Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Ida-Virumaa noorte Lahtised MV males 2017   ( id=106 )

Aeg 21. oktoober 2017 (kell 13:45) - 22. oktoober 2017 (kell 15:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3    tabel 4   

JuhendJuhend
KohtKoht
Kohtla-Järve
VõistluspaikVõistluspaik
Järveküla tee 44, Spordikeskus
EelregistreerimineEelregistreerimine
17. oktoober 2017 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Svetlana Pritulina
KontaktKontakt
ur.liam@rpevs
Info sisestajaInfo sisestaja
Svetlana Pritulina  (00. ??? 0000 )
Viimati muutisViimati muutis
Svetlana Pritulina  (22. oktoober 2017 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
1-2 voor: 20 min+10sek/k., 3-6 voor: 45 min+15sek/
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
Osavõtumaks3 euro
LisainfoA-turniir (U14), B-turniir (U12), C-turniir (U10)
Kontaktwww.valgeratsu.eu
Kokku
68
Grupp A
9
Grupp B
17
Grupp C
42
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AGanjukov Aleksei 1725 1693 1676 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Maris Korstin
2017-10-16 15:04:25
2.AKõlar Karl-Ustav 1692 1752 1664 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2017-09-25 14:48:15
3.AMihhailov Nikita 1668 1552 1539 M 2003 Narva SK Maletäht 130343 Maris Korstin
2017-10-16 15:02:47
4.AMõskovski Deniss 1665 1735 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2017-10-16 15:03:30
5.ANikitin Leonid 1328 1556 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2017-10-08 23:02:02
6.AOrgse Karl Kristofer 1825 1990 1892 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-10-15 19:18:57
7.ARaag Ardi 1805 1774 1655 M 2004 Vabaettur 150202 Svetlana Pritulina
2017-10-20 22:07:41
8.ARoju Maria 0 0 0 N 2003 Kohtla-Järve SK Kalev u-4087 Svetlana Pritulina
2017-10-18 00:13:53
9.ATõnisson Trent Asso 1711 1805 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-10-17 17:50:29
10.BAksjonova Alisa 1446 1516 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2017-10-08 22:37:10
11.BBlokhin Sofia 1792 1936 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Sofia Blokhin
2017-10-17 11:03:07
12.BDanilina Diana 1468 1521 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-10-06 10:50:19
13.BLaasma Vlad 1532 1585 1616 M 2006 MK Avesta 150254 Svetlana Pritulina
2017-10-18 13:50:53
14.BLazojev Mark 1562 1551 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2017-10-16 15:03:06
15.BMakarov Gleb 1611 1696 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:37:00
16.BNazarov Vladislav 1822 1768 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-10-15 20:27:58
17.BNikitin Arseni 1872 1877 1795 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:02:27
18.BPatsanovski Artjom 1383 1170 1170 M 2006 Narva SK Maletäht 160116 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:10:39
19.BPoluektova Arina 1625 1694 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:02:53
20.BPostanogov Dmitrii 1770 1814 1827 M 2005 - - - 170508 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:21:18
21.BPotašev Artemi 1318 1404 1404 M 2006 Narva SK Maletäht 150627 Maris Korstin
2017-10-17 10:17:05
22.BProtassov Vlad 1906 2016 1997 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-10-16 16:12:27
23.BRikas Artur 1662 1701 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-10-16 15:03:46
24.BRudnik Viktoria 1621 1759 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-10-13 12:54:10
25.BVinarskaia Margarita 0 0 0 N 2006 RUS u-3781 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:26:49
26.BŠnurov Daniil 1541 1698 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Svetlana Zainetdinova
2017-10-16 21:04:28
27.CAndrejev Arseni 1230 1284 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:39:17
28.CDemina Karina 1134 1172 1132 N 2007 SK Diagonaal 160112 Svetlana Zainetdinova
2017-10-16 21:09:07
29.CDudakov Andrei 1543 1617 1581 M 2008 Vabaettur 160647 Svetlana Pritulina
2017-10-20 13:18:38
