E T K N R L P
24. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Laagri Kool lahtised meistrivõistlused 2017   ( id=116 )

Aeg 07. mai 2017 (kell 11:00) - 07. mai 2017 (kell 00:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Laagri Kool Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit kummalegi mängijale
Võistluspaik Võistluspaik Veskitammi 22, Laagri Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 05. mai 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Laagri Kool ja Laagri Huvialakool Info sisestaja Info sisestaja Rainer Raud  (07. aprill 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.khv@laniit Viimati muutis Viimati muutis Rainer Raud  (05. mai 2017 )
 
Osavõtumaks tasuta
LisainfoOsaleda võivad kõik 2000. a. ja hiljem sündinud mängijad, kelle kiirmale reiting ei ole üle 1600.
KontaktTiina Raud, tel 56660180
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 108 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Allik Miko       M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1625 Rainer Raud
2017-05-05 16:28:38
A
2. Andersoo Alex       M Laagri Huvikool 170551 Tiina Raud
2017-05-03 13:23:17
A
3. Apsolon Kristofer       M 2009 Männi LA u-1634 Rainer Raud
2017-05-05 22:47:50
A
4. Apsolon Markus       M 2009 Männi LA u-1635 Rainer Raud
2017-05-05 22:49:27
A
5. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-04-09 19:36:13
A
6. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-04-30 19:45:24
A
7. ----- Efremov Artjom       M 2007 MK Chess Continent u-1593 Oleg Kortšagin
2017-05-04 21:54:22
A
8. Ehala Raido       M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2017-05-02 13:54:28
A
9. Juhkam Timo       M 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1620 Rainer Raud
2017-05-05 16:22:42
A
10. Jukk Mari-Liis       N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1617 Rainer Raud
2017-05-05 16:17:56
A
11. Kallas Knut       M 2007 Laagri Kool u-1584 Tiina Raud
2017-05-04 13:26:13
A
12. Kask Janno       M 2009 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1616 Rainer Raud
2017-05-05 16:03:01
A
13. Kask Liina       N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1621 Rainer Raud
2017-05-05 16:23:05
A
14. Kerik Emil       M 2008 RaMK/Nõmme Noortemaja u-1558 Tiina Raud
2017-05-03 13:35:10
A
15. Kesa Kelit       N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1618 Rainer Raud
2017-05-05 16:19:47
A
16. Kidron Alfred 1414 1547 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Tiina Raud
2017-05-04 13:10:01
A
17. Kivi Akira 1471 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Tiina Raud
2017-05-04 13:09:00
A
18. Kolbin Helena       N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1622 Rainer Raud
2017-05-05 16:23:32
A
19. Kozõreva Anastasija       N 2007 TÕVL u-1636 Rainer Raud
2017-05-05 22:50:59
A
20. Krivonogov Kristo   1068 1068 M 2008 Surju valla SK 170235 Rainer Raud
2017-05-05 15:40:04
A
21. Kuusk Kaspar       M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1626 Rainer Raud
2017-05-05 16:29:09
A
22. Künnapas Karmo       M 2008 RaMK/Nõmme Noortemaja u-1556 Tiina Raud
2017-05-03 13:33:08
A
23. Laanemets Loit   1144 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-05-03 19:20:14
A
24. Lehtla Isabel       N 2008 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1619 Rainer Raud
2017-05-05 16:20:14
A
25. Leito Erik       M 2008 Nõmme PK/Nõmme Noortemaja u-1559 Tiina Raud
2017-05-03 13:36:06
A
26. Liiv Karmen 1316 1371 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Hendrik Olde
2017-05-04 18:56:56
A
27. Lääts Robin Martti       M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1623 Rainer Raud
2017-05-05 16:24:46
A
28. Maapalu Ralf 1428 1538 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-05-03 19:19:09
A
29. Martirosian Tigran 1432 1603 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-05-05 13:12:01
