Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
8. Tallinna MK kiirturniiride sari SÜGIS`2022 (III etapp)   ( id=1128 )
01. oktoober 2022 (kell 10:45) - 01. oktoober 2022 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
30. september 2022, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (23. august 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit mõlemale + igale käigule lisandub 3 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks - 8€, soodustusega - 5€ (seeniorid, sa 1952 ja vanemad ning korraldava klubi mängijad)
8. üle-eestilise kiirturniiride sarja „SÜGIS 2022“ korraldab Tallinna MK koostöös toetajatega. Sarjas toimub kokku 6 etappi, sh 2 etappi viiakse läbi onlines. Sarja koondarvestusse läheb viie parema etapi tulemus.

Sarjas võivad osaleda kõik malehuvilised ja võisteldakse 3 vanuserühmas: A-turniir -kõik soovijad, sh täiskasvanud, noored, veteranid; B-turniir - sünniaeg 2008 ja nooremad (U14); C-turniir- sünniaeg 2012 ja nooremad (U10).

Võistlused mängitakse shveitsi süsteemis (7 vooru).

Osavõtumaks tasutakse Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks (kindlasti online etapid) või võistluspäeval sularahas korraldajale (P.Kerese Malemajas toimuvatel etappidel).

P.Kerese Malemajas toimuvad etapid lähevad Eesti (võimalusel ka FIDE) kiirmale reitingu arvestusse.

Kõik osalejad saavad magusa auhinna ning igal turniriil loositakse välja üllatusauhinnad (va. online etapid).

