Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
8. Tallinna MK kiirturniiride sari SÜGIS`2022 (V etapp)   ( id=1129 )
12. november 2022 (kell 10:45) - 12. november 2022 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
11. november 2022, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (23. august 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (04. november 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks - 8€, soodustusega - 5€ (seeniorid, sa 1952 ja vanemad ning korraldava klubi mängijad)
8. üle-eestilise kiirturniiride sarja „SÜGIS 2022“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 6 etappi, sh 2 etappi viiakse läbi onlines. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2008 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2012 ja nooremad (U10).

Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks (kindlasti online etapid) või võistluspäeval sularahas korraldajale (P.Kerese Malemajas toimuvatel etappidel).

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti (võimalusel ka FIDE) kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniriil loositakse välja üllatusauhinnad (va. online etapid).

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1000€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
80
Kokku
38
Grupp A
16
Grupp B
26
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAsmus Andres 1606 1646 1568 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2022-08-29 14:41:44
2.ABalder Ian Gregor 1382 1360 1400 M 2005 SK Reval-Sport 181012 Ian Gregor Balder
2022-11-11 18:07:23
3.ABatiuk Anatolii 1612 1603 1712 M - - - 181972 Anatolii Batiuk
2022-11-08 12:50:52
4.ABerber Hakan 0 1262 0 M 1989 - - - 182061 Tarmo Tuul
2022-10-26 15:19:23
5.ABlyumin Vladimir 1241 1355 1341 M 1954 - - - 181989 Vladimir Blyumin
2022-11-11 10:56:35
6.ACherentsov Mikhail 1577 1813 1508 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-11-10 21:07:33
7.ADomoskanov Ivan 1739 1265 1337 M 1938 - - - 090503 Ivan Domoskanov
2022-10-30 22:48:10
8.ADudakov Andrei 1395 1546 1498 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2022-11-08 12:38:29
9.ADukov Vladimir 1406 1806 1728 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-11-11 13:48:32
10.ADzjuba Jegor 1613 1940 1869 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-10-24 07:28:18
11.AEhrlich Sten Andreas 1772 1764 1886 M 1992 Pühajärve MK 160715 Sten Andreas Ehrlich
2022-11-11 09:50:10
12.AGarber Vjatšeslav 2093 1953 2046 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-11-01 12:52:55
13.AGiritš Lev 0 1136 0 M 2000 Vabaettur 080322 Lev Giritš
2022-11-04 21:27:32
14.AHaapsal Maria Ioanna 1559 1724 1609 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-11-06 08:58:40
15.AIlves Jüri 2028 1808 1902 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2022-11-07 16:57:11
16.AIspanov Natig 1565 1695 1665 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2022-10-26 14:14:15
17.AJärvet Jüri 1945 1903 2004 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2022-11-10 11:13:13
18.AJürjo Holger 1627 1689 1587 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2022-11-10 12:53:25
19.AKais Kaarel 1479 1733 1672 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2022-10-30 14:07:44
20.ALindsaar Oliver 1149 1264 1258 M 2005 - - - 150222 Oliver Lindsaar
2022-11-09 22:06:01
21.AMaapalu Ralf 1398 1687 1690 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2022-11-09 12:11:15
22.AMarton Artur 1395 1341 1515 M 1996 - - - 181900 Artur Marton
2022-11-01 12:16:27
23.ANahkur Madis 1981 2040 1881 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Ervin Liebert
2022-11-10 17:18:13
24.ANarva Jaan 2146 2141 2081 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2022-11-10 19:56:23
25.ANikitin Pjotr 2053 1840 1867 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2022-11-01 12:53:07
26.AOrgse Kalev 1000 1419 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Kalev Orgse
2022-11-08 22:08:19
27.AOrlova Sofiya 1355 1408 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-11-10 21:07:33
28.APanfilov Sergei 1552 1223 1237 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2022-11-11 22:13:45
29.APedak Egert 1198 1388 1494 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2022-11-01 22:24:38
30.APoom Mati 1775 1609 1789 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2022-10-26 11:14:33
31.ARüdiger Maria Helena 1321 1367 1153 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-11-10 21:07:33
32.ASalmanic Jozo 1141 1178 1241 M 1988 - - - 181887 Hendrik Olde
2022-11-09 19:59:10
33.ASavipõld Robin Ricco 1283 1469 1347 M 2004 Gustav Adolfi Gümnaasium 181548 Robin Ricco Savipõld
