Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Sõpruskohtumine välkmales Saaremaa Maleklubi vs Treeningpartner Pühajärve Maleklubi   ( id=1083 )
21. mai 2022 (kell 13:00) - 21. mai 2022 (kell 17:00)
Avalik registreerimine on suletud.
JuhendJUHEND
PUUDUB
KohtKOHT
Kuressaare
ASA Spa Hotel, Pargi 12
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
KorraldajaKORRALDAJA
Marko Siil
KontaktKONTAKT
moc.liamg@86liisokram
Info sisestajaSISESTAJA
Marko Siil  (19. mai 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
4 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Puudub
Mängitakse scheveningeni süsteemis, 2 partiid iga vastasvõistkonna liikmega
5100361
16
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABurkova Milde 1821 1740 1731 N 1951 Saaremaa MK 030540 Marko Siil
2022-05-19 09:28:09
2.AKais Kaarel 1463 1800 1734 M 1974 Pühajärve MK 170526 Marko Siil
2022-05-19 09:29:06
3.AKiirend Olev 1641 1690 1642 M 1949 Saaremaa MK 080108 Marko Siil
2022-05-19 09:28:09
4.AKruusiauk Kaupo 1900 1853 1897 M 1977 Pühajärve MK 070512 Marko Siil
2022-05-19 09:29:07
5.AKuusk Indrek 2344 2289 2265 M 1981 Tartu Kalev mk 030199 Marko Siil
2022-05-19 09:28:21
6.ALumiste Rene 2141 2303 2293 M 1999 Pühajärve MK 080309 Marko Siil
2022-05-19 09:29:07
7.AMustonen Ilkka 1871 2028 1928 M 1960 Saaremaa MK 180311 Marko Siil
2022-05-19 09:28:09
8.ARandma Urmas 1322 1422 1439 M 1960 Pühajärve MK 170463 Marko Siil
2022-05-20 07:51:23
9.ARõtov Igor 0 0 2051 M 1963 Pühajärve MK 181740 Marko Siil
2022-05-19 09:29:07
10.ARõtova Merike 1625 1650 1722 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Marko Siil
2022-05-19 09:29:07
11.ASõrm Aivar 2035 2078 2049 M 1956 Saaremaa MK 030410 Marko Siil
2022-05-19 09:28:09
12.ATamm Timo 1774 1878 2034 M 1993 Saaremaa MK 040376 Marko Siil
2022-05-19 09:28:09
13.ATurja Jaak 1888 1783 1712 M 1947 Saaremaa MK 030477 Marko Siil
2022-05-19 09:28:09
14.ATuulik Ülo 1702 1769 1740 M 1940 Saaremaa MK 060108 Marko Siil
2022-05-19 09:28:09
15.AUurits Karel 1878 1795 1781 M 1970 Saue MK 071202 Marko Siil
2022-05-19 09:29:31
16.AVihmand Ants 2081 2165 2092 M 1974 K. Külaotsa MK 030511 Marko Siil
2022-05-19 09:29:23