E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U8 vanuseastmele   ( id=119 )

Aeg 20. mai 2017 (kell 10:30) - 20. mai 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paide Ühisgümnaasium Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 2 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Kooli tn 1, Paide Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 12. mai 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (20. aprill 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (20. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks 6€ osaleja kohta, mille tasub klubi
LisainfoA-noormeeste turniir; B-neidude turniir;
KontaktTelefon +372 5251623 (Hendrik Olde)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 36 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:22:40
A
2. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-04-30 19:49:31
A
3. Ehala Raido       M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2017-05-09 12:08:01
A
4. Gasanbekov Miroslav 1326 1385 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Leonid Pelešev
2017-05-11 10:45:01
A
5. Ivanichenko Gleb 1059 1112 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2017-05-11 22:42:24
A
6. Ivanov Nikolai   1090 1090 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170556 Hendrik Olde
2017-05-12 08:06:17
A
7. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-05-10 19:09:52
A
8. Kruus Kristjan   1306 1306 M 2009 Tartu Kalev 160607 Andres Karba
2017-05-10 19:10:17
A
9. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:23:28
A
10. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-05-10 19:09:12
A
11. Lillemaa Raimond   1344 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2017-05-11 19:23:08
A
12. Liubchenko Lev       M 2009 Põlva MK 170560 Hendrik Olde
2017-05-16 17:20:03
A
13. Martirosian Tigran 1432 1603 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-05-10 19:09:39
A
14. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Hendrik Olde
2017-05-11 18:59:34
A
15. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2017-05-10 19:09:27
A
16. Ottisaar Ott   1084   M 2009 Järva Noorte MK 170561 Hendrik Olde
2017-05-16 17:20:39
A
17. Peets Rasmus   1065   M 2009 Järva Noorte MK 170562 Hendrik Olde
2017-05-16 17:19:42
A
18. Pepeliaev Andrei 1285 1291 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2017-04-27 21:01:34
A
19. Pepeliaev Artem 1054 1260 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2017-04-27 21:01:53
A
20. Pärn Maru       M 2009 Tartu Kalev 170563 Hendrik Olde
2017-05-16 17:20:56
A
21. Serzhant Aleksandr 1347 1292 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Leonid Pelešev
2017-05-11 10:43:49
A
22. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-05-11 08:50:11
A
23. Tsõganov Jaroslav 1217 1216   M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Hendrik Olde
2017-05-17 10:24:48
A
24. Valm Sten       M 2009 Pärnumaa MK 170565 Hendrik Olde
2017-05-16 17:21:23
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Hendrik Olde
2017-05-17 13:09:56
B
2. Karba Karoliina 1016 1140 1174 N 2010 Tartu Kalev 170558 Hendrik Olde
2017-05-16 17:13:27
B
3. Karba Kertu 1172 1272 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2017-05-10 19:12:38
B
4. Kuzmina Oleksandra   1130   N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2017-04-27 21:03:25
B
5. Lavruhhina Anastassia 1054 1202   N 2009 Narva SK Maletäht 161271 Maris Korstin
2017-05-11 22:40:27
B
6. Mazajeva Liza   1172 1169 N 2009 Maleklubi Lootus 170553 Hendrik Olde
2017-05-08 10:15:40
B
7. Müürsepp Milena 1024 1125 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2017-04-27 21:03:02
B
8. Nikitina Anastasia   1061   N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Hendrik Olde
2017-05-17 16:44:12
B
9. Nikitina Anna       N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Hendrik Olde
2017-05-17 16:44:12
B
10. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Hendrik Olde
2017-05-11 18:58:00
B
11. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-04-22 11:55:16
B
12. Sada Mariett       N 2009 Tartu Kalev 170559 Hendrik Olde
2017-05-16 17:13:16
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017