Sarja koondarvestuse auhinnafond on vähemalt 1000€ väärtuses.
IO Hendrik Olde - 5142625
85
Kokku
33
Grupp A
20
Grupp B
32
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAdetunji Adeyimika 1732 1766 1844 M 1999 - - - 181534 Adeyimika Adetunji
2022-09-27 12:32:29
2.AAsmus Andres 1606 1646 1568 M 1975 - - - 080215 Andres Asmus
2022-08-29 14:39:30
3.ABalder Ian Gregor 1382 1360 1400 M 2005 SK Reval-Sport 181012 Ian Gregor Balder
2022-09-30 15:41:28
4.ABlokhin Sofia 2161 2057 1922 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-09-29 23:18:12
5.ACherentsov Mikhail 1577 1813 1508 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-09-29 23:18:12
6.ADomoskanov Ivan 1739 1265 1337 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2022-09-30 19:21:00
7.ADudakov Andrei 1395 1546 1498 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2022-09-30 10:13:22
8.ADukov Vladimir 1406 1806 1728 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-09-30 17:30:11
9.ADzjuba Jegor 1613 1940 1869 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-09-16 02:25:00
10.AGarber Vjatšeslav 2093 1953 2046 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-09-29 11:23:59
11.AHaapsal Maria Ioanna 1559 1724 1609 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-09-29 11:27:36
12.AIspanov Natig 1565 1695 1665 M 1979 - - - 182001 Natig Ispanov
2022-09-13 19:43:49
13.AJõgi Henry 1369 1636 1663 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2022-09-27 21:49:30
14.AKang Paul 1439 1626 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2022-09-29 20:17:27
15.AKokk Karl Mattias 1722 1852 1772 M 2007 SK Reval-Sport 160709 Karl Mattias Kokk
2022-09-07 15:30:13
16.AKoppel Siim 1727 1709 1731 M 1988 - - - 080807 Siim Koppel
2022-09-30 10:00:20
17.AKrushevskaja Anna 1091 1196 1191 N 1978 Maleklubi Vektor 181965 Aleksander Dusman
2022-09-29 23:18:12
18.AKöösel Hans-Georg 1530 1684 1588 M 2010 MK Kaksikodad 160648 Hans-Georg Köösel
2022-09-27 09:08:57
19.ALoopere Katarina 1000 1016 1011 N 2005 MK Areng 181741 Monika Tsõganova
2022-09-26 18:46:15
20.AMaapalu Ralf 1398 1687 1690 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2022-09-30 10:16:41
21.AMarton Artur 1395 1341 1515 M 1996 - - - 181900 Artur Marton
2022-09-25 19:51:55
22.ANeff Sergei 2214 2147 2103 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2022-09-30 19:20:37
23.ANikitin Pjotr 2053 1840 1867 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2022-09-29 11:24:09
24.AOrgse Kalev 1000 1419 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Kalev Orgse
2022-09-26 19:49:41
25.AOrlova Sofiya 1355 1408 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-09-29 23:18:12
26.APanfilov Sergei 1552 1223 1237 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2022-09-30 19:20:48
27.APoom Mati 1775 1609 1789 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2022-09-30 11:41:05
28.ARajandu Aaron 1625 1712 1578 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2022-09-30 10:53:28
29.ARosin Heigo 1454 1504 1596 M 1989 SK Reval-Sport 181459 Heigo Rosin
2022-09-27 00:14:27
30.ARüdiger Maria Helena 1321 1367 1153 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-09-29 23:18:12
31.ASavipõld Robin Ricco 1283 1469 1347 M 2004 Gustav Adolfi Gümnaasium 181548 Robin Ricco Savipõld
2022-09-09 00:03:28
32.ASepandi Jaak 1578 1575 1642 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-09-27 14:05:40
33.AZafra Kim Yutangco 1671 1819 1912 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2022-09-08 12:08:23
34.BAkulistõi Andrei 1221 1310 1175 M 2011 T. Truusi MKK 180760 Hendrik Olde
2022-09-30 16:23:08
35.BAleksejev Artjom 1329 1476 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2022-09-30 13:59:33
36.BBeškin Lev 1000 1050 1018 M 2010 MK Kaksikodad 181293 Rainer Raud
2022-09-30 17:29:36
37.BBlokhin Georg 1104 1336 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-09-29 23:18:12
38.BErshov Andrei 0 0 0 M 2010 Vabaettur 181630 Natalia Glušakova
2022-09-29 16:23:17
39.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2022-09-29 19:06:58
40.BJuhkental-Rus Juuta 1007 1000 1093 N 2005 SK Reval-Sport 180619 Juuta Juhkental-Rus
2022-09-30 16:07:26
41.BLiebert Teodor 1000 1000 1000 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2022-09-30 10:16:11
42.BLiebert Tristjan 1016 1030 1103 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2022-09-30 10:16:11
43.BLillend Fredi 1161 1283 1116 M 2008 SK Reval-Sport 180770 Fredi Lillend
2022-09-30 11:41:07
44.BLinnamägi Alexander 1024 1085 1062 M 2010 Vabaettur 181377 Lidia Ivanova
2022-09-29 13:17:22
45.BMägi Ramon 1135 1322 1196 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2022-09-29 11:54:39
46.BReintam Lennart 1187 1303 1119 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2022-09-29 18:26:12
47.BRoi Kristjan 1000 1086 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2022-09-08 15:19:08
48.BSlepak Jaromir 1000 1073 1064 M 2009 MK Chess Continent 181017 Natalia Glušakova
2022-09-29 16:22:55
49.BSokolova Sofiya 1005 1135 1145 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-09-29 23:18:12
50.BTolmachev Artem 1163 1255 1233 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2022-09-29 16:13:28
51.BTorkin Edward 1000 1080 1139 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2022-09-30 17:28:21
52.BTsotsov Fedor 1040 1071 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-09-27 18:17:53
53.BVernik Nelis 1217 1294 1248 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Rainer Raud
2022-09-30 14:30:36
54.CBulanov Ilia 1000 1055 1348 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-09-28 01:06:02
55.CChernov Iakov 1047 1138 1123 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-09-27 16:32:27
56.CDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2022-09-27 18:27:40
57.CGilan Daniel 1000 1207 1060 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-09-28 14:59:47
58.CGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2022-09-29 19:06:58
59.CIvanov Denis 1098 1232 1146 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-09-29 00:20:30
60.CIvanova Sofia 0 0 0 N 2015 MK Areng 181504 Monika Tsõganova
2022-09-29 00:20:30
61.CJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2022-09-29 11:41:49
62.CKais Kristofer 1204 1392 1246 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-09-28 22:12:52
63.CKasatkin Konstantin 0 0 0 M 2013 Vabaettur 181828 Natalia Glušakova
2022-09-28 14:59:03
64.CKharkhan Igor 1085 1325 1291 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-09-28 15:00:26
65.CKiritšenko Platon 0 0 0 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2022-09-29 18:44:43
66.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2022-09-27 18:25:42
67.CKojus Lukas 1000 1094 1037 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-09-29 09:02:01
68.CKornilov Adrian 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-33935 Natalia Glušakova
2022-09-29 16:30:28
69.CKrivenko Jaromir 1095 1057 1100 M 2013 MK Kuningas 180714 Jaromir Krivenko
2022-09-28 15:21:35
70.CLeht Karl Samuel 1097 1255 1023 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2022-09-29 11:54:16
71.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2022-09-27 16:05:08
72.CMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2022-09-28 19:27:12
73.CPechonkin Andrii 1114 1214 1153 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-09-28 15:00:07
74.CPrushinskii Gleb 1001 1068 1101 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2022-09-27 16:04:39
75.CReren Alexis Miriam 0 0 0 N 2013 T. Truusi MKK 181903 Hendrik Olde
2022-09-29 16:02:47
76.CRüdiger Camilla Anna 1000 1018 1034 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-09-29 23:18:12
77.CRüdiger Emma Viktoria 1000 1056 1089 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-09-29 23:18:12
78.CToomast Nora 1018 1028 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-09-28 19:28:33
79.CToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2022-09-25 16:41:29
80.CVaar Mart 1028 1000 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2022-09-29 09:02:15
81.CVedernykov Gennadi 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Hendrik Olde
2022-09-30 13:20:09
82.CVoropaiev Illia 1128 1180 1134 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2022-09-28 19:50:59
83.CVoropaiev Vladislav 0 0 0 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2022-09-28 19:50:59
84.CYurov Maxim 1031 1080 1080 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2022-09-28 14:59:23
85.CZinchenko Marat 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-33890 Natalia Glušakova
2022-09-28 15:21:42