Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte 2022.a. kiirmale meistrivõistlused   ( id=1121 )
29. oktoober 2022 (kell 11:00) - 29. oktoober 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. oktoober 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (18. august 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (06. september 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
15 eurot, pärast 26. oktoobrit registreerimisel 25 eurot
A - U18

B - U16

C - U14

D - U12

E - U10

F - U8
114
Kokku
9
Grupp A
17
Grupp B
23
Grupp C
19
Grupp D
28
Grupp E
18
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2032 2165 2168 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2022-10-14 09:44:35
2.AAndrijaškin Deniss 2147 2136 2088 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2022-10-20 14:38:38
3.AKrivenko Dion 2152 2221 2208 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2022-10-10 19:55:18
4.ALindsaar Oliver 1149 1264 1258 M 2005 - - - 150222 Tarmo Tuul
2022-10-28 07:52:25
5.APedmanson Albert 2035 2073 2142 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2022-10-26 22:12:59
6.AProtassov Vladislav 1983 2058 2002 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2022-09-28 15:42:09
7.ARaag Ardi 2090 2114 1973 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2022-10-21 15:26:48
8.ARõtšagov Nikita 2185 2264 2153 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-10-26 10:12:06
9.AUibokant Karl Oskar 1792 1797 1706 M 2004 SK Reval-Sport 130309 Karl Oskar Uibokant
2022-10-26 15:26:11
10.BDzjuba Jegor 1613 1940 1869 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-10-13 22:38:19
11.BGorkov Kirill 1634 1812 1514 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2022-10-17 16:33:31
12.BJõgi Henry 1369 1636 1663 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2022-10-23 14:00:51
13.BKaev Markus 1231 1188 1267 M 2007 Haabneeme Kool 180980 Margus Sööt
2022-10-26 17:38:58
14.BKikkas Daniel 1328 1623 1410 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2022-10-07 10:37:14
15.BKull Tormi 1893 2032 1977 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2022-10-19 16:30:13
16.BKällo Kaur 1251 1495 1384 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2022-10-23 16:53:17
17.BLumi Wilhelm 1368 1379 1254 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Tarmo Tuul
2022-10-28 07:52:01
18.BMikko Rondo 1876 2174 2104 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2022-10-24 10:10:29
19.BNaestema Joonas Aditya 1606 1566 1608 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2022-10-25 15:01:14
20.BNikitin Arseni 1905 2098 1989 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2022-10-24 14:25:44
21.BRodin Robert 1605 1731 1700 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2022-09-30 13:51:59
22.BRoots Lem-Leonhard 1413 1654 1414 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2022-10-19 16:31:23
23.BSlavinski Nikita 1643 1749 1709 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2022-10-08 20:28:42
24.BSooväli Markus 1363 1468 1460 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2022-10-25 13:44:56
25.BTomson Mihkel 1687 1960 1904 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2022-10-25 20:55:53
26.BŠnurov Daniil 2082 2117 2078 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2022-10-26 22:56:57
27.CAasma Sander 1002 1239 1141 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2022-10-25 17:22:47
28.CAleksejev Artjom 1329 1476 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2022-10-14 14:21:13
29.CAndrejev Arseni 1077 1271 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2022-10-25 22:25:25
30.CAnton Julius 1027 1078 1027 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181627 Julius Anton
2022-10-24 11:52:26
31.CCherentsov Mikhail 1577 1813 1508 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-10-25 09:23:21
32.CDudakov Andrei 1395 1546 1498 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Rainer Raud
2022-10-21 18:28:46
