Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Haapsalu Valge Daami maleturniir   ( id=1104 )
13. august 2022 (kell 12:00) - 14. august 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Haapsalu
Haapsalu linnus, Lossiplats 3
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
21. juuni 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Urmas Randma
KontaktKONTAKT
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (22. juuni 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (19. juuli 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 5 lisasekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Mängitakse A-turniir (12 kutsetega suurmeistrit) ja B-turniir (12 kutsetega mängijat)
22
Kokku
10
Grupp A
12
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AEhlvest Jaan 2553 2556 2522 M 1962 Võru MK GM 110200 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:43:10
2.AFridman Daniel 2606 2642 2547 M 1976 GM 11600454 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:44:23
3.AJussupow Artur 2559 2520 2500 M 1960 GM 4618777 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:43:51
4.AKülaots Kaido 2529 2540 2511 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:44:42
5.ALadva Ottomar 2501 2490 2535 M 1997 T. Truusi MKK GM 040133 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:43:21
6.ANarva Mai 2326 2338 2229 N 1999 SK Reval-Sport WGM 051004 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:42:58
7.AReizniece-Ozola Dana 2279 2156 2129 N 1981 WGM 11601124 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:42:30
8.AShabalov Alexander 2514 2560 2477 M 1967 GM 2008572 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:44:56
9.AStremavicius Titas 2526 2483 2404 M 1998 GM 12804444 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:45:09
10.AVolodin Aleksander 2448 2532 2538 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:43:32
11.BAgafonov Yuri Dr 2057 2070 1965 M 1956 11602104 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:46:45
12.BKais Kaarel 1479 1748 1725 M 1974 Pühajärve MK 170526 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:50:59
13.BNarva Triin 2101 2102 2042 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:45:43
14.BNestor Kaarel 2175 2300 2340 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:47:25
15.BOlde Grete 1919 2152 2063 N 2002 SK Reval-Sport WCM 080355 Tarmo Tuul
2022-08-12 11:43:12
16.BOlde Margareth 2231 2181 2078 N 2000 SK Reval-Sport WIM 080354 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:45:54
17.BOzolins Aris 2147 1978 1916 M 1957 FM 11601671 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:46:28
18.BOzols Andris 1550 1524 1421 M 1968 11605456 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:47:04
19.BSchults Olev 2275 2197 2221 M 1963 Pühajärve MK FM 030369 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:46:06
20.BSoome Aimur 2144 2066 2066 M 1976 Haapsalu MK mk 061200 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:47:59
21.BSoome Ain 0 0 0 M 1973 - - - 181984 Tarmo Tuul
2022-08-10 18:32:10
22.BUukkivi Raigo 1820 1786 1883 M 1979 Pühajärve MK 181305 Tarmo Tuul
2022-08-10 17:47:15