Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti U16 noorte 2023. aasta meistrivõistlused   ( id=1251 )
25. veebruar 2023 (kell 12:00) - 28. veebruar 2023
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva
Narva Laste Loomemaja (Partisani 2)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
19. veebruar 2023, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Maletäht koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (29. detsember 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (16. veebruar 2023 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Võistlejate nimeline kontroll võistluspaigas lõpetatakse esimesel võistluspäeval kell 11:45.

A - open

B - neiud
39
Kokku
26
Grupp A
13
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAasma Sander 1022 1271 1145 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2023-02-10 21:45:29
2.AAllas Kaspar 1488 1803 1826 M 2007 Tartu Kalev 161228 Andre Uibos
2023-02-09 12:07:22
3.ACherentsov Mikhail 1589 1833 1590 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2023-02-15 09:30:11
4.ADudakov Andrei 1398 1484 1533 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2023-02-15 19:18:05
5.ADukov Vladimir 1721 1818 1864 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Tarmo Tuul
2023-02-22 05:45:25
6.AEast Marek 1392 1628 1643 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2023-02-19 18:32:20
7.AGorkov Kirill 1778 2072 1643 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2023-02-15 11:17:56
8.AIlin Anton 1173 1260 1162 M 2008 Narva SK Maletäht 181094 Maris Korstin
2023-01-27 18:07:31
9.AJõgi Henry 1810 1809 1866 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2023-02-02 19:04:14
10.AKaris Fredi 1455 1715 1666 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2023-02-08 23:50:45
11.AKikkas Daniel 1282 1687 1532 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2023-02-18 09:08:54
12.ALain Sander 1722 1956 1924 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2023-02-09 12:07:07
13.ALaineste Ats Joosep 1125 1147 1147 M 2009 Tartu Kalev 181462 Tarmo Tuul
2023-02-21 06:18:08
14.ALoper Ott 1000 1024 1000 M 2009 Tartu Kalev 181549 Tarmo Tuul
2023-02-21 06:17:58
15.AMertins Ostap 1642 1793 1816 M 2009 Maleklubi Vektor 170220 Aleksander Dusman
2023-02-15 09:30:11
16.APallum Rasmus 1560 1832 1796 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2023-02-07 21:04:45
17.APedak Egert 1474 1601 1558 M 2007 MK Areng 181568 Monika Tsõganova
2023-02-02 19:04:30
18.APedmanson Albert 2083 2084 2142 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2023-02-14 12:50:15
19.APomaznev Aleksei 1534 1665 1538 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Maris Korstin
2023-01-26 16:38:48
20.ARajandu Aaron 1679 1922 1830 M 2010 MK Kaksikodad 180507 Aaron Rajandu
2023-02-05 17:07:33
21.AReinholm Karl Kristjan 1273 1438 1239 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2023-02-07 20:51:52
22.ARodin Robert 1544 1894 1864 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2023-01-27 16:44:13
23.ARõtšagov Anton 1743 2045 1971 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2023-02-19 19:54:03
24.ASizov Lev 1468 1487 1512 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2023-02-17 20:45:23
25.ASlavinski Nikita 1643 1760 1718 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2023-02-09 13:19:01
26.AÕim Mikk Kaarel 1853 1972 1957 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2023-02-09 12:06:56
27.BAndreeva Olga 1251 1291 1046 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2023-02-15 08:09:54
28.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1113 1034 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2023-02-15 08:09:21
29.BEvsina Maria 1005 1222 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2023-02-15 17:07:53
30.BKarba Karoliina 1101 1185 1149 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2023-02-08 23:50:35
31.BKarba Kertu 1343 1496 1346 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2023-02-08 23:50:35
32.BKorstin Marta 1214 1167 1114 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2023-02-15 17:08:11
33.BKuzmina Oleksandra 1308 1482 1324 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2023-02-15 08:10:13
34.BLevchenko Marina 1727 1918 1774 N 2007 Vabaettur 140723 Marina Levchenko
2023-02-02 22:31:10
35.BPool Linda Maria 1528 1613 1467 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2023-02-08 23:50:54
36.BPritulina Nadezda 1397 1521 1443 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2023-02-17 20:44:50
37.BProtassova Evelina 1199 1344 1244 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2023-01-26 16:39:08
38.BRüdiger Emma Viktoria 1010 1029 1134 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2023-02-15 09:30:11
39.BRüdiger Maria Helena 1284 1434 1225 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2023-02-15 09:30:11
Hiljem registreeritud osalejad (3)
Dukov Vladimir (2023-02-22 05:45:25), Laineste Ats Joosep (2023-02-21 06:18:08), Loper Ott (2023-02-21 06:17:58),