Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lembit Olli mälestusturniir kiirmales   ( id=1039 )
24. aprill 2022 (kell 10:45) - 24. aprill 2022 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
21. aprill 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (02. märts 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (16. aprill 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Mehed 10€; noored sa 2004 ja nooremad, naised ning seeniorid sa 1957 ja vanemad 7€. Suurmeistrid on vabastatud.
Suurmeister Lembit Olli mälestusturniir toimub 22. korda. Võistlus viiakse läbi šveitsi süsteemis ja mängitakse 7 vooru. Võistluste auhinnafond on vähemalt 600€, sh I koht- 150€. Võistluste võitjat ja erinevate kategooriate (6) parimaid autasustatakse lisaks karikaga.
IO Hendrik Olde- 5142625
58
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1140 1287 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-04-18 21:06:07
2.ABlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-04-18 21:06:07
3.ACherentsov Mikhail 1569 1739 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-04-18 21:06:07
4.ADzjuba Jegor 1625 1862 1790 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-04-12 00:24:06
5.AGomez Kõlar Kennet Nikola 1127 1265 1261 M 2007 MK Kaksikodad 181589 Johan-Eerik Kõlar
2022-04-13 09:37:50
6.AHaapsal Maria Ioanna 1633 1716 1541 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-04-21 13:48:19
7.AHaitin Ilja 2328 2412 2278 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2022-04-21 21:05:52
8.AHansson Markus 1860 1980 1936 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2022-03-30 19:24:30
9.AHeinapuu Kaspar-Andreas 0 1897 0 M 2002 - - - 181739 Kaspar-Andreas Heinapuu
2022-04-21 20:59:27
10.AHeinmets Tõnu 2073 2167 2053 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Tõnu Heinmets
2022-04-17 22:08:16
11.AJaanus Kati 0 0 0 N 1995 - - - 181455 Hendrik Olde
2022-04-22 15:36:13
12.AJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181647 Alex Jankowsky
2022-04-06 22:29:45
13.AKais Kaarel 1463 1800 1734 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2022-03-29 22:40:21
14.AKais Kristofer 1110 1205 1089 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-03-29 22:38:46
15.AKokk Karl Mattias 1653 1835 1801 M 2007 SK Reval-Sport 160709 Karl Mattias Kokk
2022-03-25 06:23:14
16.AKoppel Siim 1727 1734 1731 M 1988 - - - 080807 Siim Koppel
2022-03-19 15:47:32
17.AKrupenski Jüri 2374 2405 2389 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2022-04-16 09:21:46
18.AKull Tormi 1954 2056 1860 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2022-04-20 16:02:20
19.AKušnir Roman 1785 1903 1857 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2022-04-16 07:37:35
20.AKõlar Johan-Eerik 1723 1767 1695 M 1994 MK Kaksikodad 141220 Johan-Eerik Kõlar
2022-04-13 09:37:07
21.ALevchenko Marina 1651 1797 1770 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-04-04 18:46:27
22.ALiivak Sander 1262 1280 1448 M 1972 Rakvere MK 180103 Sander Liivak
2022-04-21 12:43:28
23.AMedar Marti 2104 2144 2256 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-03-25 01:49:04
24.AMendoza Jonathan 1572 1579 1672 M 1988 - - - 181244 Hendrik Olde
2022-04-22 09:18:03
25.AMüütnik Ain-Valdo 2118 2104 2041 M 1961 Kadrioru MK mk 030260 Hendrik Olde
2022-04-01 17:08:33
26.AMüütnik Janno 1208 1255 1308 M 1994 - - - 091010 Hendrik Olde
2022-04-01 17:08:33
27.AMüütnik Ranno 1049 1150 1166 M 1997 - - - 181800 Ranno Müütnik
2022-04-01 17:51:16
28.ANarva Jaan 2146 2156 2141 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2022-04-21 20:53:48
29.ANikanorov Erik 1196 1426 1236 M 2004 MK Areng 110713 Erik Nikanorov
2022-03-29 20:56:51
30.AObolonin Filipp 1918 2110 2013 M 1997 Vabaettur 061105 Hendrik Olde
2022-04-20 22:56:42
31.AOlde Karl Erik 1925 2035 1928 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Hendrik Olde
2022-04-20 22:56:28
32.AOrlova Sofiya 1400 1348 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-04-18 21:06:07
33.AParviste Janek 1879 1686 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Sander Liivak
2022-04-21 12:43:46
34.APoljakov Kristofer 1318 1410 1263 M 2006 Rakvere MK 181370 Andreas Haunmanni
2022-04-13 20:27:35
35.ARooni Rein 1886 1983 1980 M 1957 - - - 120163 Rein Rooni
2022-04-18 16:11:10
36.ARosin Heigo 1454 1489 1519 M 1989 SK Reval-Sport 181459 Heigo Rosin
2022-04-11 13:27:41
37.ARõtšagov Anton 1589 1765 1700 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-04-21 16:01:32
38.ARõtšagov Nikita 2143 2255 2114 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-04-21 16:01:13
39.ARüdiger Camilla Anna 1000 1022 1041 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-04-18 21:06:07
40.ARüdiger Emma Viktoria 1000 1027 1131 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-04-18 21:06:07
41.ARüdiger Maria Helena 1221 1330 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-04-18 21:06:07
42.ASavipõld Robin Ricco 1205 1335 1310 M 2004 - - - 181548 Robin Ricco Savipõld
2022-04-21 21:23:55
43.ASeeman Tarvo 2389 2387 2359 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Hendrik Olde
2022-04-20 14:28:43
44.ASepandi Jaak 1601 1615 1668 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-04-05 19:32:40
45.AShumakov Andrei 1559 1641 1659 M 1982 - - - 181245 Hendrik Olde
2022-04-18 20:55:18
46.ASinitsõna Anastassija 2133 2261 2198 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2022-04-21 14:55:27
47.ASnitsarenko Igor 1738 1845 1821 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2022-04-13 08:32:15
48.ASnitsarenko Ilja 1391 1385 1438 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2022-04-13 08:32:15
49.ASokolova Sofiya 1000 1169 1066 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-04-18 21:06:07
50.ATuul Tarmo 2110 2220 2159 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2022-04-20 06:43:42
51.AUibokant Mathias Robert 2083 2128 2108 M 2002 SK Reval-Sport 121006 Mathias Robert Uibokant
2022-04-06 17:02:34
52.AVolodin Aleksander 2453 2513 2499 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2022-04-10 20:47:49
53.AZubehhin Aleksei 1923 1878 1852 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2022-04-20 11:14:26
54.AÕim Mikk Kaarel 1532 1757 1768 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2022-04-19 11:11:19
55.AŠiškov Andrei 2371 2364 2405 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2022-04-13 16:25:31
56.AŠnurov Daniil 2049 2102 1983 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2022-04-16 10:29:41
57.AŠvõrjov Igor 2359 2273 2281 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2022-04-11 20:09:28
58.BŠelapugin Edgar 0 0 0 M 2012 u-30634 Svetlana Zainetdinova
2022-04-22 22:18:49