Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti 2022. aasta kiirmale meistrivõistlused   ( id=1150 )
19. november 2022 (kell 11:00) - 19. november 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemajas (Vene tn 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
16. november 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (12. september 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (04. november 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 €
A - Mehed/open ja 50+ seeniorid

B - Naised

C - Seeniorid 65+
41
Kokku
33
Grupp A
6
Grupp B
2
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijaškin Deniss 2147 2136 2088 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2022-11-08 15:17:58
2.AAsmus Andres 1606 1646 1568 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2022-10-17 23:47:34
3.ABatiuk Anatolii 1612 1603 1712 M - - - 181972 Anatolii Batiuk
2022-11-14 12:04:06
4.ACherentsov Mikhail 1577 1813 1508 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-11-09 20:38:53
5.ADubrovin Robert 2224 2329 2399 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2022-11-15 11:05:02
6.ADudakov Andrei 1395 1546 1498 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2022-11-15 23:32:10
7.ADzjuba Jegor 1613 1940 1869 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-11-16 23:03:47
8.AHeinmets Tõnu 2058 2181 2096 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Tõnu Heinmets
2022-10-17 10:05:36
9.AIspanov Natig 1565 1695 1665 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2022-11-13 00:13:28
10.AKrivenko Dion 2152 2221 2208 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2022-11-12 08:02:58
11.AKrupenski Jüri 2374 2378 2274 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2022-11-15 09:22:41
12.AKull Tormi 1893 2032 1977 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2022-11-15 06:10:17
13.ALainevool Mirko 1649 1865 1619 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Tiina Raud
2022-11-14 16:07:57
14.AMaapalu Ralf 1398 1687 1690 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2022-11-13 15:15:07
15.AMedar Marti 2112 2159 2170 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-11-12 17:22:22
16.ANarva Jaan 2146 2141 2081 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2022-11-16 20:26:12
17.APallum Rasmus 1631 1872 1795 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rasmus Pallum
2022-11-14 16:54:58
18.APedoson Georg Aleksander 2312 2255 2336 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2022-11-15 22:29:15
19.ARaag Ardi 2090 2114 1973 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2022-11-16 22:14:37
20.ARajandu Aaron 1625 1712 1578 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2022-11-14 23:14:48
21.ARõtšagov Anton 1579 1864 1791 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-11-16 21:34:59
22.ARõtšagov Nikita 2185 2264 2153 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-11-16 21:34:44
23.ASeeman Tarvo 2390 2385 2389 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2022-11-15 17:46:58
24.ATolmatšov Eduard 2141 2120 2099 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Maris Korstin
2022-11-08 15:18:11
25.ATomson Mihkel 1687 1960 1904 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2022-11-13 17:01:04
26.ATorkin Edward 1000 1080 1139 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2022-11-17 10:18:13
27.AUrgas Jaan 1578 1687 1739 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Tarmo Tuul
2022-11-17 10:39:06
28.AVeski Rauno 1540 1799 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2022-11-16 09:57:59
29.AVolodin Aleksander 2437 2560 2516 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2022-11-14 22:41:43
30.AZafra Kim Yutangco 1671 1819 1912 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2022-10-29 11:29:23
31.AŠiškov Andrei 2355 2352 2313 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2022-11-15 17:12:32
32.AŠnurov Daniil 2082 2117 2078 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2022-11-16 22:07:16
33.AŠvõrjov Igor 2353 2265 2285 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2022-11-14 12:37:57
34.BBlokhin Sofia 2161 2057 1922 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-11-09 20:38:53
35.BNarva Regina 2003 1974 1916 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2022-11-16 20:34:11
36.BNarva Triin 2087 2114 2042 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2022-11-16 22:05:59
37.BOrlova Sofiya 1355 1408 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-11-16 19:25:36
38.BPritulina Svetlana 2023 1893 1934 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2022-11-07 19:25:29
39.BRüdiger Maria Helena 1321 1367 1153 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-11-16 19:25:36
40.CDomoskanov Ivan 1739 1265 1337 M 1938 - - - 090503 Tarmo Tuul
2022-11-12 11:14:20
41.CVerhni Vladimir 1867 1861 1842 M 1957 - - - 160137 Tarmo Tuul
2022-11-15 06:06:38