30.CDukatš Ivan 1447 1486 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:05:56
31.CEast Marek 1357 1406 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2017-10-06 10:50:32
32.CErikson Robert 1201 1246 1250 M 2008 Narva SK Maletäht 161249 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:08:57
33.CEvsina Maria 1184 1287 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2017-10-17 18:51:36
34.CFaktorovich Lev E. 0 0 0 M 2009 RUS u-3785 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:30:41
35.CGasanbekov Miroslav 1316 1352 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:07:07
36.CGribovskii Mikhail 0 0 0 M 2008 RUS u-3782 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:28:00
37.CHaapsal Maria Ioanna 1486 1546 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-10-14 13:52:20
38.CIvanichenko Gleb 1059 1097 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2017-10-17 18:51:55
39.CIvanova Anna 0 0 0 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-4086 Svetlana Pritulina
2017-10-17 23:49:43
40.CIvanova Ksenja 1377 1473 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:04:12
41.CKarpetšenkova Karina 1562 1541 1541 N 2007 Narva SK Maletäht 150607 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:05:20
42.CKossenko Tihhon 0 0 0 M 2009 SK Maletäht u-4038 Roman Jezov
2017-10-15 16:28:17
43.CKuzovkina Marina 0 0 0 N 2009 RUS u-3807 Svetlana Pritulina
2017-10-09 18:54:19
44.CLavruhhina Anastassia 1037 1184 0 N 2009 Narva SK Maletäht 161271 Maris Korstin
2017-10-16 15:04:58
45.CLeontjeva Aleksandra 1465 1517 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:37:49
46.CLerner Uliana 0 0 0 N 2007 RUS u-3784 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:29:46
47.CLinkevitš Jaroslav 1286 1361 1418 M 2008 SK Diagonaal 150624 Svetlana Zainetdinova
2017-10-16 21:08:24
48.CMartirosian Tigran 1449 1666 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-10-13 19:19:13
49.CMarzaganov Georgii 0 0 0 M 2008 RUS u-3783 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:28:52
50.CMukonin Maksim 1186 1190 1144 M 2008 Narva SK Maletäht 161213 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:06:24
51.CNikitina Anastasia 993 1065 0 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2017-10-17 18:50:09
52.CNikitina Anna 0 0 0 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2017-10-17 18:50:09
53.COrlova Darya 1447 1549 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-10-16 04:34:09
54.COrlova Sofiya 1212 1449 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-10-16 04:34:09
55.CParthal Rozalia 1205 1252 1310 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160659 Svetlana Zainetdinova
2017-10-17 21:23:47
56.CRodin Robert 1615 1727 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:03:27
57.CRodina Alisa 0 0 0 N 2010 SK Maletäht u-4037 Roman Jezov
2017-10-15 16:27:32
58.CRodionova Lillia 1360 1339 1339 N 2007 Narva SK Maletäht 161251 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:09:42
59.CRogaten Varvara 1516 1554 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2017-10-16 15:01:42
60.CSala Ellen 1222 1297 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:43:03
61.CSchneider Uku 1541 1607 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-10-07 20:51:04
62.CSerzhant Aleksandr 1336 1284 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:07:45
63.CSolnyshkin Maksim 0 0 0 M 2007 RUS u-4061 Svetlana Pritulina
2017-10-16 22:03:01
64.CTaranov Mihhail 1510 1432 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:38:16
65.CTimofejeva Juliana 1309 1351 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:08:32
66.CTsõganov Jaroslav 1196 1211 0 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:39:45
67.CVaino Jekaterina 1407 1312 1286 N 2007 Narva SK Maletäht 140716 Maris Korstin
2017-10-16 15:02:04
68.CValijev Aleksei 1205 1290 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:41:41
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017