Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti neidude 2022.a. kiirmale meistrivõistlused   ( id=1122 )
29. oktoober 2022 (kell 11:00) - 29. oktoober 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. oktoober 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (18. august 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (06. september 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot, pärast 26. oktoobrit registreerimisel 25 eurot
A - G18

B - G16

C - G14

D - G12

E - G10

F - G8
46
Kokku
3
Grupp A
4
Grupp B
5
Grupp C
12
Grupp D
12
Grupp E
10
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AEinmann Anette 1143 1314 1140 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2022-10-26 22:32:40
2.AJuhkental-Rus Juuta 1007 1000 1093 N 2005 SK Reval-Sport 180619 Hendrik Olde
2022-10-26 23:57:25
3.ALoopere Katarina 1000 1016 1011 N 2005 MK Areng 181741 Monika Tsõganova
2022-10-24 18:47:00
4.BBlokhin Sofia 2161 2057 1922 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-10-20 20:24:23
5.BDanilina Diana 1395 1448 1493 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2022-10-05 21:20:46
6.BLevchenko Marina 1701 1815 1718 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-10-14 14:23:46
7.BPocius Ingrid 1187 1173 1287 N 2006 T. Truusi MKK 181909 Tarmo Tuul
2022-10-26 16:22:30
8.CHaapsal Maria Ioanna 1559 1724 1609 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-10-21 10:24:51
9.CKarba Kertu 1334 1396 1274 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2022-10-20 15:17:17
10.CKimlaychuk Olesja 1113 1085 1213 N 2009 T. Truusi MKK 181904 Tarmo Tuul
2022-10-26 16:22:09
11.CNikitina Anastasia 1012 1011 1043 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2022-10-24 14:26:43
12.CSokolova Sofiya 1005 1135 1145 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-10-25 09:25:01
13.DAndreeva Olga 1126 1225 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2022-10-17 18:53:07
14.DDmitrijeva Laura-Valeria 1002 1119 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2022-10-17 18:53:45
15.DDukova Sofia 1008 1147 1065 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2022-10-23 13:56:06
16.DKarba Karoliina 1121 1231 1110 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2022-10-20 15:17:59
17.DKokk Pirjo 1000 1048 1052 N 2011 Saku MK 180903 Tarmo Tuul
2022-10-26 07:31:48
18.DLantova Jaroslava 1007 1012 1000 N 2011 Narva SK Maletäht 180924 Maris Korstin
2022-10-19 15:31:56
19.DMaaten Britta 1036 1083 1136 N 2010 Viljandi Huvikool 181484 Margit Simenson
2022-10-18 10:41:44
20.DNikitina Anna 1000 1030 1049 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2022-10-24 14:26:43
21.DOrlova Sofiya 1355 1408 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-10-25 09:25:01
22.DPritulina Nadezda 1401 1509 1509 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-10-05 21:20:46
23.DProtassova Evelina 1204 1373 1186 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2022-09-28 15:45:07
24.DRüdiger Maria Helena 1321 1367 1153 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-10-25 09:25:42
25.ECheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2022-10-25 20:28:50
26.EGludina Alia 1000 1102 1098 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Svetlana Zainetdinova
2022-10-22 19:13:27
27.EIstratova Nika 0 0 0 N 2013 Narva Keeltelütseum 181753 Monika Tsõganova
2022-10-24 19:12:48
28.EKalabanova Liliana 0 0 0 N 2013 MK Areng 181207 Monika Tsõganova
2022-10-24 21:39:20
29.EKorstin Marta 1208 1142 1151 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2022-09-28 15:45:25
30.ELagoda Linda-Alisia 1068 1264 1121 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Linda-Alisia Lagoda
2022-10-22 18:50:57
31.EMäesepp Stella 1114 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2022-10-25 20:27:54
32.EReren Alexis Miriam 0 0 0 N 2013 T. Truusi MKK 181903 Tarmo Tuul
2022-10-25 14:50:48
33.ERüdiger Emma Viktoria 1000 1056 1089 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-10-25 09:25:01
34.EToomast Nora 1018 1028 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-10-18 20:59:50
35.EVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2022-10-25 20:32:01
36.EVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2022-10-17 18:52:05
37.FGavrilova Alesja 0 0 0 N 2014 Narva SK Maletäht 182060 Tarmo Tuul
2022-10-25 08:26:07
38.FHanzatjan Emilia 0 0 0 N 2014 Vabaettur 181878 Natalia Glušakova
2022-10-20 21:28:23
39.FIvanova Sofia 0 0 0 N 2015 MK Areng 181504 Monika Tsõganova
2022-10-11 19:00:08
40.FKanger Saskia Lee 0 0 0 N 2014 Tartu Kalev 181766 Andres Karba
2022-10-25 11:25:04
41.FMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Maleklubi Lootus 181821 Sergey Titov
2022-10-17 18:51:36
42.FNikolenko Elina 0 0 0 N 2014 SK Valge Ratsu 181797 Svetlana Pritulina
2022-10-05 21:20:46
43.FNovikov Vesta 0 0 0 N 2015 MK Areng 181671 Monika Tsõganova
2022-10-26 10:03:07
44.FRüdiger Camilla Anna 1000 1018 1034 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-10-25 09:25:01
45.FThimm Leelo Mia 1000 1071 1087 N 2014 MK Kaksikodad 181528 Tiina Raud
2022-10-20 13:18:19
46.FTimošina Marta 0 0 0 N 2015 Vabaettur 181876 Natalia Glušakova
2022-10-20 22:15:56