E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Jüripäeva maleturniir   ( id=118 )

Aeg 23. aprill 2017 (kell 00:00) - 23. aprill 2017 (kell 00:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Kilingi-Nõmme klubi Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit kummalegi
Võistluspaik Võistluspaik Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud ---
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 21. aprill 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Pärnumaa maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Eiki Lehemets  (12. aprill 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@stemehel.ikie Viimati muutis Viimati muutis Eiki Lehemets  (20. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks Täiskasvanutel- 4.-eurot, noortel 2.-eurot
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 19 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Hansson Markus 1771 1765 1817 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Eiki Lehemets
2017-04-20 20:14:12
A
2. mk Kasela Sten 2153 2282 2280 M 1990 SK Reval-Sport 040090 Sten Kasela
2017-04-21 20:35:15
A
3. Lillemäe Mary-Heleen 1511 1670 1670 N 1994 Pärnumaa MK 040150 Eiki Lehemets
2017-04-20 20:11:55
A
4. Linroos Monika 1615 1585 1585 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Eiki Lehemets
2017-04-12 21:22:40
A
5. Mõndresku Ion 2036 2072 2072 M 1951 Viljandi MS 030255 Eiki Lehemets
2017-04-20 20:12:43
A
6. Poltan Jüri 1976 2004 2004 M Pärnumaa 030318 Eiki Lehemets
2017-04-12 21:19:51
A
7. Reinson Jüri 1620 1633 1633 M 1948 - - - 110333 Eiki Lehemets
2017-04-21 19:54:07
A
8. Urbel Aavo 1623 1661 1661 M 1960 - - - 101004 Eiki Lehemets
2017-04-21 19:53:50
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-04-21 19:51:19
B
2. Einmann Anette 1182 1244 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2017-04-21 19:51:57
B
3. Einmann Rauno 1101     M - - - 161201 Eiki Lehemets
2017-04-21 19:51:57
B
4. Gromov Ragne 1645 1467 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2017-04-20 20:13:50
B
5. Knjazevits Amiran 1390 1240 1240 M 2004 Pärnumaa MK 131221 Eiki Lehemets
2017-04-20 20:17:06
B
6. Mikko Rondo 1653 1876 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-04-20 20:13:19
B
7. Rebane Romet 1360 1278 1287 M 2006 Pärnumaa MK 160411 Eiki Lehemets
2017-04-21 19:50:03
B
8. Rätsep Randar 1404 1342 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2017-04-12 21:18:07
B
9. Sireli Henri 1331 1239 1251 M 2006 - - - 160454 Eiki Lehemets
2017-04-21 19:50:33
B
10. Sooväli Markus 1466 1494 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2017-04-21 19:50:58
B
11. Toodo Markus 1133 1224 1224 M 2008 Pärnu Spordikool 161207 Eiki Lehemets
2017-04-21 19:53:00
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017