A
30. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-05-05 12:10:33
A
31. Molotov Ian 1317 1508 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Hendrik Olde
2017-05-04 18:56:42
A
32. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2017-05-01 21:18:14
A
33. Naestema Leen 1168 1449 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2017-05-04 19:12:25
A
34. Nõmme Arabella       N 2007 Laagri Kool u-1613 Rainer Raud
2017-05-05 15:52:17
A
35. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-05-05 14:10:22
A
36. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-05-05 14:10:22
A
37. Ossep Lars Sander       M 2007 Laagri Kool u-1548 Tiina Raud
2017-05-02 15:32:08
A
38. Otsmann Torm Wilhelm       M 2008 Nõmme Gümnaasium/Nõmme Noortemaja u-1585 Tiina Raud
2017-05-04 13:28:02
A
39. Padu Kaur       M 2009 Laagri Huvialakool u-1422 Tiina Raud
2017-04-26 10:20:21
A
40. Pallum Rasmus 1442 1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2017-05-03 13:23:56
A
41. Pedoson Arabel       N 2009 Tartu Kalev u-1565 Andres Karba
2017-05-03 19:46:34
A
42. Pukk Martin       M 2008 Tallinna Reaalkool/Kullo u-1578 Tiina Raud
2017-05-04 13:17:32
A
43. Rajangu Iiob 1200 1541 1541 M 2007 MA Vabaettur 160425 Rainer Raud
2017-04-11 12:16:22
A
44. Rajangu Miikael 1256 1579 1579 M 2007 MA Vabaettur 160708 Rainer Raud
2017-04-11 12:16:22
A
45. Reinsalu Timur   1271 1291 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2017-05-05 14:38:36
A
46. Rohtoja Mirjam       N 2007 Uulu Põhikool u-1607 Rainer Raud
2017-05-05 15:41:09
A
47. Rool Liis Marii       N 2007 Tallinna Prantsuse Lütseum/Nõmme Noortemaja u-1586 Tiina Raud
2017-05-04 13:29:15
A
48. Saar Kennet       M 2010 Uulu lasteaed u-1609 Rainer Raud
2017-05-05 15:43:19
A
49. Saar Marten       M 2008 Uulu Põhikool u-1608 Rainer Raud
2017-05-05 15:42:44
A
50. Saarma Karmo       M 2008 RaMK/Nõmme Noortemaja u-1557 Tiina Raud
2017-05-03 13:33:58
A
51. Sarapuu Patrick       M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1627 Rainer Raud
2017-05-05 16:31:49
A
52. Shchiry Roman       M 2010 Mustamäe LLM u-1637 Rainer Raud
2017-05-05 22:52:40
A
53. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-04-17 15:24:54
A
54. Sõtšjov Gleb       M 2007 TMRG u-1633 Rainer Raud
2017-05-05 22:46:08
A
55. Sutt Jan Sebastian       M 2008 Kivimäe Põhikool u-1525 Tiina Raud
2017-04-28 23:00:14
A
56. Tabor Kaaren       M 2009 Laagri Kool/Laagri Huvialakool u-1614 Rainer Raud
2017-05-05 15:53:13
A
57. Tammiste Maria       N 2007 Laagri Kool/Laagri Huvialakool u-1583 Tiina Raud
2017-05-04 13:25:34
A
58. Tampere Jürgen 1180 1386 1386 M 2007 MA Vabaettur 160442 Rainer Raud
2017-04-30 20:10:15
A
59. Tampere Mattis 1172 1139 1139 M 2007 MA Vabaettur 170201 Rainer Raud
2017-04-30 20:10:15
A
60. Torkin Edward       M 2010 MA Vabaettur u-1587 Tiina Raud
2017-05-04 13:30:56
A
61. Treialt Martin Peter 1267 1267 1267 M 2008 Nõmme Noortemaja 170200 Tiina Raud
2017-05-03 13:25:28
A
62. Treumuth Mirtel   1278 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2017-05-02 11:39:42
A
63. Tshernikov Jerofei       M 2009 MA Vabaettur u-1612 Rainer Raud
2017-05-05 15:51:36
A
64. Turo Ralf 1191 1565 1565 M 2007 Tallinna MK 160128 Ralf Turo
2017-05-04 20:35:01
A
65. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Tiina Raud
2017-05-02 15:31:00
A
66. Uljas Rasmus 1050 1076 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2017-05-04 13:15:53
A
67. Vichterstein Andri 1376 1592 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Tiina Raud
2017-05-04 13:09:37
A
68. Šafigullin Raul       M 2008 MK Chess Continent u-1596 Oleg Kortšagin
2017-05-04 23:22:11
A
69. Žukovitš Oliver       M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1624 Rainer Raud
2017-05-05 16:25:33
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Allese Marttin   1591 1591 M 2001 Lahmuse Kool 160101 Jüri Hansen
