E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Ida-Virumaa Lahtised MV males 2017   ( id=107 )

Aeg 20. oktoober 2017 (kell 14:45) - 22. oktoober 2017 (kell 16:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Kohtla-Järve Ajakontroll Ajakontroll 1 voor: 20 min+10sek/k., 2-6 voor: 75 min+30sek/k.
Võistluspaik Võistluspaik Järveküla tee 44, Spordikeskus Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 17. oktoober 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja SK Valge Ratsu Info sisestaja Info sisestaja Svetlana Pritulina  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt ur.liam@rpevs Viimati muutis Viimati muutis Svetlana Pritulina  (22. oktoober 2017 )
 
Osavõtumaks tavaline 6 euro (seniorid, naised 4 euro)
Kontaktwww.valgeratsu.eu

Turniirile registreeritud mängijad ( 15 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Dunajev Nikolai 1753 1822 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2017-09-24 08:44:59
2. Jaksin Aleksandr 1627 1588 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2017-09-24 08:45:26
3. mk Kasela Sten 2153 2282 2280 M 1990 SK Reval-Sport 040090 Sten Kasela
2017-10-16 21:56:53
4. Krehhov Valentin 1474 1599 1630 M 1954 Maleklubi Lootus 070401 Sergey Titov
2017-09-24 08:45:49
5. Kuldmaa Tanel 1678 1686 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2017-10-15 12:32:17
6. Laanjärv Helmut 1636 1601 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Svetlana Pritulina
2017-10-16 21:49:50
7. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2017-10-15 20:25:58
8. Novikov Sergei 1729 1818 1847 M 1961 SK Diagonaal 100500 Svetlana Pritulina
2017-10-16 21:50:07
9. Pedmanson Albert 1714 1945 1950 M 2007 Tartu Kalev 130734 Svetlana Pritulina
2017-10-19 16:11:28
10. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Svetlana Pritulina
2017-10-19 16:11:28
11. mk Rauk Tõnu 2171 2129 2083 M 1970 Kadrioru MK 030339 Tõnu Rauk
2017-09-28 15:37:23
12. Skladtsikov Andrei 1963 1999 2000 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:34:00
13. Timošin Andrei 1979 2009 2044 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Pritulina
2017-10-14 21:40:25
14. Vaino Einar 1909 1948 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Svetlana Pritulina
2017-10-16 21:49:32
15. Zubehhin Aleksei 1862 1829 1871 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2017-10-16 15:05:46
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017