Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti Maleliidu tavamale sari noortele - 3. etapp   ( id=1115 )
18. november 2022 (kell 17:00) - 20. november 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. november 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit ja Tõnu Truusi Malekoolkond
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (10. august 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (13. september 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit partiile + 30 lisasekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
20 eurot
A-grupp U16, B-grupp U10.
19
Kokku
8
Grupp A
11
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1104 1336 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-11-16 19:35:06
2.AKaev Markus 1231 1188 1267 M 2007 Haabneeme Kool 180980 Margus Sööt
2022-11-15 22:27:18
3.ALiidres Sten 0 0 0 M 2006 - - - 182086 Sten Liidres
2022-11-17 14:29:24
4.ALumi Wilhelm 1368 1379 1254 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Tarmo Tuul
2022-11-17 17:36:59
5.AMägi Ramon 1135 1322 1196 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2022-11-17 10:17:18
6.ANikiforov Rivo 1072 1076 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2022-11-15 18:40:57
7.AReinsalu Timur 1133 1159 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2022-11-17 22:38:53
8.ATsotsov Fedor 1040 1071 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-11-17 16:33:23
9.BBulanov Ilia 1000 1055 1348 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-11-07 23:41:04
10.BChernov Iakov 1047 1138 1123 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-11-13 21:05:57
11.BIstratova Nika 0 0 0 N 2013 Narva Keeltelütseum 181753 Monika Tsõganova
2022-11-14 16:41:02
12.BKais Kristofer 1204 1392 1246 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-11-12 17:18:31
13.BLeht Karl Samuel 1097 1255 1023 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2022-11-16 20:43:15
14.BLumi Jakob 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 181519 Tarmo Tuul
2022-11-17 17:36:59
15.BPallum Kaur 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 181522 Tarmo Tuul
2022-11-17 09:22:04
16.BPanarin Yaroslav 1000 1083 1076 M 2014 Vabaettur 181763 Natalia Glušakova
2022-11-14 21:15:09
17.BPechonkin Andrii 1114 1214 1153 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-11-17 17:13:47
18.BToomast Nora 1018 1028 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-11-14 21:01:25
19.BVoropaiev Illia 1128 1180 1134 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2022-11-16 19:30:46