2022-11-10 22:35:08
34.ASepandi Jaak 1578 1575 1642 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-11-05 10:09:10
35.ATeemäe Leo 1893 1815 1764 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2022-11-07 16:57:20
36.AUrgas Jaan 1578 1687 1739 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2022-11-09 23:28:56
37.AZafra Kim Yutangco 1671 1819 1912 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2022-10-29 11:25:30
38.AŠiškarjov Roman 1037 1158 1155 M 1983 Kadrioru MK 181525 Roman Šiškarjov
2022-10-28 13:34:21
39.BBeškin Lev 1000 1050 1018 M 2010 MK Kaksikodad 181293 Rainer Raud
2022-11-11 17:27:55
40.BBlokhin Georg 1104 1336 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-11-10 21:07:33
41.BJakobson Merten 1044 1117 1144 M 2010 MK Kaksikodad 181583 Rainer Raud
2022-11-11 17:28:24
42.BJuhkental-Rus Juuta 1007 1000 1093 N 2005 SK Reval-Sport 180619 Juuta Juhkental-Rus
2022-11-11 08:22:48
43.BLiebert Teodor 1000 1000 1000 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Hendrik Olde
2022-11-11 22:13:28
44.BLiebert Tristjan 1016 1030 1103 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Hendrik Olde
2022-11-11 22:13:28
45.BLillend Fredi 1161 1283 1116 M 2008 SK Reval-Sport 180770 Hendrik Olde
2022-11-11 15:23:00
46.BLinnamägi Alexander 1024 1085 1062 M 2010 Vabaettur 181377 Hendrik Olde
2022-11-12 09:00:46
47.BMatushkin Anton 0 0 0 M 2009 MK Areng 182081 Tarmo Tuul
2022-11-03 17:23:16
48.BMägi Ramon 1135 1322 1196 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2022-11-09 07:42:23
49.BReintam Lennart 1187 1303 1119 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2022-11-09 20:51:22
50.BRoi Kristjan 1000 1086 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2022-10-22 11:44:57
51.BSokolova Sofiya 1005 1135 1145 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-11-10 21:07:33
52.BStepanov Roman 1229 1348 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2022-11-11 13:04:50
53.BTsotsov Fedor 1040 1071 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-11-01 21:46:45
54.BZagrijev Rafael 1000 1195 1095 M 2010 - - - 180411 Hendrik Olde
2022-11-11 15:22:36
55.CBulanov Ilia 1000 1055 1348 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-11-04 23:04:11
56.CDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2022-11-02 19:18:27
57.CGilan Daniel 1000 1207 1060 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-11-08 19:31:53
58.CJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181647 Alex Jankowsky
2022-11-05 09:41:28
59.CJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 - - - 181885 Alex Jankowsky
2022-11-05 09:48:27
60.CJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2022-11-09 09:42:42
61.CKais Kristofer 1204 1392 1246 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-10-30 14:04:14
62.CKasatkin Konstantin 0 0 0 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2022-11-08 19:32:25
63.CKiritšenko Platon 0 0 0 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2022-11-03 19:53:57
64.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2022-11-08 21:09:13
65.CKojus Lukas 1000 1094 1037 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-11-11 14:54:30
66.CKornilov Adrian 0 1010 0 M 2013 Vabaettur 182058 Natalia Glušakova
2022-11-08 19:32:43
67.CKrivenko Jaromir 1095 1057 1100 M 2013 MK Kuningas 180714 Jaromir Krivenko
2022-10-31 10:01:09
68.CLeht Karl Samuel 1097 1255 1023 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2022-11-08 11:03:50
69.CLoginov Mark 0 0 0 M 2014 Maardu Chess Club u-34900 Hendrik Olde
2022-11-11 17:08:28
70.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2022-11-03 15:08:58
71.CPechonkin Andrii 1114 1214 1153 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-11-08 19:31:33
72.CPrushinskii Gleb 1001 1068 1101 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2022-11-03 19:51:25
73.CReren Alexis Miriam 0 0 0 N 2013 T. Truusi MKK 181903 Hendrik Olde
2022-11-08 12:24:54
74.CRüdiger Camilla Anna 1000 1018 1034 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-11-10 21:07:33
75.CRüdiger Emma Viktoria 1000 1056 1089 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-11-10 21:07:33
76.CToomast Nora 1018 1028 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-10-31 21:24:39
77.CToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2022-11-02 16:33:08
78.CVedernykov Gennadi 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Hendrik Olde
2022-11-09 17:06:58
79.CVoropaiev Illia 1128 1180 1134 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2022-11-02 08:16:28
80.CYurov Maxim 1031 1080 1080 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2022-11-08 19:32:07