Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti Maleliidu tavamale sari noortele - 1. etapp   ( id=1113 )
07. oktoober 2022 (kell 17:00) - 09. oktoober 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja (Vene 29)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. oktoober 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit ja Tõnu Truusi Malekoolkond
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (10. august 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (16. september 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit partiile + 30 lisasekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
20 eurot
A-grupp U16, B-grupp U10.
26
Kokku
12
Grupp A
14
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1104 1336 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-10-05 18:01:59
2.ACherentsov Mikhail 1577 1813 1508 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-10-06 10:18:34
3.ADudakov Andrei 1395 1546 1498 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2022-10-06 09:10:51
4.ALumi Wilhelm 1368 1379 1254 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Tarmo Tuul
2022-09-28 05:45:49
5.AMägi Ramon 1135 1322 1196 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2022-10-05 19:17:28
6.ANikiforov Rivo 1072 1076 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2022-09-29 14:33:39
7.AOrlova Sofiya 1355 1408 1424 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-10-04 22:02:54
8.AReinsalu Timur 1133 1159 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2022-10-05 19:18:11
9.ARüdiger Maria Helena 1321 1367 1153 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-10-04 22:02:54
10.ASokolova Sofiya 1005 1135 1145 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-10-04 22:02:54
11.ATsotsov Fedor 1040 1071 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-10-05 20:36:17
12.AValdats Reinis 1689 1707 1555 M 2010 11617578 Tarmo Tuul
2022-09-26 15:31:41
13.BChernov Iakov 1047 1138 1123 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-10-03 13:26:07
14.BIstratova Nika 0 0 0 N 2013 Narva Keeltelütseum 181753 Monika Tsõganova
2022-10-04 19:02:07
15.BIvanov Denis 1098 1232 1146 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-10-06 18:46:35
16.BIvanova Sofia 0 0 0 N 2015 MK Areng 181504 Monika Tsõganova
2022-10-06 18:46:35
17.BKharkhan Igor 1085 1325 1291 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-10-06 16:43:00
18.BLeht Karl Samuel 1097 1255 1023 M 2013 MK Kaksikodad 181700 Rainer Raud
2022-10-03 12:36:55
19.BLumi Jakob 0 0 0 M 2013 T. Truusi MKK 181519 Tarmo Tuul
2022-09-28 05:45:49
20.BPallum Kaur 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 181522 Tiina Raud
2022-10-04 21:24:12
21.BPanarin Yaroslav 1000 1083 1076 M 2014 Vabaettur 181763 Natalia Glušakova
2022-10-06 16:41:54
22.BPavlov Jan 0 0 0 M 2013 Kadrioru MK 182048 Jan Pavlov
2022-10-06 11:19:19
23.BPechonkin Andrii 1114 1214 1153 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-10-06 16:43:21
24.BRüdiger Camilla Anna 1000 1018 1034 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-10-04 22:02:54
25.BRüdiger Emma Viktoria 1000 1056 1089 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-10-04 22:02:54
26.BToomast Nora 1018 1028 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-10-04 10:57:34