Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lydia Barbot de Marny 1.mälestusturniir - noorteturniir   ( id=1059 )
08. mai 2022 (kell 11:00) - 08. mai 2022 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Vene tn 29
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. mai 2022, kell 16:00
KorraldajaKORRALDAJA
MTÜ Vabaettur, Robert Dubrovin, 56837993, robert.dubrovin1986@gmail.com
KontaktKONTAKT
moc.liamg@6891nivorbud.trebor
Info sisestajaSISESTAJA
Tarmo Tuul  (08. aprill 2022 )
Muutis: Igor Krupenski  (07. mai 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit (+ 3 sekundit igale käigule)
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Puudub
Täpsem info toodud juhendis. Toimub kolm võistlust: U16 (A-grupp); U12 (B-grupp) ja U10 (C-grupp)
83
Kokku
27
Grupp A
18
Grupp B
38
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1329 1531 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2022-05-03 16:53:34
2.AAnton Julius 1027 0 0 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181627 Julius Anton
2022-05-05 20:28:22
3.ABabi Karina 0 0 0 M 2008 MA Vabaettur u-31059 Natalia Glušakova
2022-05-05 10:57:13
4.ABuklov Stepan 1112 1148 1212 M 2009 MK Chess Continent 180822 Oleg Kortšagin
2022-05-02 19:46:06
5.ABušujeva Jelizaveta 1510 1487 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2022-04-26 17:43:38
6.ACherentsov Mikhail 1569 1739 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-05-05 23:42:20
7.ADudakov Andrei 1381 1512 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2022-05-03 08:35:58
8.ADukov Vladimir 1425 1717 1767 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-05-07 17:35:57
9.AGumashvili Liza 0 0 0 M 2009 MA Vabaettur u-30868 Natalia Glušakova
2022-05-02 17:06:27
10.AHaapsal Maria Ioanna 1633 1716 1541 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Natalia Glušakova
2022-05-05 22:13:11
11.AKaev Markus 1179 1192 1267 M 2007 Haabneeme Kool 180980 Margus Sööt
2022-05-06 14:21:08
12.AKirtjanov Svjatoslav 1238 1261 1342 M 2006 Vabaettur 160710 Natalia Glušakova
2022-05-05 10:55:54
13.AKirtjanov Vsevolod 0 0 0 M 2007 Vabaettur 180617 Natalia Glušakova
2022-05-05 10:55:54
14.AKivi Akira 1443 1489 1610 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 141223 Akira Kivi
2022-05-05 20:26:34
15.AKukk Marten 0 1187 31 M 2007 Haabneeme Kool 181655 Margus Sööt
2022-05-06 14:21:21
16.ALeito Erik 1256 1379 1331 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2022-05-05 21:33:03
17.ALevchenko Marina 1651 1797 1770 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-04-21 14:20:13
18.ANeziri Brandon 0 0 1049 M 2007 Vabaettur 180837 Natalia Glušakova
2022-04-21 16:03:19
19.APoljakov Kristofer 1318 1410 1263 M 2006 Rakvere MK 181370 Kristofer Poljakov
2022-04-29 22:53:53
20.ARõtšagov Anton 1589 1765 1700 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-05-05 15:53:13
21.ASizov Lev 1397 1500 1443 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2022-05-05 10:51:55
22.ASokolova Sofiya 1000 1169 1066 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-05-05 23:42:20
23.ATaro Marko 1357 1419 1557 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2022-04-21 14:20:35
24.AVaitovitš Roman 1115 1147 1162 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2022-04-21 14:21:53
25.AÕim Mikk Kaarel 1532 1757 1768 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2022-05-05 22:35:41
26.AŠafigullin Raul 1266 1218 1364 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2022-05-02 22:05:03
27.AŠusta Vanessa 0 0 0 M 2009 Vabaettur 181077 Natalia Glušakova
2022-04-21 14:21:29
28.BAkulistõi Andrei 1221 1370 1154 M 2011 T. Truusi MKK 180760 Igor Krupenski
2022-05-03 13:24:50
29.BBlokhin Georg 1140 1287 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-05-05 23:42:20
30.BDudanov Mihhail 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180402 Lidia Ivanova
2022-05-05 14:32:20
31.BJänt Laur Jakob 0 0 0 M 2011 Haabneeme Kool u-31146 Margus Sööt
2022-05-06 14:24:08
32.BKalinyak Emil 0 0 0 M 2010 Vabaettur u-31178 Igor Krupenski
2022-05-07 12:53:31
33.BKrupenski Prohor 1000 1000 1008 M 2011 Vabaettur 181369 Natalia Glušakova
2022-04-21 16:07:46
34.BKüpper Eduard 0 0 0 M 2011 Vabaettur 181382 Lidia Ivanova
2022-05-05 13:02:23
35.BLinnamägi Alexander 1024 1090 1062 M 2010 Vabaettur 181377 Lidia Ivanova
2022-05-05 13:09:34
36.BMiroshnichenko Kirill 0 0 0 M 2010 Vabaettur 181378 Lidia Ivanova
2022-05-05 13:03:05
37.BOrel Yaroslav 0 0 0 M 2011 Mustamäe Huvikool 181864 Tarmo Tuul
