Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales   ( id=1165 )
19. november 2022 (kell 10:40) - 19. november 2022 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuimetsa Rahvamajas, Raplamaa
Pargi tee 1, Kuimetsa küla Rapla vald
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. november 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
EMSL Jõud, Kaiu Spordiklubi, Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (19. september 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (31. oktoober 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks on 7 eurot täiskasvanud võistleja ja 4 eurot noore kohta, mis tasutakse võistluspaigas sularahas või Tallinna MK kontole SEB Pangas.
Võistlus toimub järgmistele vanusegruppidele:

A-turniir täiskasvanud (mehed ja naised), B-turniir 2004.a. sündinud ja nooremad, C-turniir 2008.a. sündinud ja nooremad, D-turniir 2012.a. sündinud ja nooremad.

A-, B-, C- ja D- turniiril mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemis. Mõtlemisaeg on 15 minutit mõlemale mängijale partiile ja igale käigule lisandub 3 sekundit. Olenevalt osalejate arvust võib korraldaja vajadusel liita erinevaid vanuseklasse. Mehed ja naised ning noormehed ja neiud mängivad samal turniiril, kuid arvestust peetakse eraldi.

EMSL Jõud autasustab kõikide võistlusklasside (A, B, C, D) I, II ja III koha võitnuid võistlejaid diplomite ja medalitega. Võistlusklasside (A, B, C, D) üldvõitjaid autasustatakse eriauhindadega.



Võistlejatel on võimalus tellida lõunasöök (supp 3,5€). Tellimus teha võistlusele registreerumisel ning tasumine toimub võistluspäeval sularahas.