33.CDukov Vladimir 1406 1806 1728 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-10-21 18:28:21
34.CEast Marek 1371 1491 1509 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2022-10-25 22:24:47
35.CKala Carlos 1005 1143 1133 M 2008 Tartu Kalev 170569 Andres Karba
2022-10-27 17:55:38
36.CKaris Fredi 1417 1598 1611 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2022-10-18 14:14:20
37.CKimlaychuk Artjom 1322 1492 1551 M 2008 T. Truusi MKK 150507 Tarmo Tuul
2022-10-26 16:21:42
38.CKulakovs Nikita 0 0 0 M 2009 - - - 182052 Nikita Kulakovs
2022-10-20 21:09:21
39.CLain Sander 1620 1720 1787 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2022-10-22 16:15:53
40.CMaapalu Ralf 1398 1687 1690 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Tarmo Tuul
2022-10-29 05:12:40
41.CPallum Rasmus 1631 1872 1795 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2022-10-19 16:32:23
42.CRõtšagov Anton 1579 1864 1791 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-10-26 10:12:35
43.CSai Oskar 1065 1223 1061 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2022-10-26 15:46:00
44.CSandberg Laur-Markus 1044 1184 1062 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2022-10-26 20:21:25
45.CSeer Alfred Hasso 0 0 0 M 2009 Laagri Huvialakool 181814 Rainer Raud
2022-10-26 11:11:02
46.CSizov Lev 1468 1509 1520 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2022-10-05 21:19:05
47.CTammor Robin 1042 1164 1142 M 2009 MK Kaksikodad 182053 Rainer Raud
2022-10-24 19:21:27
48.CVähk Jasper 0 1215 0 M 2008 - - - 182062 Tarmo Tuul
2022-10-29 06:22:36
49.CÕim Mikk Kaarel 1675 1836 1781 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2022-10-22 16:30:14
50.DAkulistõi Andrei 1221 1310 1175 M 2011 T. Truusi MKK 180760 Tarmo Tuul
2022-10-22 05:54:48
51.DBlokhin Georg 1104 1336 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-10-25 09:23:21
52.DDotsenko Maksim 1211 1226 1360 M 2010 MK Areng 160650 Monika Tsõganova
2022-10-24 19:50:37
53.DGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2022-10-18 19:35:12
54.DGridin Maksim 1342 1525 1130 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2022-10-11 22:12:23
55.DHani Eke Elmer 1134 1240 1234 M 2010 Viljandi Huvikool 181120 Margit Simenson
2022-10-25 09:51:44
56.DKöösel Hans-Georg 1530 1684 1588 M 2010 MK Kaksikodad 160648 Rainer Raud
2022-10-18 19:24:29
57.DLinnamägi Alexander 1024 1085 1062 M 2010 Vabaettur 181377 Lidia Ivanova
2022-10-26 14:20:14
58.DMalenik Miroslav 1000 1105 1097 M 2011 Pärnu Spordikool 182006 Eiki Lehemets
2022-10-26 14:00:45
59.DMazajev Ilja 1000 1001 1023 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2022-10-17 18:57:42
60.DMägi Ramon 1135 1322 1196 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2022-10-18 21:53:30
61.DPunning Andero 1066 1299 1242 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andre Uibos
2022-10-25 15:11:14
62.DRajandu Aaron 1625 1712 1578 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2022-10-05 23:13:01
63.DRassokhin Valery 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2022-10-26 12:49:41
64.DReinholm Karl Kristjan 1208 1222 1137 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2022-10-13 16:05:30
65.DReintam Lennart 1187 1303 1119 M 2011 Maleklubi Gambiit 180825 Lennart Reintam
2022-10-25 21:16:10
66.DRoi Kristjan 1000 1086 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Roman Jezov
2022-10-26 13:19:27
67.DSild Aron 1202 1566 1313 M 2011 Tartu Kalev 180322 Andres Karba
2022-10-28 11:15:42
68.DTsotsov Fedor 1040 1071 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-10-25 16:40:13
69.EAlas Märt Mattias 1060 1119 1182 M 2013 Tartu Kalev 181948 Märt Mattias Alas
2022-10-19 20:54:57
70.EAndrijevskis Denis 1000 1177 1090 M 2013 - - - 181184 Denis Andrijevskis
2022-10-14 08:56:07
71.EBulanov Ilia 1000 1055 1348 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-10-06 00:16:16
72.EGilan Daniel 1000 1207 1060 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-10-14 13:39:46
