E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U16 vanuseastmele   ( id=123 )

Aeg 20. mai 2017 (kell 10:30) - 20. mai 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paide Ühisgümnaasium Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 2 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Kooli tn 1, Paide Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 12. mai 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (20. aprill 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (20. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks 6€ osaleja kohta, mille tasub klubi
LisainfoA- noormeeste turniir; B-neidude turniir;
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 21 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Allese Marttin   1591 1591 M 2001 Lahmuse Kool 160101 Jüri Hansen
2017-05-09 12:02:19
A
2. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Hendrik Olde
2017-05-12 11:12:30
A
3. Derevjanko Dmitri 1688 1780 1780 M 2002 Maleklubi Lootus 110326 Sergey Titov
2017-04-29 17:39:10
A
4. Hansson Markus 1771 1765 1817 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:42:35
A
5. Kaasik Jan   1421 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2017-05-09 12:02:05
A
6. Kalde Robin   1205 1205 M 2002 Pärnumaa MK 141213 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:43:35
A
7. Kuldmaa Tanel 1678 1686 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2017-05-12 00:43:21
A
8. Makke Risto Raigo 1447 1496 1510 M 2001 Tartu Kalev 120162 Andres Karba
2017-05-10 19:38:22
A
9. Nitsiportsik Maksim 1654 1763 1796 M 2001 MA Vabaettur 090304 Natalia Glušakova
2017-05-11 19:24:16
A
10. Pritulin Vladimir 1558 1489 1489 M 2001 SK Valge Ratsu 080411 Svetlana Pritulina
2017-04-22 12:00:33
A
11. Rozenblit David 1365 1813 1804 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Hendrik Olde
2017-05-13 18:28:43
A
12. Shvedov Andrei 1614 1710 1710 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2017-04-27 20:53:06
A
13. Tankler Shrek   1597 1614 M 2002 Järva Noorte MK 110619 Toomas Mihkelev
2017-05-03 22:40:51
A
14. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2017-05-11 20:39:18
A
15. Vaino Nikita 1862 1952 1956 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2017-05-11 22:51:56
A
16. Veerik Oleg 1547 1570 1605 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 120117 Hendrik Olde
2017-05-17 10:22:47
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Kolõskova Valeria 1612 1606 1606 N 2002 MA Vabaettur 121122 Natalia Glušakova
2017-05-08 23:46:36
B
2. Korotkova Anna 1602 1610 1610 N 2002 Narva SK Maletäht 110123 Maris Korstin
2017-05-11 22:52:17
B
3. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2017-04-27 20:52:07
B
4. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-05-09 11:59:08
B
5. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-05-11 22:02:43
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017