Osavõtumaksu saab tasuda sularahas võistluspaigas või vajadusel ülekandega Tallinna MK kontole. Vajadusel esitab klubi osavõtumaksu kohta arve.
Info – Aivo Sildvee 5109491, peakohtunik- FA Hendrik Olde 5142625
100
Kokku
28
Grupp A
7
Grupp B
23
Grupp C
42
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAinsar Talvi 1611 1621 1739 N 1969 Rapla MK 180768 Hendrik Olde
2022-11-16 19:18:18
2.ABrokko Margit 2009 2038 1929 N 1973 Maleklubi Gambiit WFM 030539 Margit Brokko
2022-11-16 14:59:46
3.ADunajev Nikolai 1744 1756 1726 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2022-11-16 07:18:11
4.AHaapsal Maria Ioanna 1559 1724 1609 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-11-14 16:37:12
5.AJaksin Aleksandr 1610 1619 1577 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2022-11-16 07:18:30
6.AKais Kaarel 1479 1733 1672 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2022-11-16 11:02:09
7.AKokk Karl Mattias 1722 1852 1772 M 2007 SK Reval-Sport 160709 Karl Mattias Kokk
2022-11-16 23:26:03
8.ALaasner Ülle 1844 1869 1999 N 1968 Rapla MK 171122 Hendrik Olde
2022-11-16 19:15:31
9.ALaur Valdis 1407 1505 1520 M 1963 - - - 140322 Karel Uurits
2022-11-16 19:04:18
10.ALeeduks Raul 1933 1690 1720 M 1958 Saue MK 030212 Hendrik Olde
2022-11-14 13:54:05
11.AMikko Rondo 1876 2174 2104 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2022-11-16 19:50:12
12.AMoring Peeter 1785 1684 1751 M 1943 - - - 061203 Hendrik Olde
2022-11-14 13:54:13
13.ANiinepuu Elmar 2061 1661 1832 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2022-11-14 13:53:45
14.ANovikov Sergei 1685 1711 1778 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2022-11-09 09:27:18
15.AOlde Grete 1919 2069 2066 N 2002 SK Reval-Sport WCM 080355 Hendrik Olde
2022-11-09 10:27:43
16.AOlde Karl Erik 1901 2039 2052 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Hendrik Olde
2022-11-09 10:27:43
17.APailk Aimur 1663 1713 1688 M 1944 Rapla MK 060106 Olavi Pai
2022-11-16 13:17:26
18.APõldoja Ants 1902 1777 1807 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2022-11-14 13:53:57
19.APõlendik Tiina 1638 1563 1611 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Hendrik Olde
2022-11-04 10:53:46
20.ARahusalu Riho 1677 1594 1579 M 1973 Harjumaa 060601 Riho Rahusalu
2022-11-12 17:39:09
21.ARooni Rein 1886 1941 1980 M 1957 - - - 120163 Rein Rooni
2022-10-28 18:59:11
22.ARosental Urmas 1645 1723 1562 M 1969 - - - 161236 Urmas Rosental
2022-11-13 17:13:48
23.ARõbaltsenko Vladimir 1758 1840 1850 M 1957 SK Diagonaal 080500 Svetlana Zainetdinova
2022-11-16 22:45:40
24.ATammus Toivo 1510 1658 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Toivo Tammus
2022-10-08 21:08:05
25.ATitov Sergey 1593 1669 1631 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2022-11-16 07:19:24
26.AVahter Lea 1781 1373 1599 N 1961 Harjumaa 030622 Hendrik Olde
2022-11-14 13:54:25
27.AViitkar Enn 1512 1576 1628 M 1956 Rapla MK 111112 Olavi Pai
2022-11-16 13:26:52
28.AZafra Kim Yutangco 1671 1819 1912 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2022-10-11 20:41:02
29.BEinmann Anette 1143 1314 1140 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2022-11-16 19:50:59
30.BEsko Siim 1624 1603 1692 M - - - 181611 Hendrik Olde
2022-11-16 19:18:56
31.BOriehov Dagne 1231 1327 1335 N 2007 Pärnumaa MK 161208 Eiki Lehemets
2022-11-16 19:51:16
32.BPriks Andre 1029 1060 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2022-11-15 22:16:07
33.BRebane Romet 1354 1423 1350 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2022-11-16 19:50:46
34.BRosme Margo 1269 1298 1369 M 2004 Järva Noorte MK 141218 Toomas Mihkelev
2022-11-15 22:15:19
35.BSooväli Markus 1363 1468 1460 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2022-11-16 19:50:27
36.CAalund Daniel 1073 1172 1003 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Svetlana Zainetdinova
2022-11-15 20:39:18
37.CAllikas Hendrik 0 0 0 M 2009 Pärnu Spordikool 182085 Eiki Lehemets
2022-11-16 19:52:14
38.CDmitrijeva Laura-Valeria 1002 1119 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2022-11-16 07:22:11
39.CEast Marek 1371 1491 1509 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2022-11-15 20:38:18
40.CGridin Maksim 1342 1525 1130 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2022-11-08 18:58:07
41.CGvozdev Artjom 1237 1366 1436 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Svetlana Pritulina
2022-11-15 19:45:15
42.CIvanovski Mihhail 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 181394 Svetlana Zainetdinova
2022-11-16 22:46:29
43.CKarjus Kert 1094 1170 1130 M 2009 Elva 181758 Hendrik Olde
2022-11-16 22:00:54
44.CKuzmina Oleksandra 1246 1400 1290 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2022-11-16 07:21:05
45.CLillend Fredi 1161 1283 1116 M 2008 SK Reval-Sport 180770 Fredi Lillend
2022-11-16 22:06:03
46.CLütsepp Katriin 0 0 0 N 2009 Elva 181465 Hendrik Olde
2022-11-16 22:00:33
47.CMAAREND Aaron 1057 1149 1157 M - - - 182072 Toomas Mihkelev
