Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Admirals esitleb: noorte välkmaleturniir   ( id=1078 )
07. juuni 2022 (kell 16:00) - 07. juuni 2022 (kell 18:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Maakri 19/1, 29. korrus, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. juuni 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Karel Uurits
KontaktKONTAKT
moc.stekramlarimda@stiruu.lerak
Info sisestajaSISESTAJA
Karel Uurits  (11. mai 2022 )
Muutis: Karel Uurits  (17. mai 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3+2
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tasuta
Admirals esitleb:

Noorte maleturniir 7-12.klassi õpilastele

7.06.2022 kell 16.00 Admiralsi kontoris, Tallinna kõige parema vaatega malesaalis (Maakri 19/1, 29.korrus)

Enne, kui suvepuhkusele lähed, tule saa osa põnevatest malemängudest ja loovmõtlemisest.

Aigar Vaigu räägib turniiril, kuidas sinust saab loovuse ja malemängu toel tõeline mõttemeister.

Võistlema pääseb 26 esimest võistlusele registreerijat.

Näeme Admiralsis!

Tegutse kohe ja registreeri end võistlusele.
23
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1329 1531 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2022-05-17 20:06:20
2.ABlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-05-18 10:13:22
3.ACherentsov Mikhail 1569 1739 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-06-05 12:13:50
4.ADudakov Andrei 1381 1512 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2022-05-20 23:27:51
5.ADukov Vladimir 1425 1717 1767 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-06-04 18:23:14
6.ADzjuba Jegor 1625 1862 1790 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-05-18 13:24:53
7.AHaapsal Maria Ioanna 1633 1716 1541 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-05-18 08:59:45
8.AJõgi Henry 1348 1488 1417 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2022-05-18 21:26:08
9.AKikkas Daniel 1328 1536 1344 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2022-05-18 18:25:40
10.AKrivenko Dion 2114 2174 2056 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2022-05-17 14:26:55
11.AKull Tormi 1954 2056 1860 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2022-05-18 17:17:28
12.ALainevool Mirko 1598 1836 1640 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Tiina Raud
2022-05-18 17:16:40
13.ALevchenko Marina 1651 1797 1770 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-05-17 20:05:38
14.ANaestema Joonas Aditya 1598 1604 1624 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2022-05-18 12:53:45
15.AOlde Karl Erik 1925 2035 1928 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Margit Brokko
2022-05-17 20:14:32
16.APallum Rasmus 1638 1828 1696 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rasmus Pallum
2022-05-17 21:42:09
17.APedak Egert 1136 1270 1198 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2022-06-05 23:43:20
18.ARõtšagov Anton 1589 1765 1700 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-06-05 14:19:31
19.ASnitsarenko Igor 1738 1845 1821 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2022-05-18 09:22:42
20.ASokolova Sofiya 1000 1169 1066 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-06-06 19:35:59
21.ATšernov Mihhail 1128 1344 1226 M 2008 Mustamäe Huvikool 180589 Karel Uurits
2022-05-30 09:51:43
22.AŠadrina Eva 1526 1699 1583 N 2008 SK Reval-Sport 160153 Eva Šadrina
2022-05-22 19:51:53
23.AŠnurov Daniil 2049 2102 1983 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2022-05-17 20:09:16