Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused males 2022   ( id=1124 )
10. detsember 2022 (kell 12:00) - 18. detsember 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene tn 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. november 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (19. august 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (17. oktoober 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit 40-le käigule + 15 minutit partii lõpuni ning igale käigule alates 1. käigust lisandub 30 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
A - Mehed

B - Naised
17
Kokku
10
Grupp A
7
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AKanep Meelis 2418 2489 2356 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Margus Sööt
2022-10-19 10:15:21
2.AKiik Kalle 2358 2337 2237 M 1963 Pühajärve MK IM 030143 Margus Sööt
2022-10-17 20:02:53
3.AKülaots Kaido 2529 2544 2534 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Margus Sööt
2022-10-19 10:14:56
4.AMedar Marti 2112 2159 2170 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-10-17 19:34:54
5.ARõtšagov Nikita 2185 2264 2153 M 2005 Malekool 64 120118 Margus Sööt
2022-10-17 20:04:03
6.ASeeman Tarvo 2390 2385 2389 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Margus Sööt
2022-10-19 10:15:11
7.ASiroš Ilja 2371 2308 2274 M 1998 Sillamäe SK Kalev IM 050525 Margus Sööt
2022-10-17 20:03:35
8.ASööt Margus 2194 2204 2220 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2022-10-20 12:10:52
9.ATimošin Andrei 2218 2229 2187 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2022-11-03 22:31:20
10.AVolodin Aleksander 2437 2560 2516 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2022-10-20 15:18:30
11.BBlokhin Sofia 2161 2057 1922 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Margus Sööt
2022-10-20 12:08:30
12.BBrokko Margit 2009 2038 1929 N 1973 Maleklubi Gambiit WFM 030539 Margit Brokko
2022-11-10 15:50:29
13.BHaapsal Maria Ioanna 1559 1724 1609 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Tiina Raud
2022-11-10 19:23:32
14.BIvanova Lidia 1651 1708 1686 N 1999 Vabaettur 110331 Margus Sööt
2022-10-21 14:47:52
15.BLevchenko Marina 1701 1815 1718 N 2007 Vabaettur 140723 Margus Sööt
2022-10-21 14:48:07
16.BOlde Grete 1919 2069 2066 N 2002 SK Reval-Sport WCM 080355 Hendrik Olde
2022-11-09 13:48:30
17.BSinitsõna Anastassija 2166 2279 2261 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Margus Sööt
2022-10-20 12:08:11