2022-11-14 22:05:13
48.CMazajev Ilja 1000 1001 1023 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2022-11-16 07:21:46
49.COrav Indrek 0 0 0 M 2008 Kaiu u-35056 Hendrik Olde
2022-11-17 09:44:26
50.CPomaznev Aleksei 1495 1630 1399 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Aleksei Pomaznev
2022-11-16 16:25:45
51.CPritulina Nadezda 1401 1509 1509 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-11-15 19:45:15
52.CReinholm Karl Kristjan 1208 1222 1137 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2022-11-16 22:11:48
53.CRosme Roger 0 0 0 M 2011 Järva Noorte MK 181322 Toomas Mihkelev
2022-11-15 22:17:26
54.CStrenner Sofia Nicole 0 0 0 N 2011 SK Valge Ratsu 181861 Svetlana Pritulina
2022-11-15 19:45:15
55.CSündema Han Oscar 0 1233 0 M - - - 181626 Olavi Pai
2022-11-16 14:46:42
56.CTürk Paul 0 0 0 M 2008 Rapla u-35006 Olavi Pai
2022-11-16 13:26:03
57.CUdam Martin 0 0 0 M 2010 Järva Noorte MK u-34953 Toomas Mihkelev
2022-11-14 22:16:05
58.CVeski Uku Rudolf 1167 1322 1340 M 2009 - - - 171013 Hendrik Olde
2022-11-16 19:20:02
59.DAvistu Ralf 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 182084 Eiki Lehemets
2022-11-16 19:52:51
60.DBeljajev Andrei 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181593 Sergey Titov
2022-11-16 07:27:56
61.DBorisenko Nikolai 1147 1100 1210 M - - - 182017 Svetlana Zainetdinova
2022-11-16 22:50:35
62.DBorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2022-11-16 07:37:16
63.DCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2022-11-16 07:25:47
64.DGridin Mihail 1000 1060 1074 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Svetlana Pritulina
2022-11-15 19:45:15
65.DJaanhold Sebastian 0 0 0 M 2012 Järva Noorte MK 181600 Toomas Mihkelev
2022-11-16 15:29:29
66.DKahro Henri 0 0 0 M 2012 Laagri Huvialakool 181843 Hendrik Olde
2022-11-18 12:38:34
67.DKaskmaa Greg 0 0 0 M 2015 Kose u-35078 Hendrik Olde
2022-11-17 21:56:16
68.DKojus Lukas 1000 1094 1037 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-11-16 19:53:02
69.DKuivallik Johannes 0 0 0 M 2013 Kose Male-kabeklubi 181813 Hendrik Olde
2022-11-04 10:55:20
70.DLagoda Linda-Alisia 1068 1264 1121 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Linda-Alisia Lagoda
2022-11-15 13:30:40
71.DLauk Steven 0 1038 0 M 2012 Järva Noorte MK 181602 Toomas Mihkelev
2022-11-15 17:39:14
72.DLaur Mark 1098 1071 1185 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2022-11-16 07:26:14
73.DLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Tiina Raud
2022-11-16 11:06:48
74.DMaksimenko Daniela 0 0 0 N 2012 Lootus u-35000 Sergey Titov
2022-11-16 07:41:05
75.DMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2022-11-16 07:26:38
76.DMäesepp Stella 1114 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2022-11-16 07:25:09
77.DNekipelova Nika 0 0 0 N Lootus 2012 u-34999 Sergey Titov
2022-11-16 07:39:54
78.DNikolenko Elina 0 0 0 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2022-11-15 19:45:15
79.DPaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2022-11-16 07:35:49
80.DPadam Leonhard 0 0 0 M 2012 Kose Male-kabeklubi 181811 Hendrik Olde
2022-11-04 10:54:20
81.DPae Uku Paul 0 0 0 M 2013 - - - 181757 Hendrik Olde
2022-11-04 10:55:08
82.DPatrikejeva Sofia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181422 Sergey Titov
2022-11-16 07:35:03
83.DPeus Mihhail 1028 1076 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2022-11-16 07:24:39
84.DPõldoja Liisalota 0 0 0 N 2013 - - - 182024 Hendrik Olde
2022-11-16 22:01:19
85.DReinholm Krete Riin 0 0 0 N 2013 Rae Huvialakool 181336 Hendrik Olde
2022-11-17 21:54:49
86.DReškin David 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu 181859 Svetlana Pritulina
2022-11-16 23:06:19
87.DRohozina Vladislava 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181957 Sergey Titov
2022-11-16 07:33:57
88.DSammul Marten 0 0 0 M 2014 Kohila u-35017 Hendrik Olde
2022-11-16 19:20:57
89.DSammul Marten 0 0 0 M 2012 Kohila u-35079 Hendrik Olde
2022-11-17 21:57:02
90.DSharkova Veronika 1008 1023 1022 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2022-11-16 22:47:15
91.DSulg Sander 0 0 0 M 2013 Kose Male-kabeklubi 181812 Hendrik Olde
2022-11-04 10:54:44
92.DTaškevits Stefan 0 0 0 M 2015 Jõhvi hüviring u-35051 Svetlana Zainetdinova
2022-11-16 23:02:53
93.DTilling Rasmus 1000 1076 1020 M 2013 Elva 181967 Hendrik Olde
2022-11-16 22:01:37
94.DTšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Sergey Titov
2022-11-16 07:36:11
95.DVaar Mart 1028 1000 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2022-11-16 19:53:16
96.DVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2022-11-16 07:28:21
97.DVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2022-11-16 07:24:06
98.DZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2022-11-16 07:34:24
99.DZäuram Crisjan 0 0 0 M 2012 Järva NMK u-35081 Hendrik Olde
2022-11-17 22:29:06
100.DŠelapugin Edgar 0 0 0 M 2012 Jõhvi hüviring u-35050 Svetlana Zainetdinova
2022-11-16 23:01:11