E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U18 vanuseastmele   ( id=124 )

Aeg 20. mai 2017 (kell 10:30) - 20. mai 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paide Ühisgümnaasium Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 2 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Kooli tn 1, Paide Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 12. mai 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (20. aprill 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (20. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks 6€ osaleja kohta, mille tasub klubi
LisainfoA- noormeeste turniir; B-neidude turniir;
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 13 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aland Andor   1446 1446 M 1999 Tartu Kalev 170576 Hendrik Olde
2017-05-17 10:33:22
A
2. FM Garanin Aleksei 2161 2107 2107 M 2001 MK Avesta 091000 Mihhail Tereštšuk
2017-05-12 12:35:01
A
3. Ivanov Platon-Jaan 2174 1875 1875 M 2000 Narva MK Kaissa 060505 Hendrik Olde
2017-05-12 18:58:13
A
4. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2017-05-09 22:48:13
A
5. Manukyan Anton 2034 1998 2011 M 1999 Valga MK 160120 Hendrik Olde
2017-05-13 18:27:09
A
6. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2017-05-06 22:37:17
A
7. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2017-05-06 22:58:43
A
8. Skladtsikov Andrei 1963 1999 2000 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-05-10 23:17:06
A
9. Taruta Ilja 1683 1750 1727 M 2000 MA Vabaettur 080327 Natalia Glušakova
2017-05-11 19:25:03
A
10. Tiisler Ander 1582 1769 1817 M 1999 Tartu Kalev 110211 Andres Karba
2017-05-10 19:38:59
A
11. Zubehhin Aleksei 1862 1829 1871 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2017-05-11 22:37:53
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andrijaškina Anastassia 1608 1615 1615 N 2000 Narva SK Maletäht 111025 Maris Korstin
2017-05-11 22:38:38
B
2. Ivanova Lidia 1613 1674 1634 N 1999 MA Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2017-05-08 23:45:41
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017