E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Ida-Virumaa noorte Lahtised MV males 2017   ( id=106 )

Aeg 21. oktoober 2017 (kell 13:45) - 22. oktoober 2017 (kell 15:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3    tabel 4   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Kohtla-Järve Ajakontroll Ajakontroll 1-2 voor: 20 min+10sek/k., 3-6 voor: 45 min+15sek/
Võistluspaik Võistluspaik Järveküla tee 44, Spordikeskus Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 17. oktoober 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Svetlana Pritulina Info sisestaja Info sisestaja Svetlana Pritulina  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt ur.liam@rpevs Viimati muutis Viimati muutis Svetlana Pritulina  (22. oktoober 2017 )
 
Osavõtumaks 3 euro
LisainfoA-turniir (U14), B-turniir (U12), C-turniir (U10)
Kontaktwww.valgeratsu.eu
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 70 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Ganjukov Aleksei 1675 1693 1676 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Maris Korstin
2017-10-16 15:04:25
A
2. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2017-09-25 14:48:15
A
3. Mihhailov Nikita 1671 1544 1539 M 2003 Narva SK Maletäht 130343 Maris Korstin
2017-10-16 15:02:47
A
4. Mõskovski Deniss 1656 1730 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2017-10-16 15:03:30
A
5. Nikitin Leonid 1425 1619 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2017-10-08 23:02:02
A
6. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-10-15 19:18:57
A
7. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Svetlana Pritulina
2017-10-20 22:07:41
A
8. Roju Maria       N 2003 Kohtla-Järve SK Kalev u-4087 Svetlana Pritulina
2017-10-18 00:13:53
A
9. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-10-17 17:50:29
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aksjonova Alisa 1432 1526 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2017-10-08 22:37:10
B
2. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Sofia Blokhin
2017-10-17 11:03:07
B
3. Danilina Diana 1471 1516 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-10-06 10:50:19
B
4. Laasma Vlad 1535 1581 1616 M 2006 MK Avesta 150254 Svetlana Pritulina
2017-10-18 13:50:53
B
5. Lazojev Mark 1634 1583 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2017-10-16 15:03:06
B
6. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-09-01 13:50:59
B
7. Makarov Gleb 1612 1670 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:37:00
B
8. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-10-15 20:27:58
B
9. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:02:27
B
10. Patsanovski Artjom 1383 1170 1170 M 2006 Narva SK Maletäht 160116 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:10:39
B
11. Poluektova Arina 1677 1730 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:02:53
B
12. Postanogov Dmitrii 1770 1814 1827 M 2005 - - - 170508 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:21:18
B
13. Potašev Artemi 1313 1404 1404 M 2006 Narva SK Maletäht 150627 Maris Korstin
2017-10-17 10:17:05
B
14. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-10-16 16:12:27
B
15. Rikas Artur 1660 1694 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-10-16 15:03:46
B
16. Rudnik Viktoria 1650 1730 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-10-13 12:54:10
B
17. Vinarskaia Margarita       N 2006 RUS u-3781 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:26:49
B
18. Šnurov Daniil 1619 1679 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Svetlana Zainetdinova
2017-10-16 21:04:28
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andrejev Arseni 1177 1227 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:39:17
C
2. Demina Karina 1134 1172 1132 N 2007 SK Diagonaal 160112 Svetlana Zainetdinova
2017-10-16 21:09:07
C
3. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Svetlana Pritulina
2017-10-20 13:18:38
C
4. Dukatš Ivan 1556 1491 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:05:56
C
5. East Marek 1333 1415 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2017-10-06 10:50:32
C
6. Erikson Robert 1232 1250 1250 M 2008 Narva SK Maletäht 161249 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:08:57
C
7. Evsina Maria 1190 1302 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2017-10-17 18:51:36
C
8. Faktorovich Lev E.       M 2009 RUS u-3785 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:30:41
C
9. Gasanbekov Miroslav 1326 1385 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:07:07
C
10. Gribovskii Mikhail       M 2008 RUS u-3782 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:28:00
C
11. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-10-14 13:52:20
C
12. Ivanichenko Gleb 1059 1112 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2017-10-17 18:51:55
C
13. Ivanova Anna       N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-4086 Svetlana Pritulina
2017-10-17 23:49:43
C
14. Ivanova Ksenja 1489 1515 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:04:12
C
15. Karpetšenkova Karina 1562 1541 1541 N 2007 Narva SK Maletäht 150607 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:05:20
C
16. Kossenko Tihhon       M 2009 SK Maletäht u-4038 Roman Jezov
2017-10-15 16:28:17
C
17. Kuzovkina Marina       N 2009 RUS u-3807 Svetlana Pritulina
2017-10-09 18:54:19
C
18. Lavruhhina Anastassia 1054 1202   N 2009 Narva SK Maletäht 161271 Maris Korstin
2017-10-16 15:04:58
C
19. Leontjeva Aleksandra 1460 1520 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:37:49
C
20. Lerner Uliana       N 2007 RUS u-3784 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:29:46
C
21. Linkevitš Jaroslav 1304 1371 1418 M 2008 SK Diagonaal 150624 Svetlana Zainetdinova
2017-10-16 21:08:24
C
22. Martirosian Tigran 1432 1603 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-10-13 19:19:13
C
23. Marzaganov Georgii       M 2008 RUS u-3783 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:28:52
C
24. Mukonin Maksim 1205 1178 1144 M 2008 Narva SK Maletäht 161213 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:06:24
C
25. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-09-21 23:50:22
C
26. Nikitina Anastasia   1061   N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2017-10-17 18:50:09
C
27. Nikitina Anna       N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2017-10-17 18:50:09
C
28. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-10-16 04:34:09
C
29. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-10-16 04:34:09
C
30. Parthal Rozalia 1205 1252 1310 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160659 Svetlana Zainetdinova
2017-10-17 21:23:47
C
31. Rodin Robert 1556 1678 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:03:27
C
32. Rodina Alisa       N 2010 SK Maletäht u-4037 Roman Jezov
2017-10-15 16:27:32
C
33. Rodionova Lillia 1360 1339 1339 N 2007 Narva SK Maletäht 161251 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:09:42
C
34. Rogaten Varvara 1577 1594 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2017-10-16 15:01:42
C
35. Sala Ellen 1221 1322 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:43:03
C
36. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-10-07 20:51:04
C
37. Serzhant Aleksandr 1347 1292 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:07:45
C
38. Solnyshkin Maksim       M 2007 RUS u-4061 Svetlana Pritulina
2017-10-16 22:03:01
C
39. Taranov Mihhail 1432 1440 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:38:16
C
40. Timofejeva Juliana 1298 1363 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2017-10-17 12:08:32
C
41. Tsõganov Jaroslav 1217 1216   M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:39:45
C
42. Vaino Jekaterina 1339 1312 1286 N 2007 Narva SK Maletäht 140716 Maris Korstin
2017-10-16 15:02:04
C
43. Valijev Aleksei 1213 1300 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2017-10-14 18:41:41
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017