:39
12.AKeinanen Anastasia 2238 1976 2059 N 2001 WIM 34101737 Tarmo Tuul
2023-07-07 18:33:18
13.AKukushkin Ivan 2006 1921 2176 M 2014 11634103 Tarmo Tuul
2023-07-07 13:52:54
14.AKull Tormi 1993 2024 2025 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:48:43
15.ALain Sander 1722 1956 1924 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2023-07-07 12:06:46
16.ALaurusas Tomas 2576 2524 2506 M 1996 GM 12803731 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:48:09
17.ALehes Erik Johannes 1541 1768 1708 M 2007 Tartu Kalev 150603 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:48:48
18.ALeht Karl Samuel 1485 1772 1483 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-07-01 16:06:22
19.ALuukkonen Tommi 2237 2312 2103 M 1977 FM 501808 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:47:27
20.AMedar Marti 2131 2146 2164 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-07-06 19:31:51
21.AMerivee Romet-Renee 1351 1675 1502 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-06-10 18:18:40
22.AMägi Ramon 1470 1637 1575 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2023-06-21 21:46:52
23.APedak Egert 1474 1601 1558 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2023-06-10 22:41:00
24.APedmanson Albert 2083 2084 2142 M 2007 Tartu Kalev 130734 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:47:58
25.APeebo Kalle 2196 2071 2122 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Tarmo Tuul
2023-06-15 16:13:56
26.APorat Ido 2319 2266 2289 M 1987 IM 2806584 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:40:41
27.APovilaitis Tomas 2110 2113 2031 M 2005 12811700 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:48:17
28.ARaag Ardi 2085 2140 2073 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Tarmo Tuul
2023-07-07 18:32:22
29.ARaide Sivert 1748 1788 1882 M 2005 Tartu Kalev 131220 Sivert Raide
2023-07-07 10:22:25
30.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-07-07 14:14:28
31.ARuus Rein 1925 1911 1785 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:47:17
32.ASamberk Vahur 1678 1651 1604 M 1993 Harjumaa 141131 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:47:09
33.ASiff Anton 1370 1472 1334 M 2005 T. Truusi MKK 182348 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:48:37
34.ASinitsõna Anastassija 2215 2296 2277 N 2004 Malekool 64 WIM 120178 Tarmo Tuul
2023-07-07 18:32:27
35.ASärgava Ants 2133 2217 2143 M 1969 Viljandi MS mk 051112 Tarmo Tuul
2023-07-07 17:52:28
36.ASööt Margus 2189 2174 2213 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2023-07-06 12:17:45
37.ATiisler Ander 1406 1678 1601 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2023-07-06 20:33:26
38.ATiisler Tanel 1783 2066 1917 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2023-07-06 20:33:12
39.ATomson Mihkel 1778 1999 1906 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andre Uibos
2023-07-07 12:07:02
40.AValdats Maris 0 1724 1648 M 1979 11615460 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:56:41
41.AValdats Reinis 2078 2102 1952 M 2010 11617578 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:56:41
42.AValgmäe Toomas 2283 2262 2209 M 1966 MK Faalanks CM 071109 Tarmo Tuul
2023-07-07 17:52:24
43.AVingris Mikelis 2140 2057 1993 M 2009 11611731 Tarmo Tuul
2023-07-07 14:48:28
44.AÕim Mikk Kaarel 1853 1972 1957 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-07-07 12:06:55
45.AŠiškov Andrei 2355 2264 2318 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2023-06-22 21:00:20
46.AŠnurov Daniil 2031 2290 2118 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2023-07-06 19:14:34
47.AŠvõrjov Igor 2303 2246 2298 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Tarmo Tuul
2023-07-07 18:33:37
Hiljem registreeritud osalejad (7)
Haavamäe Henrik (2023-07-07 18:32:16), Keinanen Anastasia (2023-07-07 18:33:18), Raag Ardi (2023-07-07 18:32:22), Sinitsõna Anastassija (2023-07-07 18:32:27), Särgava Ants (2023-07-07 17:52:28), Valgmäe Toomas (2023-07-07 17:52:24), Švõrjov Igor (2023-07-07 18:33:37),