Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti Maleliidu tavamale turniir   ( id=1255 )
01. aprill 2023 (kell 12:00) - 02. aprill 2023
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
31. märts 2023, kell 12:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit ja Tõnu Truusi Malekoolkond
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (07. märts 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit partiile + 30 lisasekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
25€
A-turniir - kõik soovijad, B-turniir - U12 (s.a 2011 ja nooremad mängijad)

Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2023/ECF_Classical_Chess_Tournaments.pdf



Võistlusel on rahalised auhinnad (auhinnafond kokku 500 eurot), lisaks autasustatakse mõlema turniiri parimat naist/neidu meenega ning B-turniiril U8 ja U10 arvestuse paremaid medalitega.
23
Kokku
9
Grupp A
14
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAzarkevics Aleksejs 1319 1517 1566 M 1989 11637625 Tarmo Tuul
2023-03-23 13:29:24
2.ADotsenko Maksim 1229 1191 1399 M 2010 MK Areng 160650 Monika Tsõganova
2023-03-26 13:54:19
3.AKais Kaarel 1494 1740 1624 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2023-03-19 22:32:00
4.AKrilovs Nikolajs 2102 2042 2127 M 1994 11603100 Tarmo Tuul
2023-03-23 13:28:59
5.AKull Tormi 1898 2035 2002 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2023-03-26 20:00:20
6.AMedar Marti 2130 2182 2190 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2023-03-02 16:13:22
7.AMerivee Romet-Renee 1068 1192 1190 M 2010 - - - 182105 Romet-Renee Merivee
2023-03-26 15:36:28
8.AObolonin Filipp 1914 2147 2166 M 1997 Malekool 64 061105 Filipp Obolonin
2023-03-25 16:58:13
9.APallum Rasmus 1632 1906 1827 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rasmus Pallum
2023-03-26 21:24:01
10.BBulanov Ilia 1000 1094 1348 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2023-03-17 21:54:44
11.BChernov Iakov 1073 1203 1123 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2023-03-12 19:29:20
12.BJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181647 Alex Jankowsky
2023-03-15 20:45:28
13.BJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 - - - 181885 Alex Jankowsky
2023-03-22 18:39:32
14.BKais Kristofer 1278 1437 1273 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2023-03-19 22:30:25
15.BLeht Karl Samuel 1171 1347 1023 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Karl Samuel Leht
2023-03-19 17:06:08
16.BMartinovs Luka 0 1093 0 M 2015 11633778 Tarmo Tuul
2023-03-06 17:26:21
17.BMägi Ramon 1181 1422 1175 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2023-03-24 09:07:42
18.BRoi Kristjan 1000 1096 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2023-03-19 18:48:11
19.BShirokov Erik 0 0 0 M 2014 Kadrioru MK 181879 Roman Jezov
2023-03-22 15:28:11
20.BTomashevich Daniel 1342 0 0 M 2015 518778 Tarmo Tuul
2023-03-19 05:56:14
21.BToomast Nora 1010 1066 1106 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2023-03-22 16:42:13
22.BTsotsov Fedor 1000 1042 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2023-03-23 19:36:44
23.BVoropaiev Illia 1250 1262 1134 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2023-03-24 12:00:49