Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
XIII Valter Heueri mälestusfestival välkmales.   ( id=1099 )
02. oktoober 2022 (kell 11:00) - 02. oktoober 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Elva
Elva Tartu mnt.3
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
28. september 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalevi maleklubi, Treeningpartner/Pühajärve maleklubi, EML koostöös Sihtasutusega Elva Kultuu
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (31. mai 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (26. september 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
5 min mängija kohta
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
eelregistreenutel 15 EUR Veteranid ja Noored 5 EUR, GM tasuta, 10 ja nooremad tasuta
Registreerida ja tasuda osavõtumaks MTÜ Tartu Spordiselts Kalev SEB a/a EE891010220077463013

Selgitusse lisada kindlasti ürituse (projekti) nimetus ja osaleja nimi. Arve soovi korral andres.karba@gmail.com





Eelneval päeval toimuvad simultaanid.



Laupäeval 1.10 kell 18.00 Elva spordihoones:



WGM Mai Narva simultaan 10 laual Elva+Tartu lastele

GM Kaido Külaotsa simultaan 10 laual Elva+Tartu suurematele
51
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2127 2177 2157 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2022-09-27 19:11:06
2.AAgafonov Yuri Dr 1968 2171 2136 M 1956 Pühajärve MK 181243 Tarmo Tuul
2022-09-09 08:09:20
3.ABurkevica Ilze 1738 1638 1592 N 1971 11605642 Tarmo Tuul
2022-09-23 12:32:26
4.ADubrovin Robert 2224 2329 2399 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2022-09-26 23:26:39
5.ADzjuba Jegor 1613 1940 1869 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-09-26 06:26:50
6.AGabovitš Ilja 1999 2122 2085 M 1995 Vabaettur 040048 Ilja Gabovitš
2022-09-08 22:19:58
7.AHaavamäe Henrik 2131 2006 2139 M 1998 SK Reval-Sport 080307 Andres Karba
2022-09-30 20:30:35
8.AIsakovs Janis 1895 1786 1732 M 1960 4668030 Tarmo Tuul
2022-09-23 12:32:36
9.AKais Kaarel 1479 1733 1672 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2022-09-24 22:11:51
10.AKais Kristofer 1204 1392 1246 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-09-24 22:11:07
11.AKaris Fredi 1417 1598 1611 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2022-09-28 20:25:23
12.AKarjus Kert 1094 1170 1130 M 2009 Elva 181758 Andres Karba
2022-09-28 20:55:51
13.AKokk Karl Mattias 1722 1852 1772 M 2007 SK Reval-Sport 160709 Karl Mattias Kokk
2022-09-07 15:29:35
14.AKrums Ilmars 2016 1922 1914 M 1971 11600730 Tarmo Tuul
2022-09-25 10:23:57
15.AKrupenski Jüri 2374 2378 2274 M 1982 Vabaettur IM 030179 Andres Karba
2022-09-29 18:59:10
16.AKülaots Kaido 2529 2544 2534 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Tarmo Tuul
2022-09-22 16:50:00
17.ALain Sander 1620 1720 1787 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2022-09-27 10:48:58
18.ALauk Ülar 2358 2424 2305 M 1968 Võru MK IM 030209 Tarmo Tuul
2022-09-27 09:10:25
19.ALehes Erik Johannes 1452 1738 1727 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2022-09-28 15:29:57
20.ALütsepp Anna 0 0 0 N 1977 Elva u-33906 Andres Karba
2022-09-28 20:55:18
21.AMedar Marti 2112 2159 2170 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-09-26 00:46:52
22.AMustonen Ilkka 1871 1990 2004 M 1960 Saaremaa MK 180311 Tarmo Tuul
2022-09-27 05:51:19
23.ANarva Mai 2323 2338 2263 N 1999 SK Reval-Sport WGM 051004 Tarmo Tuul
2022-09-22 16:50:06
24.ANarva Regina 2003 1974 1916 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2022-09-05 21:24:55
25.ANestor Kaarel 2175 2327 2267 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2022-09-27 18:54:24
26.APedmanson Herman 2010 2126 2139 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2022-09-28 20:43:01
27.APedoson Georg Aleksander 2312 2255 2336 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2022-09-26 21:31:09
28.APodra Karl-Miko 0 0 0 M 2013 Elva u-33910 Andres Karba
2022-09-28 20:56:32
29.APool Linda Maria 1458 1597 1505 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2022-09-28 20:25:12
30.ARandma Urmas 1322 1422 1449 M 1960 Pühajärve MK 170463 Tarmo Tuul
2022-08-28 16:15:59
31.AReimaa Sven 2188 2203 2201 M 1979 Tartu Kalev mk 030344 Andres Karba
2022-09-28 21:12:41
32.ARõtšagov Anton 1579 1864 1791 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-09-28 16:54:50
33.ARõtšagov Nikita 2185 2264 2153 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-09-28 16:54:34
34.ASadekov Maksim 2121 2122 2022 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2022-09-28 22:26:31
35.AShirov Alexei 2666 2587 2658 M 1972 GM 2209390 Tarmo Tuul
2022-09-25 10:23:46
36.ASirp Karl Aleksander 2030 2142 2088 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2022-08-21 14:52:49
37.ASugul Keir-Christian 1279 1270 1322 M 2008 - - - 181233 Andres Karba
2022-09-28 20:55:38
38.ASäga Aarne 1114 1216 1332 M 2006 Tartu Kalev 181367 Andres Karba
2022-09-28 19:05:44
39.ATiisler Ander 1483 1735 1650 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2022-09-28 23:57:37
40.ATiisler Tanel 1775 2067 1901 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2022-09-28 23:57:28
41.ATilling Rasmus 1000 1076 1020 M 2013 Elva 181967 Andres Karba
2022-09-28 20:55:29
42.ATomson Mihkel 1687 1960 1904 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2022-09-27 17:24:08
43.ATuul Tarmo 2110 2215 2203 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2022-08-28 07:21:11
44.ATuulik Ülo 1702 1775 1667 M 1940 Saaremaa MK 060108 Tarmo Tuul
2022-09-27 15:18:40
45.AVihmand Ants 2081 2165 2076 M 1974 K. Külaotsa MK 030511 Andres Karba
2022-09-28 21:12:35
46.AVolodin Aleksander 2437 2560 2516 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2022-09-27 11:01:10
47.AVorobjov Pavel 2300 2375 2255 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2022-09-28 11:43:09
48.AWartiovaara Oliver 2297 2297 2297 M 2004 u-33911 Andres Karba
2022-09-28 20:57:46
49.AÕim Mikk Kaarel 1675 1836 1781 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2022-09-27 21:43:01
50.AŠiškov Andrei 2355 2352 2313 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2022-09-27 17:28:56
51.AŠvõrjov Igor 2353 2265 2285 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2022-09-19 18:17:07