73.EGvozdev Artjom 1237 1366 1436 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Svetlana Pritulina
2022-10-05 21:19:05
74.EIvanov Denis 1098 1232 1146 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-10-11 18:59:21
75.EJaaniste Gerret 1048 1060 1062 M 2012 Pärnu Spordikool 181460 Eiki Lehemets
2022-10-24 10:11:38
76.EKahro Henri 0 0 0 M 2012 Laagri Huvialakool 181843 Rainer Raud
2022-10-26 10:54:17
77.EKharkhan Igor 1085 1325 1291 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-10-14 13:38:27
78.EKivimägi Lauri 0 0 0 M 2012 Viljandi Huvikool 181314 Margit Simenson
2022-10-25 12:21:09
79.EKleinert Thor 0 0 0 M 2013 MK Kaksikodad 182056 Tarmo Tuul
2022-10-24 14:42:31
80.EKojus Lukas 1000 1094 1037 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-10-24 10:11:05
81.EKornilov Adrian 0 1010 0 M 2013 Vabaettur 182058 Tarmo Tuul
2022-10-25 08:24:39
82.ELaur Mark 1098 1071 1185 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2022-10-17 18:57:00
83.ELeht Karl Samuel 1097 1255 1023 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2022-10-11 20:54:35
84.EMoskaltšuk Ilja 1000 1046 1010 M 2012 Narva SK Maletäht 181001 Maris Korstin
2022-09-30 15:36:32
85.EPaliychuk Aleksandr 0 0 0 M 2013 Kadrioru MK 181752 Roman Jezov
2022-10-26 19:30:07
86.EPaliychuk Viktor 0 0 0 M 2013 Kadrioru MK 181751 Roman Jezov
2022-10-26 19:30:07
87.EPavelkovits Timofei 1005 1052 1105 M 2012 Narva Keeltelütseum 181750 Monika Tsõganova
2022-10-24 19:15:35
88.EPechonkin Andrii 1114 1214 1153 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-10-14 13:40:17
89.EPeus Mihhail 1028 1076 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2022-10-25 20:25:03
90.ESarapu Aron 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool 181268 Tiina Raud
2022-10-24 16:53:00
91.ETali Toomas 0 0 0 M 2013 Harjumaa 181469 Toomas Tali
2022-10-25 18:22:04
92.EVaar Mart 1028 1000 1097 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2022-10-24 10:11:21
93.EVedernykov Gennadi 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 181908 Tarmo Tuul
2022-10-26 16:21:27
94.EVeer Mihkel 0 0 0 M 2013 Harjumaa 181434 Mihkel Veer
2022-10-25 20:32:25
95.EVoropaiev Illia 1128 1180 1134 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2022-10-13 16:48:56
96.EYurov Maxim 1031 1080 1080 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2022-10-14 13:39:14
97.FChernov Iakov 1047 1138 1123 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-10-14 22:18:08
98.FGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2022-10-18 19:35:12
99.FGorkov Artjom 0 0 0 M 2015 Narva SK Maletäht 181880 Maris Korstin
2022-10-18 14:28:11
100.FJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181647 Alex Jankowsky
2022-10-19 11:56:53
101.FJankowsky Peter 0 0 0 M 2015 - - - 181885 Alex Jankowsky
2022-10-19 11:59:40
102.FJürivete Egert 0 0 0 M 2015 Pärnu Spordikool 181977 Eiki Lehemets
2022-10-24 10:12:06
103.FKais Kristofer 1204 1392 1246 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-10-24 10:01:43
104.FKiritšenko Platon 0 0 0 M 2016 MK Areng 181849 Monika Tsõganova
2022-10-26 18:58:23
105.FLaidvee Norman 0 0 0 M 2014 MK Areng 181609 Monika Tsõganova
2022-10-26 22:00:43
106.FMakovski Egor 0 0 0 M 2015 - - - 181960 Svetlana Zainetdinova
2022-10-25 22:27:09
107.FMihhaltšenkov Viktor 0 0 0 M 2015 MK Areng 181683 Monika Tsõganova
2022-10-24 09:10:01
108.FMännigo Kaspar Kenert 0 0 0 M 2015 Rae Huvialakool 182057 Tarmo Tuul
2022-10-25 08:24:25
109.FPallum Kaur 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 181522 Tiina Raud
2022-10-19 16:31:58
110.FPanarin Yaroslav 1000 1083 1076 M 2014 Vabaettur 181763 Natalia Glušakova
2022-10-21 15:37:56
111.FPriivits Dario 0 0 0 M 2014 MK Areng 182054 Monika Tsõganova
2022-10-26 12:29:42
112.FRoht Kaarel 0 0 0 M 2015 Viljandi Huvikool 181682 Margit Simenson
2022-10-13 10:17:39
113.FVoropaiev Vladislav 0 0 0 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2022-10-13 16:48:56
114.FÕim Ruudi Johannes 0 0 0 M 2015 Tartu Kalev 181642 Andre Uibos
2022-10-22 16:30:14