Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti Maleliidu nädalalõputurniir   ( id=1063 )
13. mai 2022 (kell 17:00) - 15. mai 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja, Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
11. mai 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit ja Treeningpartner/Pühajärve maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (20. aprill 2022 )
Muutis: Tarmo Tuul  (25. aprill 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sekundit igale käigule mõlemale mängijale partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
25€, tasuda Eesti Maleliidu arveldusarvele SEB Pangas 11. maiks: EE331010052032815007

SWIFT kood(BIC): EEUHEE2X
Turniirile pääsevad kõik Eesti ja välismaa maletajad FIDE tavamale reitinguga üle 1800. Korraldajad jätavad endale õiguse lubada võimaluse korral võistlema ka madalama reitinguga mängijaid.
19
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAgafonov Yuri Dr 2057 1993 1997 M 1956 11602104 Tarmo Tuul
2022-05-04 18:04:28
2.ABatashevs Arsens 2196 2022 2129 M 2001 11603593 Tarmo Tuul
2022-05-10 17:38:21
3.ABlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-05-09 13:28:35
4.AChukavin Kirill 2416 2533 2349 M 2002 SK Reval-Sport FM 080381 Kirill Chukavin
2022-05-06 19:35:12
5.ADe Boer Bas 2115 0 0 M 1998 1050729 Marek Kolk
2022-05-04 16:41:07
6.AEhrlich Sten Andreas 1772 1856 1886 M 1992 Pühajärve MK 160715 Tarmo Tuul
2022-05-11 17:38:59
7.AHansson Markus 1860 1980 1936 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2022-04-29 20:43:04
8.AKrivenko Dion 2114 2174 2056 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2022-05-04 13:47:47
9.AKull Tormi 1954 2056 1860 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2022-05-11 16:22:33
10.AKušnir Roman 1785 1903 1857 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2022-05-09 20:33:30
11.ALarkin Vladyslav 2430 2278 2232 M 2004 IM 14152894 Tarmo Tuul
2022-05-04 18:06:49
12.AMedar Marti 2104 2144 2256 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-04-21 23:26:02
13.ANarva Triin 2093 2083 2116 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2022-04-26 17:18:57
14.AObolonin Filipp 1918 2110 2013 M 1997 Vabaettur 061105 Filipp Obolonin
2022-05-05 01:33:44
15.ARõtšagov Nikita 2143 2255 2114 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-05-10 16:38:26
16.ASinitsõna Anastassija 2133 2261 2198 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2022-04-25 09:49:17
17.AVolodin Aleksander 2453 2513 2499 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2022-05-02 15:51:03
18.AZalitis Arturs-Aleksis 1908 1810 1854 M 1995 11603534 Marek Kolk
2022-05-06 09:44:58
19.AŠiškov Andrei 2371 2364 2405 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2022-04-20 23:01:26