E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Kiirturniir TARTU SUVI 2017   ( id=130 )

Aeg 03. juuni 2017 (kell 10:30) - 04. juuni 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Tartu, Haridus- ja Teadusministeerium Ajakontroll Ajakontroll Kiirturniir 15 min + 3 sek; välkturniir 3 min + 2
Võistluspaik Võistluspaik Munga 18, Tartu Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 01. juuni 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tartu Spordiselts KALEV Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (16. mai 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam@edlo.kirdneh ;ee.toh@elamleska Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (26. mai 2017 )
 
Osavõtumaks Kiirturniiril 10€ ja välkturniiril 7€
KontaktAksel Rei- +372 56957662

Turniirile registreeritud mängijad ( 67 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Aland Andor   1446 1446 M 1999 Tartu Kalev 170576 Hendrik Olde
2017-05-31 12:27:26
2. Babris Rihards       M 2010 LAT u-2481 Hendrik Olde
2017-05-29 21:04:32
3. IM Berzinsh Roland 2405 2445 2445 M - - - 110111 Hendrik Olde
2017-05-29 11:36:00
4. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Sofia Blokhin
2017-06-01 19:44:13
5. Filimonov Ilja   1680 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2017-05-31 23:00:24
6. Hinrikus Toivo 1865 1836 1836 M Tartu Ülikooli MK 081103 Hendrik Olde
2017-05-31 12:27:11
7. Jakobi Arnold   1743 1743 M 1934 Vaimastvere SK ILLI 080115 Andres Karba
2017-05-29 21:09:28
8. Jõerand Jenna 1525 1575 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-05-18 16:18:36
9. Järnström Henrik 2032 1949 1990 M - - - 090402 Hendrik Olde
2017-05-17 13:24:56
10. Kaldmaa Janis 1590 1619 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Hendrik Olde
2017-05-31 12:28:22
11. Kalvet Tõnu 1602 1692 1715 M 1970 MK Faalanks 130335 Andres Karba
2017-05-29 21:11:00
12. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-05-29 21:09:59
13. Karro Adeliis 1286 1408 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2017-05-29 21:09:40
14. Kiltti Jyrki 2243 2247 2247 M - - - 080607 Hendrik Olde
2017-05-23 22:38:37
15. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-05-27 11:07:17
16. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Hendrik Olde
2017-05-29 11:37:11
17. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Hendrik Olde
2017-05-29 10:23:01
18. mk Kruusiauk Heda 1870 1813 1794 N 1949 T. Truusi MKK 030561 Hendrik Olde
2017-05-29 10:22:47
19. mk Kuusk Andres 2181 2092 2071 M 1981 Tartu Kalev 030198 Hendrik Olde
2017-06-01 20:41:59
20. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-05-29 21:10:47
21. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-05-29 17:56:32
22. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-05-31 08:45:37
23. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-05-23 10:32:39
24. Ninua Luka       M 2007 Georgia u-2590 Marek Kolk
2017-06-03 09:58:27
25. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-05-30 13:14:46
26. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Marek Kolk
2017-06-03 09:53:53
27. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Hendrik Olde
2017-05-30 13:14:46
28. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-05-21 19:00:24
29. Ots Heikki 1815 1784 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Hendrik Olde
2017-05-31 12:27:43
30. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-05-29 21:09:50
31. Paabo Priit   1920 1956 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2017-06-02 08:54:55
32. Paat Karl   1444 1444 M 2005 MK Areng 131204 Monika Tsõganova
2017-06-01 23:32:50
33. Parts Tiit 1764 1770 1740 M 1962 Tartumaa 030304 Hendrik Olde
2017-06-01 20:42:28
34. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-05-30 12:48:08
35. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Hendrik Olde
2017-05-29 11:36:34
36. Plitnieks Janis 1907 1892 1892 M - - - 130741 Hendrik Olde
2017-05-29 21:00:24
37. Põdersalu Aivar   1851 1866 M 1956 - - - 160440 Aivar Põdersalu
2017-05-23 15:18:28
38. Pool Linda Maria 1492 1556 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2017-05-29 21:48:46
39. Põvvat Aalo 1593 1616 1468 N 1932 - - - 070622 Hendrik Olde
2017-05-31 12:27:57
40. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-05-28 21:16:14
41. mk Pritulina Svetlana 2023 1960 1842 N 1971 SK Valge Ratsu 030596 Svetlana Pritulina
2017-05-28 21:16:14
42. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-05-30 15:11:03
43. m Päären Hugo 2260 2172 2172 M 1946 Rapla MK 030333 Andres Karba
2017-05-29 21:09:15
44. mk Rauk Tõnu 2171 2129 2083 M 1970 Kadrioru MK 030339 Tõnu Rauk
2017-05-22 12:34:49
45. Runnel Simo 1875 1790 1790 M 1977 Tartumaa 030354 Hendrik Olde
2017-05-29 10:22:05
46. Saareall Oskar 1622 1699 1688 M 2006 Tartu Kalev 140319 Oskar Saareall
2017-05-30 08:47:40
47. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-05-30 13:44:43
48. IM Seeman Tarvo 2391 2453 2461 M 1969 Laagri MAEKK 030371 Tarvo Seeman
2017-05-29 17:06:30
49. Sepandi Jaak 1687 1842 1800 M 1939 - - - 030376 Hendrik Olde
2017-05-29 11:35:37
50. Siidirätsep Endel 1822 1812 1812 M 1936 Harjumaa 030386 Marek Kolk
2017-06-03 09:53:45
51. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-05-28 21:16:29
52. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Hendrik Olde
2017-05-29 11:36:45
53. Tiisler Ander 1582 1769 1817 M 1999 Tartu Kalev 110211 Andres Karba
2017-05-29 21:10:14
54. Tiisler Tanel 1763 1986 2011 M 1997 Tartu Kalev 100701 Andres Karba
2017-05-29 21:10:24
55. Trohhelev Boris 2024 2106 2107 M 1960 Tartumaa 030468 Hendrik Olde
2017-05-29 10:22:18
56. mk Truus Tõnu 2102 2072 2093 M 1946 T. Truusi MKK 030469 Hendrik Olde
2017-05-29 10:22:47
57. WIM Tsõganova Monika 2132 2186 2186 N 1969 Narva SK Maletäht 030620 Monika Tsõganova
2017-05-17 00:12:00
58. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-05-31 13:37:37
59. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-05-30 22:50:14
60. Viller Epp   1649 1649 N 1945 - - - 140311 Hendrik Olde
2017-06-01 20:42:09
61. FM Vovk Ilja 2309 2333 2279 M 1988 MA Vabaettur 030523 Ilja Vovk
2017-06-01 16:13:05
62. Zareckis Andrejs       M 2009 LAT u-2480 Hendrik Olde
2017-05-29 21:03:54
63. Zareckis Roberts       M 2003 LAT u-2479 Hendrik Olde
2017-05-29 21:03:11
64. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-05-31 08:45:15
65. Šarankov Grigori 2191 2325 2319 M 1986 Tallinna MK 071107 Hendrik Olde
2017-05-23 22:38:53
66. FM Šiškov Andrei 2369 2380 2377 M 1978 T. Truusi MKK 030425 Andrei Šiškov
2017-05-16 14:18:57
67. GM Švõrjov Igor 2352 2409 2328 M 1955 T. Truusi MKK 030432 Hendrik Olde
2017-05-29 11:36:15
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017