Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Keila linna kiirturniir   ( id=1068 )
29. mai 2022 (kell 10:40) - 29. mai 2022 (kell 16:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
AS Harju Elekter
Paldiski mnt 31, Keila
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. mai 2022, kell 23:00
KorraldajaKORRALDAJA
Keila Maleklubi koostöös Tallinna Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (28. aprill 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osamaks 8 eurot; noored (sa 2004 ja nooremad), seeniorid sa 1952 ja vanemad) ning Keila MK liikmed - 5 eurot; GM reitinguga 2400 ja rohkem - tasuta. Alates 24. mai on osamaksud 10eur ja 7eur
Elmar Niinepuu - 53478221
40
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-05-22 10:26:01
2.ADomoskanov Ivan 1739 1345 1411 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2022-05-17 12:30:14
3.AGarber Vjatšeslav 2093 1973 1966 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-05-17 12:30:42
4.AHaabu Aare 1644 1696 1802 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Hendrik Olde
2022-05-22 20:39:07
5.AHansson Markus 1860 1980 1936 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2022-05-04 20:54:58
6.AIlves Jüri 2028 1837 1931 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2022-05-16 18:07:53
7.AKalvet Tõnu 1589 1605 1743 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Hendrik Olde
2022-05-17 12:31:06
8.AKiisk Heino 1543 1501 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2022-05-17 12:31:17
9.AKokk Karl Mattias 1653 1835 1801 M 2007 SK Reval-Sport 160709 Karl Mattias Kokk
2022-05-01 18:13:41
10.AKukk Sander 2254 2331 2295 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2022-05-02 12:11:48
11.ALeeduks Raul 1933 1662 1720 M 1958 Saue MK 030212 Hendrik Olde
2022-05-17 12:31:41
12.ALepik Ringo 1226 1314 1354 M 1985 - - - 181722 Hendrik Olde
2022-05-24 22:53:06
13.ALiebert Robin 1351 1616 1486 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Hendrik Olde
2022-05-26 08:29:11
14.AMedar Marti 2104 2144 2256 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-04-29 21:33:42
15.AMogilnõi Jevgeni 1898 1790 1914 M 1948 - - - 030250 Hendrik Olde
2022-05-17 12:30:36
16.AMoring Peeter 1785 1716 1751 M 1943 - - - 061203 Hendrik Olde
2022-05-17 12:31:22
17.ANeff Sergei 2214 2122 2211 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2022-05-17 12:30:29
18.ANiinepuu Elmar 2061 1688 1832 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2022-05-17 12:29:55
19.AOlde Grete 1950 2184 2063 N 2002 SK Reval-Sport WCM 080355 Hendrik Olde
2022-05-24 10:42:15
20.AOlde Karl Erik 1925 2035 1928 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Hendrik Olde
2022-05-24 10:42:15
21.AOrgse Kalev 1000 1282 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Hendrik Olde
2022-05-17 12:31:49
22.AOrgse Karl Kristofer 1850 2002 2002 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2022-05-16 21:57:17
23.APaabo Priit 1826 1978 1884 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2022-05-05 12:05:55
24.APanfilov Sergei 1552 1357 1292 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2022-05-17 12:30:54
25.APetrov Aleksandr 1990 1921 1834 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Hendrik Olde
2022-05-22 20:39:36
26.APõldoja Ants 1902 1811 1835 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2022-05-17 12:30:04
27.ARaats Indrek 1186 1319 1252 M - - - 181524 Indrek Raats
2022-05-21 23:19:14
28.ARauk Tõnu 2120 2105 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Hendrik Olde
2022-05-24 10:41:58
29.ASander Jaan 2047 1855 1840 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Hendrik Olde
2022-05-22 20:39:24
30.ASepandi Jaak 1601 1615 1668 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-04-30 19:01:30
31.ASirp Karl Aleksander 2001 2167 2140 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2022-05-03 17:49:46
32.ATeemäe Leo 1893 1870 1948 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2022-05-16 18:08:09
33.AUrgas Jaan 1675 1622 1753 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2022-05-07 23:46:53
34.AUurits Karel 1878 1795 1781 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2022-05-01 18:32:53
35.AVahter Lea 1781 1356 1599 N 1961 Harjumaa 030622 Hendrik Olde
2022-05-17 12:31:34
36.AViidu Raivo 1891 1839 1872 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2022-05-04 21:59:57
37.AZafra Kim Yutangco 0 43 1780 M 1982 - - - 181912 Hendrik Olde
2022-05-26 20:18:08
38.AŠiškarjov Roman 1037 1154 1155 M 1983 Kadrioru MK 181525 Roman Šiškarjov
2022-05-22 15:50:55
39.AŠiškov Andrei 2371 2364 2405 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2022-05-23 11:27:07
40.AŠvõrjov Igor 2359 2273 2281 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2022-05-21 10:20:54