2017-05-02 11:38:55
B
2. Ehala Rikardo       M 2005 Lahmuse Kool u-1570 Jüri Hansen
2017-05-04 08:38:42
B
3. Einberg Risto       M 2006 Arte Gümnaasium u-1631 Rainer Raud
2017-05-05 22:43:21
B
4. Ines of Edingight Alexander William       M 2006 RaMK/Nõmme Noortemaja u-1580 Tiina Raud
2017-05-04 13:19:53
B
5. Janisoo August   1350 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2017-05-04 08:37:29
B
6. Kaasik Jan   1421 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2017-05-02 13:54:57
B
7. Kerik Arne   1118 1118 M - - - 160704 Tiina Raud
2017-05-03 13:28:51
B
8. Khazova Anastasiia       N 2006 TMRG u-1641 Rainer Raud
2017-05-05 22:58:22
B
9. Kõrts Aleksander   1218 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Jüri Hansen
2017-05-04 08:37:04
B
10. Laanela Andres   1278 1278 M 2003 - - - 141132 Tiina Raud
2017-05-04 13:20:51
B
11. Laanela Joosep 1342 1566 1611 M 2005 Laagri Huvikool 131113 Tiina Raud
2017-05-04 13:20:51
B
12. Lainevool Mirko 1396 1560 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Rainer Raud
2017-05-05 23:21:20
B
13. Liebert Robin 1251 1487 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2017-05-03 19:19:34
B
14. Link Kristjan 1187 1409 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Rainer Raud
2017-05-05 15:38:49
B
15. Moisto Mairon       M 2006 Vanalinna Hariduskolleegium u-1423 Tiina Raud
2017-04-26 10:24:24
B
16. Morozyuk Pavel   1273 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Rainer Raud
2017-04-09 19:33:55
B
17. Muromski Aleks       M 2004 Tallinna 53.KK u-1639 Rainer Raud
2017-05-05 22:56:02
B
18. Musta Martin-Kalev       M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1630 Rainer Raud
2017-05-05 16:35:08
B
19. Narva Jaan Oskar 1530 1602 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Tiina Raud
2017-05-01 12:32:29
B
20. Nesterov Viktor 1381 1432 1432 M 2002 Mustamäe Loomingumaja 131106 Rainer Raud
2017-05-05 22:56:55
B
21. Nool Devis       M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1628 Rainer Raud
2017-05-05 16:32:21
B
22. Õismets Kevin   1193 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2017-05-04 08:37:54
B
23. Ojakäär Mihkel       M 2005 Lahmuse Kool u-1571 Jüri Hansen
2017-05-04 08:39:24
B
24. Paat Karl   1444 1444 M 2005 MK Areng 131204 Monika Tsõganova
2017-05-04 23:47:19
B
25. Potapov Maksim       M 2006 Tallinna 53.kk u-1638 Rainer Raud
2017-05-05 22:54:07
B
26. Pukk Oskar       M 2005 Tallinna Reaalkool/Kullo u-1579 Tiina Raud
2017-05-04 13:18:24
B
27. Repin Ivan   1458 1458 M 2006 - - - 160701 Rainer Raud
2017-05-06 11:45:48
B
28. Saue Karl Elias 1451 1562 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-04-30 13:58:16
B
29. Tabri Kaspar   1079 1079 M 2003 Nõmme Noortemaja 160703 Tiina Raud
2017-05-03 13:29:16
B
30. Tarsalainen Martti 1407 1562 1533 M 2004 Surju valla SK 120639 Rainer Raud
2017-05-05 15:39:31
B
31. Tominga Uku 1261 1446 1479 M 2004 Surju valla SK 120633 Rainer Raud
2017-05-05 15:38:25
B
32. Uusoja Lauri       M 2006 Laagri Kool u-1632 Rainer Raud
2017-05-05 22:44:15
B
33. Vaht Evita   1278 1278 N 2002 Mustamäe Loomingumaja 150312 Rainer Raud
2017-05-05 23:00:13
B
34. Valgerist Gert Armand       M 2004 RaMK/Nõmme Noortemaja u-1561 Tiina Raud
2017-05-03 13:38:46
B
35. Valk Oskar       M 2006 Laagri Kool u-1588 Tiina Raud
2017-05-04 13:33:45
B
36. Vallaste Markus 1350 1393 1393 M - - - 130725 Tiina Raud
2017-05-04 13:12:08
B
37. Varuškin Ander       M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium u-1629 Rainer Raud
2017-05-05 16:33:06
B
38. Vilk Juss   1319 1346 M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 161225 Rainer Raud
2017-05-05 15:57:56
B
39. Vällo Sten       M 2004 Nõmme Noortemaja 160162 Rainer Raud
2017-05-05 15:45:05
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017