2022-05-06 06:42:35
38.BOrlova Sofiya 1400 1348 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-05-05 23:42:20
39.BPehhov Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Kuningas u-30986 Natalia Glušakova
2022-05-04 14:27:58
40.BPikh Akim 1153 1287 1253 M 2014 MK Areng 181816 Monika Tsõganova
2022-05-03 22:52:09
41.BPikh Denys 1100 1208 1200 M 2011 MK Areng 181817 Monika Tsõganova
2022-05-03 22:52:47
42.BPritulina Nadezda 1407 1452 1507 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-05-05 10:52:09
43.BRüdiger Maria Helena 1221 1330 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-05-05 23:42:20
44.BSpinjov Artemi 0 0 0 M 2011 Vabaettur u-31073 Lidia Ivanova
2022-05-05 13:02:04
45.BTsotsov Fedor 1000 1107 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-05-05 16:37:37
46.CAhven Karl-Erik 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181707 Margus Sööt
2022-05-06 14:25:30
47.CBellinger Jakob 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181270 Margus Sööt
2022-05-05 19:59:15
48.CBulanov Ilia 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-05-01 21:40:11
49.CChernov Iakov 1000 1040 1101 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-04-21 22:58:26
50.CDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2022-05-04 07:42:46
51.CGilan Daniel 1000 1194 1017 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-04-21 14:19:54
52.CGrigorovich Svetozar 0 0 0 M 2015 Vabaettur u-30717 Lidia Ivanova
2022-04-26 20:19:10
53.CGussev Mihhail 0 0 0 M 2012 Vabaettur u-31076 Lidia Ivanova
2022-05-05 13:04:27
54.CGvozdev Artjom 1244 1441 1358 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Artjom Gvozdev
2022-05-03 19:10:38
55.CHanzatjan Emilia 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-31063 Natalia Glušakova
2022-05-05 11:00:23
56.CHermlin Reiko 0 0 0 M 2012 Haabneeme Kool 181674 Margus Sööt
2022-05-06 14:25:08
57.CIvanov Denis 1155 1159 1132 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-05-04 21:58:38
58.CIvanova Sofia 0 0 0 N 2015 MK Areng 181504 Monika Tsõganova
2022-05-04 21:58:38
59.CKharkhan Igor 1117 1312 1342 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-04-21 14:19:03
60.CKlauson Harald 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-30867 Natalia Glušakova
2022-05-02 17:04:45
61.CKoshcheev Mikhail 0 0 0 M 2014 MK Chess Continent u-30877 Oleg Kortšagin
2022-05-02 19:43:33
62.CKullik Artur 0 0 0 M 2013 Haabneeme Kool 181659 Margus Sööt
2022-05-06 14:24:48
63.CKurakin Martin 0 0 0 M 2013 MK Areng 181733 Monika Tsõganova
2022-05-05 10:56:31
64.CLeego Hugo-Alexander 0 0 0 M 2012 Haabneeme Kool 181656 Margus Sööt
2022-05-06 14:22:07
65.CMoshkin Lev 0 0 0 M 2014 Vabaettur u-31072 Lidia Ivanova
2022-05-05 13:01:02
66.COlei Art Ruuben 0 0 0 M 2012 Viimsi MS Apones 181668 Margus Sööt
2022-05-05 20:00:56
67.CPanarin Yaroslav 0 1126 0 M 2014 Vabaettur 181763 Natalia Glušakova
2022-05-02 13:31:24
68.CPechonkin Andrii 1092 1161 1116 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-04-21 14:18:43
69.CPehhov Edgard 0 0 0 M 2014 MK Kuningas u-30985 Natalia Glušakova
2022-05-04 14:25:58
70.CPoležajev Matvei 0 0 0 M 2013 Vabaettur 181851 Natalia Glušakova
2022-05-05 11:27:38
71.CRannaste Martin 0 1044 0 M 2012 Vabaettur 180908 Natalia Glušakova
2022-05-02 13:33:40
72.CRepnikov Platon 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-30568 Natalia Glušakova
2022-04-21 15:57:33
73.CRüdiger Camilla Anna 1000 1022 1041 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-05-05 23:42:20
74.CRüdiger Emma Viktoria 1000 1027 1131 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-05-05 23:42:20
75.CSalenkov Fyodor 0 0 0 M 2013 Vabaettur u-31078 Lidia Ivanova
2022-05-05 13:08:56
76.CSkidan Roman 0 0 0 M 2012 Vabaettur u-31077 Lidia Ivanova
2022-05-05 13:08:15
77.CToomast Nora 1000 1018 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-05-04 00:01:14
78.CVerbova Nicole 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-30860 Natalia Glušakova
2022-05-02 13:32:50
79.CVolkova Anna 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-31109 Natalia Glušakova
2022-05-05 18:39:52
80.CVoropaiev Illia 0 0 0 M 2013 MK Areng 181838 Monika Tsõganova
2022-05-04 21:55:50
81.CVoropaiev Vladislav 0 0 0 M 2016 MK Areng 181839 Monika Tsõganova
2022-05-04 21:55:50
82.CYurov Maxim 1094 1070 1094 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2022-04-21 14:19:30
83.CŠablinski Miron 0 0 0 M 2015 MA Vabaettur u-31049 Natalia Glušakova
2022-05-05 10:53:18