Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
50+ välkturniirid KRISTIINE SÜGIS 2022 - I etapp   ( id=1159 )
26. september 2022 (kell 17:50) - 26. september 2022 (kell 20:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinna Puuetega Inimeste Koda, hoovimaja
Endla 59, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. september 2022, kell 17:45
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (19. september 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
4 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
50+ osalejatele - 3€; nooremad ja reitinguga üle 2200 - 4€; TPIK liikmed - tasuta
50+ välkturniiride sari on mõeldud eelkõige teenekatele maleveterandidele, kuid kaasa võivad mängida ka kõik malehuvilised.

Sarjas toimub 13 etappi (26. sept - 19. dets) ning mängitakse igal esmaspäeval algusega kell 17.50.

Võistlused viiakse läbi võimalusel shveitsi süsteemis ja igal turniiril toimub 9 vooru. Sarja koondarvestusse läheb 8 parema etapi tulemus.

Kõik etapid toimuvad Tallinna Puuetega Inimeste Koja hoovimajas.
IO Hendrik Olde - 5142625
20
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAdetunji Adeyimika 1732 1766 1844 M 1999 - - - 181534 Adeyimika Adetunji
2022-09-24 21:25:58
2.ADomoskanov Ivan 1739 1265 1337 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2022-09-21 12:24:16
3.AGarber Vjatšeslav 2093 1953 2046 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-09-21 12:22:32
4.AGrigorjev Valeri 1699 1722 1793 M 1952 - - - 180758 Hendrik Olde
2022-09-21 12:23:13
5.AHaabu Aare 1644 1696 1715 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Hendrik Olde
2022-09-21 12:22:38
6.AMogilnõi Jevgeni 1898 1772 1821 M 1948 - - - 030250 Hendrik Olde
2022-09-21 12:24:27
7.ANarva Jaan 2146 2141 2081 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2022-09-26 07:42:06
8.ANeff Sergei 2214 2147 2103 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2022-09-21 12:24:22
9.ANikitin Pjotr 2053 1840 1867 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2022-09-23 11:40:20
10.APaabo Priit 1826 1978 1876 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2022-09-22 20:38:00
11.APanfilov Sergei 1552 1223 1237 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2022-09-21 12:22:59
12.APetrov Aleksandr 1990 1920 1791 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Hendrik Olde
2022-09-21 12:22:48
13.APoom Mati 1775 1609 1789 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Hendrik Olde
2022-09-21 12:24:35
14.APõldoja Ants 1902 1777 1807 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2022-09-21 12:22:24
15.ASander Jaan 2047 1813 1816 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Hendrik Olde
2022-09-21 12:22:14
16.ASepandi Jaak 1578 1575 1642 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-09-22 10:32:24
17.ATarakanov Oleg 2119 2096 2050 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Hendrik Olde
2022-09-23 11:40:06
18.ATeemäe Leo 1893 1815 1764 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2022-09-21 12:26:13
19.AZafra Kim Yutangco 1671 1819 1912 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2022-09-19 16:24:03
20.AŠabarov Fjodor 1879 1979 1784 M 1949 Kadrioru MK 070800 Hendrik Olde
2022-09-21 12:25:07